• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • افراطیون از انتخابات هفتم اسفند

  تقدیمی هدف:

  افراطیون از انتخابات هفتم اسفند،خشونت می خواهند

  bb

  سیاست > انتخابات – برگزاری انتخابات آرام به همان اندازه که موردپسند اکثریت جامعه است، به مذاق تندروها خوش نمی آید.

  از چندماه قبل، جریان افراطی هر دوجناح سیاسی کشور به دنبال برهم زدن آرامش فضای سیاسی کشور است.بستر ناآرامی هم برگزاری انتخابات هفتم اسفند،انتخاب شد و تلاش برای رسیدن به هدف آغازیدن گرفت.
  افراطیون هر دوجناح بازی خود را با “دوقطبی کردن”انتخابات  شروع کردند. آنها با اشزاف کامل به اینکه فضای سیاسی دوقطبی، زمینه را برای فعالیت شان مساعد می کند ، بازار اتهام پراکنی  را رونق بخشیدند.
  تندروهای چپ، حمله به شورای نگهبان را حتی قبل از ثبت نام کاندیداها کلید زدند و افراطیون راست با استفاده ابزای از کلیدواژه هایی چون نفوذ و فتنه دست به کار شدند.کلیدواژه هایی که برگرفته از بیانات بزرگان انقلاب و نظام است و دقیقا در جایی به کارگرفته می شود،که بجای تخقق آن بزرگان، کارکرد معکوس یافته و خودش عامل فتنه می شود.
  تندروها ، بازی را با حمله به دشمن فرضی شروع کردند و همانند همیشه، پس از مدتی این دشمن فرضی را واقعی پنداشتند.انتشار خبرهای دروغ، تهمت و افترا به این و آن، تحلیلهای متوهمانه، راه اندازی جنگ حیدری-نعمتی، به جان هم انداختن نیروها انقلاب و… به تدریج رونق گرفت و گهگاه حتی بر کلام چهره های موجه هم تاثیرگذاشت.
  شورای نگهبان از نخستین هدفهایی بود که برای عملیات برگزیده شد. تندروهای چپ، این نهاد را مانع برگزاری انتخابات آزاد معرفی کردند و همقطارانشان در جناح چپ، به جای برخورد منطقی با نقدها،خط قرمز پررنگی را دور این نهاد کشیدند و تهدید کردند هرکس به این خط قرمز نزدیک شود،با حمله آتشبارهای آنها مواجه می شود.
  شورای نگهبان، اما با وجود انتقادهایی که به برخی اقداماتش وارد است، هوشمندانه تر از قبل عمل کرد  و با تایید صلاحیت چهره های بیشتر، جریان افراط چپ و راست را در رسیدن به اهدافش تا حد زیادی ناکام گذاشت.
  از سوی دیگر افراطیون چپ که می خواستند با شعار تحریم انتخابات، فضا را مسموم کنند با واکنش سرد اصلاح طلبان مواجه شدند و توطئه ای را که می رفت تا لباس تحقق بپوشد، از بین بردند. آنها  انتقادات خود به نحوه تایید صلاحیتها را در فضای گفتمانی پیش بردند و به جای سروصدا و هرج و مرج،موضوع را از طریق نقدهای رسانه ای و لابی های موثر پیش بردند.
  اصولگرایان معتدل نیز فرصت تهاجم را از افراط گرایان راست گرفتند و با  ایجاد محیط آرام، امکان ایجادشدن فضای دوقطبی را که می تواند محل زدوخوردهای سیاسی باشد،سلب کردند.
  در این میان نقش رئیس جمهور که همزمان ،انتخابات با مشارکت حداکثری را مشروط به تصحیح روشهای بررسی صلاحیت معرفی کرد و در عین حال، حضور گسترده مردم را در هر شرایطی خواستار شد،دست بهانه جویان هر دوجناح را در پوست گردو گذاشت.
  افراطیون دو جناح، نان شان را در تنور امنیتی کردن فضای انتخابات می پزند و برای رسیدن به این مقصود چاره ای جز ایجاد خشونت ندارند. برای آنها راه اندازی کارناوالهای خشم،کف انتظار است و اگر مانند فتنه 88 انتخابات به خونریزی کشیده شود، قهقهه سرخواهند داد.
  رصد رفتارهای سیاسی عناصر افراطی که بعضا در رسانه های ضدانقلاب به چشم می خورد و رگه های نه چندان کمرنگی از آن نیز در رسانه های داخلی، در برابر دیدگان ما رژه می رود، نشان می دهد تندروها هنوز امید خود را از دست نداده اند و هربهانه ای را برای خشن کردن فضای سیاسی جامعه تست می کنند.
  برای محاسبه میزان بصیرت و هوشیاری سیاستمداران،جناحهای سیاسی و چهره هایی که در مقاطع مختلف در این بازی سر خورده اند ، زمان زیادی باقی نمانده است.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.