• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • 30 نماینده و کارشناس سیاسی در گفت‌وگو با ایسنا

  اراده ملت ایران در گام نخست پیروز شد

  در توافق به دست آمده از مذاکرات ایران و 1+5، به نوعی دیگر قدرت‌های جهان حقوق هسته‌ای ایران را به رسمیت شناخته‌اند، البته جمهوری اسلامی ایران این حق را به طور ذاتی دارد. معاهده NPT این حق را به همه کشورهای امضاکننده آن داده است.

  تقدیمی هدف:

  به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اکنون بیش از 40 کشور در دنیا مشغول غنی‌سازی هستند و آژانس هم بر همین مبنا بر کشورهایی که سوخت هسته‌ای تولید می‌کنند، نظارت می‌کند. اذعان قدرت‌های بزرگ به این حق ایران (حقوق هسته‌ای) از دیدگاه سیاسی بسیار ارزشمند است.
  دستاورد این تلاش‌ها جلوه بیشتر کرامت و بزرگی ملت ایران بود و در این مذاکرات دنیا به این احساس رسید که تکریم ملت ایران پاسخ خواهد داد و تحریم نمی‌تواند کارساز باشد. برای ایجاد اعتماد در سایه‌ تبلیغات ناصحیح، دشمنان چهره‌ای را ترسیم کرده بودند و در واقع می‌خواستند ایران‌هراسی را در ا فکار عمومی جا بیاندازند.
  این مطالب برگرفته از اظهارات مسوولان بلندپایه کشور در حمایت از تیم هسته‌ای مذاکره کننده کشورمان است، در گفت‌وگوی ایسنا با 28 نفر از نمایندگان مجلس و کارشناسان سیاسی نیز در ادبیات‌هایی متفاوت این اظهارات و چگونگی رسیدن به دستاوردهای مذاکرات مذکور مورد تاکید و تایید قرار گرفته است.

  ایران توانست با راهبرد نرمش قهرمانانه به حقوق خود دست یابد
  یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به نتایج مذاکرات اخیر ایران و گروه 1+5 تصریح کرد: ایران توانست با پیگیری راهبرد نرمش قهرمانانه ضمن حفظ پر قدرت مواضع خود به حقوق خود دست یابد.
  حجت‌الاسلام و المسلمین مصباحی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به مذاکرات اخیر ایران و 1+5 ضمن مثبت ارزیابی کردن نتایج این مذاکرات خاطر نشان کرد: آنچه که برای جمهوری اسلامی ایران مهم است این است که قدرت‌های بیگانه چه بخواهند چه نخواهند، ما غنی‌سازی را حق خود می‌دانیم و این مسئله را همواره ادامه می‌دهیم و هرگز از موضع خود کوتاه نمی‌آییم.
  وی با بیان اینکه به رسمیت شناختن حق غنی‌سازی ایران توسط دشمنان جای توجه دارد، تصریح کرد: اصل راهبرد نرمش قهرمانانه‌ای که مقام معظم رهبری مطرح کرده‌اند، موجب شد که دولت ایران وارد مذاکره با طرف‌های مخالف با سیاست‌های خود شود و ضمن حفظ پر قدرت مواضع خود بدون اینکه بخواهد بازی بدهد به حقوق ملت ایران دست پیدا کند.
  این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه توافقات صورت گرفته در ژنو 3 گام نخست است، گفت: گام نهایی زمانی برداشته می‌شود که تحریم‌ها به کلی برطرف شده و پرونده هسته‌یی ایران از سوی شورای امنیت ملی به آژانس هسته‌یی بازگردد و مانند یک پرونده عادی پیگیری شود.
  وی در پایان با تاکید بر اینکه اقدامات تیم مذاکره‌کننده هسته‌یی دنبال کردن منافع ملی جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: تیم مذاکره‌کننده ما تاکنون و همچنین از این پس نیز همواره مورد حمایت و پشتیبانی همه مردم، از رهبری گرفته تا آحاد ملت تا گروه‌ها و احزاب مورد حمایت قرار می‌گیرند.

  خبرگزاری ایسنا

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.