• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • بازیگر نقش شیرین از سریال «شهرزاد» می‌گوید

  تقدیمی هدف:

  بازیگر نقش شیرین از سریال «شهرزاد» می‌گوید/ پریناز ایزدیار: اولویتم حالا سینماست

  bb

  فرهنگ > سینما – پریناز ایزدیار بازیگر سریال شهرزاد از همبازی شدن با علی نصیریان،شهاب حسینی و ترانه علیدوستی به خبرهدف می‌گوید

  «شهرزاد» حالا به مهم‌ترین تولید سریال شبکه نمایش خانگی تبدیل شده است و ناگزیر بازیگرانش هم به واسطه نقش‌های‌شان دیده می‌شوند.
  پریناز ایزدیار که نقش شیرین را در این سریال بازی می‌کند یکی از بازیگرانی است که حالا نقش‌آفرینی‌اش در «شهرزاد» مورد توجه واقع شده است. اما چه شد که بازی در این سریال را پذیرفت؟ او در این باره می‌گوید: «وقتی بحث کارگردانی مانند آقای فتحی و فیلم‌نامه نغمه ثمینی و چنین تیم بازیگری‌ای مطرح می‌شود، اصلا مدیوم مهم نیست یعنی از روز اول همه ما می‌دانستیم از این کار استقبال می‌شود و موفق خواهد بود. فیلم‌نامه تکلیفش روشن بود همه چیز آماده بود، جذابیت داشت و وقتی قصه را می‌خواندیم واقعا مثل کتابی بود که نمی‌توانستی آن را زمین بگذاری، چون فیلم‌نامه خیلی خوب و هیجان‌انگیزی بود.»

  او درباره فیلمنامه نیز می‌گوید: «اول برای من یک قصه را تعریف کردند، به این خاطر که هیچ چیز کامل نبود. همه چیز در حد یک طرح بود و من جزء اولین کسانی بودم که قرارداد بستم اما من با شناختی که از آقای فتحی داشتم، مطمئن بودم ایشان تا یک قصه خوب نداشته باشند، شروع به فیلم‌برداری نمی‌کنند. همه چیز باید آماده باشد تا عجله‌ای کار پیش نرود و اتفاقی که برای بقیه سریال‌های شبکه نمایش خانگی پیش آمد، اینجا پیش نیاید و من هم به آقای فتحی اطمینان صد‌در‌صد داشتم.»

  اما بازی در یک نقش منفی چه خصوصیاتی دارد؟ پاسخ دادن به این پرسش برای ایزدیار سخت است و می‌گوید:‌ «این‌طور نبود که بگویم برای درآوردن این نقش کار خاصی کردم. به نظرم یک اتفاق درونی است، یک بخشی از آن می‌شود تمرکز، یک بخشی از آن می‌شود فکرکردن راجع به اینکه آن کاراکتر را درک کنی، خودت را بتوانی جای او بگذاری و بعد بتوانی بازی کنی که مصنوعی نشود و بیننده یک جاهایی هم دلش بسوزد. اینکه بگویم واقعا کار خاصی کرده‌ام خیر واقعا کار فیزیکی خاصی نکردم، فقط نشستم فکر کردم که اول شیرین را خودم بفهمم تا بتوانم به مخاطب بفهمانمش.»

  کاراکتر شیرین زنی است که بین سنت و مدرنیته گیر کرده است. با اینکه ظاهر کاملا مدرنی دارد اما زندگی‌اش بر مدار تفکرات سنتی می‌چرخد؛ از رفتن پیش فالگیر گرفته تا کارهای دیگر، این اتفاقی است که امروز هم در جامعه مابه‌ازای بیرونش را داریم. با وجود این تناقض بازی کردن در این نقش چه دشواری‌هایی داشته است؟ ایزدیار در اینباره می‌گوید: « شیرین به نظر من دقیقا بین دو دنیای مختلف گیر کرده است. شیرین خیلی کم دیده است و دنیایش خیلی کوچک است، برای اینکه برعکس شهرزاد خیلی در اجتماع نبوده است. نه معاشرت بلد است نه از ادبیات درستی برخوردار است تا چشم باز کرده است، در خانه بزرگ آقا بوده و بزرگ شده است و همیشه تنها کسانی که دیده، یک‌سری کلفت و نوکر بوده‌اند. آدم‌هایی هم که در کودکی دوروبرش بودند، آدم‌هایی بودند که تفکر سنتی داشتند. شیرین از اطرافیانش این چیزها را یاد گرفته و خیلی چیزها را غلط یاد گرفته است، ازجمله اینکه پیش فالگیر برود. مهم‌ترین ویژگی شخصیت شیرین، دهن‌بینی‌اش است؛ چیزی که من در شخصیت شیرین پیدا کردم دهن‌بینی‌اش بود، حتی به اکرم هم که کارگرش است دهن‌بین است. شاید یک جاهایی بگوید، اینها کارگرند اینها چیزی نمی‌فهمند، من بهتر می‌دانم اما حتی حرف‌های اکرم را هم گوش می‌دهد. یعنی فکر می‌کنم، دهن‌بینی بزرگ‌ترین ویژگی شیرین است تا اینکه بخواهد بین سنت یا مدرنیته گیر کرده باشد اما اساسا تمام دختران آن دوره که در قصه می‌بینیم، یک بخش بزرگی از سنتی‌بودن در وجودشان هست، حتی شهرزاد.»

