• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • ائتلاف اصولگرایان؛ گفتارها و رفتارها

  تقدیمی هدف:

  ائتلاف اصولگرایان؛ گفتارها و رفتارها پرونده

  سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – شورای ائتلاف اصولگرایان مدل جدیدی از سناریوهای مختلف این جریان در آستانه انتخابات است.

  آنها که در دوره‌های گذشته مدل های انتخاباتی همچون  کمیته 15 نفره (8+7) و جبهه متحد اصولگرایان را تجربه کرده‌اند، این بار به دنبال فراگیر‌تر کردن چتر اصولگرایی هستند. اما ائتلاف اصولگرایان در این دوره نسبت دوره های قبل کم و کاست قابل توجهی دارد و آن هم عدم حضور دو چهره مهم و کلیدی اصولگرا یعنی محمد باقر قالیباف و علی لاریجانی در ترکيب آن است.

  قالیباف که تحت عنوان جبهه عدالت و پیشرفت در انتخابات ریاست جمهوری 92 فعالیت می کرد، در آن انتخابات توانست بعد از حجت الاسلام حسن روحانی در جایگاه دوم قرار گیرد. اما علی لاریجانی وضعیت متفاوتی نسبت به شهردار فعلی تهران دارد. وی که سابقه 8 سال ریاست مجلس را برعهده دارد از ابتدای مجلس نهم فراکسیونی را به نام رهروان ولایت تشکیل داد که اکثریت مجلس را شامل می شود و در مواقع حساس همچون رای اعتماد به وزرای دولت و استیضاح‌ها و از همه مهم در تصویب برجام فعالانه وارد صحنه شده و نگذاشت تندروهای منتسب به جبهه پایداری که بعضی از آن‌ها در قالب فراکسیون اصولگرایان در مجلس حضور دارند، تاثیر گذار باشند.

  چرا لاريجاني به ائتلاف اصولگرايان نپيوست؟

  اگرچه اخبار ضد و نقیضی از دعوت علی لاریجانی یا نماینده وی برای حضور در ائتلاف اصولگرایان منتشر شد، از جمله آنکه مهدی چمران، رئیس شورای شهر گفت که نمایندگان قالیباف و لاریجانی در اين ائتلاف حضور دارند؛ اما در نهایت حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت که لاریجانی هنوز نماینده ای به ائتلاف نفرستاده اند.(اینجا)

  لاریجانی هم هنگام ثبت نام در انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه قم با صراحت اعلام کند که مستقل وارد انتخابات می شود. یاران او هم در فراکسیون رهروان ولایت که حالا برای خود جمعی قوی و منسجم را تشکیل داده اند از ائتلاف اصولگرایان اعلام استقلال کرده و آنگونه که از شواهد بر می آید، به دنبال ارائه نامزدهای مورد نظر خود در لیستی جداگانه هستند. چه آنکه ابوذر ندیمی،عضو این فراکسیون اعلام کرد که دوستانش برای ائتلاف با اصولگرایان به نتیجه نرسیده اند

  nn

  در همین رابطه، بهروز نعمتی، عضو شورای مرکزی رهروان ولایت می گوید: اصرار آقای لاریجانی بر حضور مستقل در انتخابات مجلس دهم، ‌ به معنای دوری از هرگونه تندروی و انزجار از بدرفتاری‌هایی است که برخی از دوستان داشتند.

  البته حسین نجابت، نماینده تهران درباره عدم حضور لاریجانی در ائتلاف توضیحی داده و آن را به این دلیل دانسته که رئیس فعلی مجلس مایل به ورود به دسته بندی های جناحی نبوده است. اما علی مطهری  از تصمیم علی لاریجانی در خصوص عدم ائتلاف با اصولگرایان استقبال کرده و گفت که لاریجانی باید از ابتدا این کار را انجام می داد.

  تشکيلات ائتلاف اصولگرايان در يک نگاه

  ائتلاف اصولگرایان در این مدت علاوه بر صدور اولین اطلاعیه خود که در آن بر مرزبندی با دو جریان خاص تاکید شده بود، کمیته های شش نفره خود را نیز معرفی کرد. بر این اساس کمیته اجرایی شورای ائتلاف اصولگرایان دارای شش عضو از تشکل ها و احزاب اصولگرا است و ریاست آن را علیرضا زاکانی نماينده کنونی تهران و دبير کل جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي برعهده دارد. اعضای این کمیته نیز شامل صادق محصولی قائم مقام دبیر کل جبهه پایداری، عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه، مهدی ذاکری مدیر موسسه همشهری و حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت است.

  همچنین دومین کمیته این شورا تحت عنوان کمیته “تایید صلاحیت نامزدها” به ریاست غلامعلی حداد عادل تشکیل شده است و دارای هفت نماینده از سوی تشکل ها و احزاب اصولگرا بوده که ترکیب آن به شرح زیر است: حسین فدایی دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، محمدرضا باهنر دبیرکل جمعیت پیروان خط امام و رهبری، حجت‌الاسلام سید رضا تقوی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ محمدرضا آشتیانی‌ عضو جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌ و صادق محصولی قائم مقام دبیر کل جبهه پایداری.

  همچنین این ائتلاف با تعیین غلامعلی حداد عادل به عنوان سخنگو اولین نشست خبری خود را برگزار کرده که نکته حائز اهمیت این نشست اعلام پیوستن وزرای احمدی نژاد به ائتلاف اصولگرایان بود. بعد از آن بود که حمیدرضا حاجي بابایی، وزیر آموزش و پرورش دولت دهم به عنوان نماینده جبهه یکتا در ائتلاف مشخص شد.

  در همین حال؛ علی اکبر ولایتی نیز یکی از نامزدهای ریاست جمهوری 92 حمایت خود را از وحدت اصولگرایان اعلام کرده و نماینده خود را به ائتلاف معرفی کرد.

  وحدت اصولگرایان دست یافتنی است؟

  هر چند که اصولگرایان با برگزاری همایشی در روز پنجشنبه بر عدم وحدت شکنی و تندروی تاکید کردند اما منصور حقیقت پور، عضو دیگر فراکسیون رهروان معتقد است که ائتلاف اصولگرایان به دنبال وحدت نیست.

  همچنین برخي تحلیل گران معتقدند که اصولگرایان حامی احمدی نژاد امروز سکوت کرده اند اما به دنبال رای اوردن در انتخابات مجلس هستند.

  از این رو باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه تحولی در ائتلاف اصولگرایان رخ خواهد داد؟ چه کسانی از این ائتلاف جدا خواهند شد و چه کسانی به آن خواهند پیوست؟ باید دید این ائتلاف که در آزمون حساس وحدت آفريني قرار گرفته، خواهد توانست با وجود حضور پررنگ اصلاح طلبان، حامیان دولت روحانی و همچنین یاران لاریجانی، اکثریت مجلس دهم را برای اصولگرایان رقم بزند؟

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.