• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • اقتصاد مقاومتی پایان همه اختلاف ها

  تقدیمی هدف:

  اقتصاد مقاومتی پایان همه اختلاف ها در مکاتب اقتصادی است/شمخانی :فرار مالیاتی دوبرابر درآمد نفت است

  nn

  اقتصاد > اقتصاد سیاسی – دبیر شورای عالی امنیت ملی شمخانی گفت: ما از حالت کمیته امدادی باید بیرون آییم. این افتخار نیست برای یک استان که بگوید من افراد در نوبت در کمیته امداد دارم. ما باید مردم را توانمند کنیم.

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی شمخانی در کنگره اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: مهم ترین و اولین اولویت اقتصاد ایران، اقتصاد مردمی است، اما گرفتار یک چرخه شده ایم و آن هم استمرار چرخه های فقر و محرومیت، انباشت مطالبات بدون پاسخ، فساد و اختلالات امنیت اقتصادی.
  وی با بیان این که در رابطه با اقتصاد مقاومتی از بخش های مختلف کشور نظرخواهی و بعد بازخورد آن به جامعه منتقل شد، افزود: تنها راه برون رفت از شرایط کنونی، اقتصاد مقاومتی است.
  دبیر شورای عالی امنیت ملی عنوان کرد: ما سال ها دعوا داشتیم و هنوز هم داریم که آیا اقتصاد آزاد درست است یا خیر و حتی در رابطه با اقتصاد اسلامی صحبت می کردیم. اما اقتصاد مقاومتی، پایان بخش به همه این بحث هاست.
  شمخانی ادامه داد: ما روزهای آغاز جنگ راهبرد نداشتیم که چگونه پیش برویم، ولی وقتی راهبرد پیدا کردیم، با دلیل و منطق توانستیم عملیات های مختلف را با موفقیت انجام دهیم.
  وی عنوان کرد: بر این اساس، اقتصاد مقاومتی پایان بخش به این نوع سوالات و پوزیشن های روشنفکرانه است. ضمن این که در این مقطع جایی که می تواند استقلال کشور را تضعیف کند، اقتصاد است.
  دبیر شورای عالی امنیت ملی متذکر شد: تئوری وابستگی و استقلال در عرصه اقتصاد، تعیین کننده وفاداری به انقلاب و امام و خون شهدا است.
  شمخانی تاکید کرد: کسی که علم اقتصاد مقاومتی را بر می دارد، به دنبال این است که از استقلال ایران دفاع کند. بنابراین هم علم برداری درست و هم مراقبت از کار درست، وظیفه مهمی است که این جنبش می تواند آن را رهیابی کند.
  وی در ادامه گفت: من نمی گویم تعامل وجود نداشته باشد، تعامل با وابستگی دو موضوع جداگانه است. حفظ روحیه انقلاب با حفظ تمرکز بر توان داخلی در 23، 24 بند اقتصاد مقاومتی می تواند ایران آینده را مستقل و الگو بسازد.
  دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: جهت گیری اصلی اقتصاد مقاومتی، قانومندی و انضباط مالی، مقابله با قانون گریزی و فساد اداری و مالی است.
  شمخانی با انتقاد از وضعیت معوقات بانکی، عنوان کرد: یکی از چیزهایی که امروز می گویند رقمش دو برابر درآمد نفتی است، فرار مالیاتی است.
  وی با بیان این که جهت گیری اقتصاد مقاومتی، توسعه درونزا و کاهش وابستگی به نفت است، اظهار داشت: در این مسیر باید به سمت حداکثرسازی توان تولید و فروش برویم.
  دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان این که قیمت نفت را پایین آوردند که به ما ضربه بزند، اما این می تواند یک فرصت برای کشور باشد، عنوان کرد: تسهیل مقررات، قوانین، افزایش سهم نیروی انسانی در تولید، از جمله رویکردهای اقتصاد مقاومتی است.
  شمخانی متذکر شد: به نظر می رسد یک سری راهکارهای اساسی باید برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دنبال کنیم.
  وی ادامه داد: دو سال از ابلاغیه اقتصاد مقاومتی می گذرد و دیگر باید از حالت بنر و شعار عبور کنیم. تمام کسانی که می توانند برای کشور ثروت تولید کنند و منابعی در اختیار دارند، اعم دانشگاه، حوزه و مجلس باید بتوانند تولید ثروت کنند و هر کسی در زندگی شغلی خود باید اقتصاد مقاومتی را تجلی دهد.
  دبیر شورای عالی امنیت ملی عنوان کرد: ما باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی، بهره وری را ارتقا دهیم. ما از حالت کمیته امدادی باید بیرون آییم. این افتخار نیست برای یک استان که بگوید من افراد در نوبت در کمیته امداد دارم. ما باید مردم را توانمند کنیم.
  شمخانی با تاکید بر تقویت رقابت پذیری در اقتصاد، مبارزه با فساد، حمایت همه جانبه و هدفمند از صادرات کالا و خدمات، تقویت فرهنگ جهادی در اقتصاد، شفاف سازی و روان سازی نظام توزیع و پیگیری و اجرای نقشه علمی، خاطرنشان کرد: مسیر طول و درازی در مرکزیت کشور، در دورترین نقطه مرزی، در صنایع بالادستی، در بخش خدمات، کشاورزی و بانکداری نیاز داریم که حال که از سه فقره مشکلات اقتصادی، تحریم، سیاست و ساختار عبور کردیم، باید به تصحیح سیاست در عمل و تصحیح ساختار برای رهاسازی اقتصاد به سمت مردم به عنوان اولویت ملی بپردازیم.
  وی تاکید کرد: حال باید دعواهای جناحی خود را کنار بگذاریم و اقتصاد مقاومتی را به عنوان شعار رقابت در نظر بگیریم.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.