• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • معاون وزیر صنایع خبر داد:

  اجرای کامل استاندارد یورو4 تا پایان سال/ مردم مجبور نیستند از خودروهای داخلی استفاده کنند

  معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس مصوبه دولت تا پایان سال 92 کلیه خودروها با استاندارد یورو4 تولید خواهند شد.

  تقدیمی هدف:

  به گزارش خبرنگار «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محسن صالحی نیا به عنوان نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت در مناظره شبکه اول سیما با موضوع آلودگی هوا افزود: با استقرار استاندارد یورو4 تنها یک مرحله از کشورهای اروپایی که در حال حاضر استاندارد یورو5 را مستقر کرده‌اند عقب هستیم.
  وی اضافه کرد: با افزایش جمعیت و سطح استفاده از ماشین آلات و فرایندهای صنعتی با معضل بزرگ آلودگی هوا مواجه شده‌ایم.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: در نیروگاه‌های کشور باید سوخت استاندارد و پاک جایگزین سوخت مازوت شود که اگرچه در برخی نیروگاه‌ها این اتفاق افتاده اما در فصول سرد سال به دلیل قطع گاز همچنان از همان سوخت غیراستاندارد استفاده می‌شود.
  وی تاکید کرد: از سال 79 ملزم به رعایت استانداردها شدیم که اگر شرایط بر اساس امکانات، قابلیت‌ها و فرآیندهای تولیدی طراحی می‌شد، زودتر به نتیجه می‌رسیدیم.
  صالحی‌نیا اضافه کرد: باید بنگاه‌های تولیدی را ملزم به رعایت استانداردها کنیم و چارچوب‌ها، ‌روشها و عوارض در خصوص عدم رعایت استانداردها نیز باید مشخص شود.
  وی گفت: از سال 79 به بعد که استانداردهای زیست محیطی خودروها تدوین شد، استاندارد آلایندگی بسیاری از خودروها را ارتقا دادیم و برخی خودروها نیز که به لحاظ ماهیتی توان اجرای آن را نداشتند از خط تولید خارج شدند.

  وی با بیان اینکه در کشورهای اروپایی ارتقای استاندارد از یورو یک به یورو4 ، 13 سال طول کشیده است در واکنش به این گفته کرمی – کارشناس محیط زیست مبنی بر وجود انحصار توزیع خودرو در کشور اظهار کرد: ورود خودرو به کشور آزاد است و مردم مجبور نیستند از خودروهای داخلی استفاده کنند، به عنوان مثال امسال 30 هزار خودرو وارد کشور شده که کرمی در پاسخ به وی گفت: اگر واردات خودرو آزاد است چرا با وجود تردد چند میلیون خودرو در کشور تنها 30 هزار خودرو وارد کشور شده است؟
  صالحی‌نیا همچنین در واکنش به هاشمی – کارشناس حمل و نقل که گفته بود خودروهای تولیدی هنگام مراجعه به مراکز معاینه فنی در وضعیت بسیار بدی قرار دارند افزود: خودرویی که به مرکز معاینه فنی مراجعه کرده حداقل پنج سال عمر دارد و در این صورت می‌توان گفت که چنین چیزی عجیب نیست.
  وی همچنین در خصوص تعویض قطعه کاتالیست خودروها نیز اظهار کرد: تعویض کاتالیست خودروها مجانی انجام نمی‌شود و باید برای آن یک سود منطقی درنظر گرفته شود بنابراین نمی‌توان انتظار داشت مردم به راحتی به مراکز خدمات پس از فروش مراجعه کنند.
  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص از رده خارج کردن خودروهای فرسوده اظهار کرد: برای تعویض خودروهای فرسوده منابع کافی تامین نشده است و آنچه که مسلم است خودروسازان تمام تلاش خود را در این زمینه انجام داده‌اند.
  صالحی نیا اضافه کرد: ما به عنوان سیاستگذار از موضوع جایگزین کردن خودروهای فرسوده استقبال می‌کنیم چرا که با این کار بازار بیشتری در اختیار بنگاه‌های تولیدی قرار خواهیم داد.
  صالحی نیا با بیان اینکه 3000 مرکز خدمات پس از فروش در کشور برای تعویض قطعه کاتالیست خودروها فعال هستند، افزود: نمی‌توان در این مورد به خودروسازان خرده‌ای گرفت.
  وی تاکید کرد: در اجرای برنامه جامع کاهش آلودگی هوا به بندهایی که مربوط به وزارت صنعت است عمل می‌کنیم.
  وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی اطراف شهرها مجهز به فیلترهای مخصوص هستند افزود: کارخانه‌هایی که استانداردهای زیست محیطی را رعایت نکنند تعطیل خواهند شد.

  خبرگزاری ایسنا

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.