• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • آخرین وضعیت دو پرونده زمین‌خواری «گردنه حیران» و «دماوند»

  تقدیمی هدف:

  زمین‌خواری دماوند هم میلیاردی است

   نماینده عضو ناظر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اعلام کافی نبودن مستندات و گزارش‌های واصله از دو پرونده زمین‌خواری «گردنه‌حیران» و «دماوند» اعلام‌نظر نهایی راجع به این دو پرونده را به آینده‌ای نزدیک موکول کرد و گفت: مجوزهایی که زمینه زمین‌خواری‌های گسترده را فراهم کرده از مجاری قانونی صادر شده است و همین مسئله نیز روند اعلام نظر نهایی را دشوار می‌کند.

  عزت‌الله یوسفیان‌ملا درباره آخرین وضعیت دو پرونده زمین‌خواری گردنه‌حیران و دماوند با اشاره به جزئیات آنها گفت: در آخرین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گزارش‌های مفیدی ارایه شد که تخلفات عمده‌ای را در رابطه با زمین‌خواری در این مناطق مشخص می‌کرد.

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نماینده عضو ناظر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گزارشات ارایه شده در مورد پرونده گردنه‌حیران را کافی ندانست و افزود: اگرچه گزارش ارایه شده حاوی نکات ارزشمندی بود که نقاط تاریک این پرونده را نشان می‌داد اما در عین حال آخرین گزارش فاقد اسنادی است که بتوان بر آن اساس، تصمیم نهایی را اتخاذ کرد.

  عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات ادامه داد: در این پرونده، مجوزهای موجود از مجاری قانونی صادر شده است که همین مسئله نیز روند اعلام نظر نهایی را دشوار می‌کند. در عین حال در مورد این پرونده، پیشنهادات اجرایی قابل ملاحظه‌ای از سوی وزارت راه و شهرسازی و وزارت جهاد کشاورزی ارایه شد.

  به گفته وی، ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به دنبال یافتن راه‌حل‌هایی برای آزادکردن زمین‌های تصرف شده در گردنه حیران است و آخرین جلسه ستاد نیز به بررسی و اعلام نظر اختصاص یافت و این ستاد در انتظار دریافت گزارشات تکمیلی از سوی دستگاه‌های نظارتی در جلسه آتی است.

  یوسفیان‌ملا در پاسخ به این سوال که آیا قرار است تخریب مجددی در ساخت و سازهای کنونی گردنه حیران صورت بگیرد به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: پیش‌تر تخریب ۱۱ واحد در گردنه حیران انجام شد که در صورت نیاز به تخریب بیشتر از سوی ستاد و تصمیم‌گیری نهایی تخریب‌ها بدون هیچ ملاحظه‌ و اغماضی انجام خواهد شد.

  وی تاکید کرد: در صورت محرز شدن ساخت غیرقانونی بناها در گردنه حیران، تخریب‌ها انجام می شود و کاربری اراضی به صورت اول آن بر خواهد گشت.

  نماینده عضو ناظر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین درباره زمین‌خواری منطقه دماوند که چندی پیش حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی دادستان کل کشور نیز بر برخورد جدی با سودجویان این منطقه تاکید کرده بود گفت: سازمان امور اراضی کشور در مورد زمین‌خواری دماوند شکایاتی را ارایه کرده و وکلای پرونده نیز پیگیر پرونده هستند.

  یوسفیان‌ملا با اشاره به پیشرفت‌هایی در پرونده مبارزه با زمین‌خواری دماوند افزود: پرونده به نتایج قابل قبولی رسیده است که به زودی جزییات آن اعلام می‌شود. همچنین در آخرین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی معاون اول قوه قضاییه در مورد زمین‌خواری دماوند قول تفکیک داد.

  وی زمین‌خواری منطقه دماوند را پراکنده اعلام کرد و گفت: این زمین‌خواری به صورت پراکنده در منطقه دماوند صورت گرفته است که متاسفانه مساحت این زمین‌خواری بسیار گسترده و رقم تخلفات نیز میلیاردی است.

  nnm

  nnm

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.