• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • اگر قرار بود لباس های ستاره ها بایگانی شود ، مسی و رونالدو چه شماره ای می پوشیدند؟

  تقدیمی هدف:

  اگر قرار بود لباس های ستاره ها بایگانی شود ، مسی و رونالدو چه شماره ای می پوشیدند؟

  ماجرای بایگانی کردن شماره بازیکن‌های فوتبال، از مسائل قدیمی این ورزش است. اما این روزها در فوتبال ما هم بحثش داغ شده است.

  این عمل، چندان هم جدید نیست و از سال ها قبل در دنیای فوتبال مرسوم است. بایگانی شماره بازیكن معمولا وقتی رخ می دهد كه بازیكن تیم را ترك كرده و یا باز نشسته شده است. این افتخارات یك بازیكن است كه بسیار برای یك باشگاه اهمیت دارد و از این سو دیگر اجازه نمی دهد كه در آینده یك بازیكن دیگر این پیراهن را بپوشد .
  در برخی موارد مثل جیسون مایله ،ویتوریو مرو ، مارك ویوین فو ، فرانسوا استرچله و آنتونیو پوئرتا به احترام این كه این بازیكنان در زمین مسابقه و در شرایطی غم انگیز جان خود را ازدست دادند شماره پیراهن آن ها را بایگانی كردند.
  همچنین در باشگاه نروژی فردریكستاد به علت این كه داگفین انرلی بازیكن این باشگاه در تصادف رانندگی فلج شد و دیگر نتوانست بهبودی خود را بازیابد و برای تیمش دوباره بازی كند شماره این بازیكن هم بایگانی شد.
  در چلسی انگلیس هم به طور غیر رسمی سعی شده است شماره 25 باشگاه را به افتخار جان فرانکو زولا به کسی ندهند. تیم های ملی آرژانتین و كامرون تاكنون تلاش كرده اند كه شماره های دیگو مارادونا و مارك ویوین فو را بایگانی كنند ولی با توجه به قوانین فیفا كه كل 23 نفر یك تیم ملی باید شماره های 1 تا 23 را بپوشند ، این امكان میسر نیست زیرا اگر شماره های 10 از آرژانتین و 17 از كامرون بایگانی شود و حذف شود از هر تیم یك بازیكن یا بی شماره می ماند یا باید شماره ای بالای شماره 23 برگزیند كه طبق قوانین این امكان را ندارد.
  در قوانین داخلی لیگ اسپانیا، باشگاه‌ها تنها مجازند لیست 25 نفره خود را، با بازیکنان با شماره های یک تا 25 تکمیل کنند. شماره های یک، 13 و 25 نیز شماره های مجاز برای استفاده دروازه بان ها است.
  به این ترتیب در این لیگ هم کمتر احتمال بایگانی کردن شماره ها وجود دارد یا اصلا امکانش نیست.
  اما اگر شماره 10 تیم ملی آررژانتین بایگانی می‌شد، امروز دیدن لئو مسی در شماره ای دیگر خنده دار می‌شد. مشکل اصلی بایگانی کردن شماره هااین است که بازیکنان سودای رسیدن به آن حد نهایی در باشگاه یا تیم ملی را از دست می دهند. همانطور که الکس دل پیرو می‌گوید: «من این شماره را بایگانی نمی کنم. تا هر بچه ای آرزوی رسیدن به ان را داشته باشد.»
  اگر پیراهن رائول بازنشست می‌شد، ما باید «CR7» را با پیراهن شماره 9 می‌دیدیم. چندین و چند مثال دیگر هم می‌شود آورد که بازیکن هایی بودند که شماره ها را از ستاره های قبلی که بر تن می کردند، بیشتر بزرگ کردند و اگر قبل از آن ها بایگانی می شد، این شماره به این عظمت نمی رسید.
  در فوتبال ایران چندین بار سعی شد شماره هایی بایگانی شوند. 7 پرسولیس، 3 استقلال به افتخار پروین و جانملکی قرار بود بازنشست شوند، اما هر بار با تغییر مدیریت، تصمیمی جدید گرفته می شد.
  به طور کل در فوتبال ایران شماره ها با رسیدنشان به بازیکن هایی موفق معنای بهتری پیدا کرده اند. زمانی که پیوس در آن بازی خداحافظی، با افتخار پیراهن خود را به مهدی مهدوی کیا داد. سال گذشته هم مهدی طارمی وارثی خوب برای این پیراهن بود.
  در باشگاه استقلال هم حاجیلو، خود شماره 3 را به ورمرزیار تقدیم کرد. قلعه نویی خودش منصوریان را آورد و سر آخر شماره خودش را به او تقدیم کرد.
  مساله قابل تامل دیگر این است که در صورت بایگانی شدن شماره ها، در هر باشگاه باید چند پیراهن بازنشست شود؟ در میلان به عنوان مثال شماره های 3 و 6 به افتخار مالدینی و بارسی بازنشست شده اند. بازیکن هایی که عمر خود را برای باشگاه‌هایشان گذاشتند و به پیشنهادات بالاتر جواب «نه» دادند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  دو جایگاه پاکیزه آزادی پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.