• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • باقری: نه ما باید در جزئیات توافق دخالت کنیم نه کنگره آمریکا

  تقدیمی هدف:

  باقری: نه ما باید در جزئیات توافق دخالت کنیم نه کنگره آمریکا

  نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی می گوید اگر کنگره آمریکا طرحی مغایر با توافق هسته ای ایران با گروه 1+5 نیز تصویب کند، ما نیز متعهد به قرار داد وین نمی مانیم .

  حجت الاسلام محمد باقری بناب در گفتگو با خبرآنلاین، درباره توافقنامه هسته ای بین جمهوری اسلامی ایران و گروه ۱+۵ با بیان اینکه گزارش ظریف در صحن علنی مجلس، گزارش خوب و جامعی بود، خاطرنشان کرد: تیم مذاکره کننده کشورمان زحماتی زیادی کشیدند و در مدت بیش از دو سال بسیار تلاش کردند که این مذاکرات به سرانجام برسد.

  وی افزود: مذاکره کنندگان به عنوان سرداران دیپلماسی همچون مجاهدان فی سبیل الله و سرداران دفاع مقدس که در عرصه نبرد با دشمن، حماسه ها آفریدند، حماسه بزرگی را ملت ایران خلق کردند.

  این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: با توضیحات کافی و جامعی که ظریف و صالحی هفته گذشته در مجلس به نمایندگان ارائه دادند و همچنین انتخاب سریع تر اعضای کمیسیون ویژه برای بررسی و تصویب این توافق، راه برای اجرای این تفاهم نامه هموار خواهد شد.

  باقری‌ همچنین درباره رویکرد مجلس در بررسی توافق هسته ای یادآور شد: باید این توافق در کمیسیون ویژه بررسی شود و نقاط قوت آن مد نظر قرار گیرد تا بتوانیم مسئله را آن‌طور که مورد خواست نظام است و دیپلمات های ما برای به نتیجه رساندن آن زحمت را کشیده اند، حل و فصل کنیم.

  این عضو فراکسیون رهروان ولایت در پاسخ به اینکه آیا مجلس می تواند دخل و تصرفی در متن توافق داشته باشد؟، گفت: همان طور که در قطعنامه شورای امنیت این مسئله اتفاق افتاد، علی الظاهر اگر خطوط قرمز رعایت شده باشد، کلیات این توافق باید به تصویب مجلس نیز برسد.

  وی ادامه داد: مجلس نمي تواند در جزئیات تغییراتی در متن ایجاد کند. مجلس نمی تواند در جزئیات توافق دخالت کند چون طبق توافق نامه، همان طور که آن ها نمی توانند دخالت کنند، ما نیز نمی توانیم این کار را انجام دهیم. البته اگر کنگره آمریکا در جزئیات متن دخالت کند ما عکس العمل نشان می دهیم، ما نیز اگر در جزئیات آن اشکال ایجاد کرده و یا تغییراتی در آن اعمال کنیم، آن ها نیز می توانند «اِن قُلت» بیاورند و بهانه گیری کنند. توافق وین، یک تصمیم طرفینی است به این معنا که اگر ما در جزئیات آن دخالت کند، کنگره آمریکا نیز دخالت می کند که در این صورت دیگر نقض غرض شده است و ما دیگر نمی توانیم پایبند به قرار داد باشیم.

  نماینده مردم بناب در خانه ملت تاکید کرد: مجلس در کمیسیون ویژه ای که برای این کار، تشکیل خواهد شد، پس از بررسی لازم، تصمیم گیری خودش را انجام خواهد داد ولی اگر ببیند کنگره بر خلاف توافق نامه، طرحی را علیه کشورمان تصویب و یا تحریم و محدودیت جدیدی را برای ما در نظر بگیرد، دیگر توافق، قابل اجرانیست و ما نیز به این گونه اقدامات،واکنش نشان خواهیم داد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.