  طراحی لباس و گریم دیگر نکته‌ای است که ایزدیار به آن اشاره می‌کند: «گروه بسیار حرفه‌ای بود.و قطعا مشورت وجود داشت. در مدت تست آقای ملکان مرتب می‌پرسیدند، الان خودت راحتی چطور فکر می‌کنی؟ اما خب کل گروه آن‌قدر حرفه‌ای بودند که تو خیلی راحت می‌گفتی هرچه خودتان صلاح می‌دانید. همه اینها به‌‌ویژه بحث لباس، به پیش‌تولید خوب برمی‌گردد. همه چیز سر فرصت و برنامه‌ریزی شکل گرفت، من چند ماه قبل از اینکه کار کلید بخورد، برای‌اندازه‌گیری لباس رفتم. دیدم چقدر خانم زکی‌زاده طرح‌های رنگ‌آمیزی شده را آماده کرده‌اند، خیلی با حوصله و فکر کار می‌شد. برای سریال شهرزاد همه دل سوزاندند. هیچ‌کس نخواست فقط یک کاری انجام دهد و برود، همه عاشقانه کار کردند. فکر می‌کنم به همین دلیل است که لباس‌ها، گریم، طراحی صحنه و همه چیز عالی بود. خانم زکی‌زاده از من سؤال می‌کرد، این لباس را دوست‌داری، از این رنگ خوشت می‌آید؟ خودت با چه چیز راحت‌تری؟ این گپ‌ها را با هم می‌زدیم و در نهایت حاصل کار شد این اتفاقی که الان می‌بینید.»

  او همچنین درباره همکاری با بازیگرانی چون ترانه علیدوستی و شهاب حسینی و کارگردانی مثل حسن فتحی معتقد است: «با آقای فتحی که قبلا کار کرده بودم اما قطعا این سریال تجربه متفاوتی بود به این خاطر که شناخت بیشتری نسبت به ایشان پیدا کرده بودم‌ و بهتر می‌فهمیدم که چه چیز می‌خواهند. البته آقای فتحی خیلی خوب به بازیگر می‌فهمانند که از بازیگر چه می‌خواهند؛ مشکلی که بعضی از کارگردان‌ها دارند و نمی‌توانند بگویند دقیقا چه چیز از بازیگر می‌خواهند و اینکه درست زمانی که فیلم‌برداری سریال زمانه تمام شد، با خودم گفتم که ‌ای کاش دوباره بشود با آقای فتحی کار کنم، اصلا فکرش را نمی‌کردم دوباره این اتفاق بیفتد. وقتی برای نقش شیرین با من تماس گرفته شد، خیلی برایم جالب بود، چون اصولا آقای فتحی خیلی از بازیگرهای کارهای قبلی‌شان را در کار بعدشان تکرار نمی‌کنند. آقای نصیریان آن‌قدر انسان فوق‌العاده‌ای هستند که جدا از بازیگری بی‌نظیرشان، از نظر اخلاقی و البته صبر و حوصله‌ای که با این سن و سال دارند؛ تجربه کار‌کردن با ایشان فوق‌العاده بود. اصلا فکر نمی‌کردم چنین اتفاقی بیفتد. ایشان در تک‌تک پلان‌هایی که حضور نداشتند، برای من پشت دوربین نشستند و دیالوگ‌ها را گفتند و حس و انرژی گذاشتند. خیلی اتفاق نادری است که کسی در این نسل چنین صبر و حوصله‌ای داشته باشد. ترانه علیدوستی که فوق‌العاده، نازنین و دوست‌داشتنی‌ است؛ شهاب حسینی هم همین‌طور.با مصطفی زمانی هم قبلا کار کرده بودم؛ من از تک‌تک بچه‌های این پروژه یاد گرفتم. همه آنها از نظر من به عنوان یک مخاطب، جزء بهترین‌ها هستند و خیلی لذت‌بخش بود کار‌کردن کنار آنها. من خیلی وقت‌ها کنار می‌ایستادم و به آنها نگاه می‌کردم و سعی می‌کردم یاد بگیرم.»

  او این نقش و سریال «شهرزاد» را سکوی پرتابی برای خود می‌داند و ادامه می‌دهد: «این سریال فرصت خوبی برای من بوده، یعنی این‌طور نبوده که جنس بازی‌ام عوض شده باشد. نقش شیرین نقش جذابی بود که برای من جای کار داشت. شیرین کاراکتری بود که وقتی فیلم‌نامه را می‌خواندم، می‌گفتم چه خوب که می‌توانم روی این کاراکتر مانور دهم ولی خب در کارهای قبلی‌ام این فرصت وجود نداشت.»

  او ادامه می‌دهد: «اولویتم حالا سینماست. کلا بعد از سریال زمانه تصمیم گرفتم جور دیگری کار کنم و هنوز هم بر این تصمیم استوارم. امسال چندین پیشنهاد داشتم اما از بین آنها تصمیم گرفتم در فیلم «ابد و یک روز» بازی کنم و خیلی از انتخابم راضی هستم. در حال حاضر هم یک قرارداد سینمایی بسته‌ام و فکر می‌کنم سال خوبی پیش رو داشته باشم.»

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.