• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • با احمد مهرانفر در حاشیه‌ جشنواره فیلم فجر

  تقدیمی هدف:

  با احمد مهرانفر در حاشیه‌ جشنواره فیلم فجر / نمی‌خواستم مردم مرا فقط با ارسطو بشناسند

  nn

  فرهنگ > سینما – احمد مهرانفر که در ذهن عموم مردم با بازی در سریال «پایتخت» و شخصیت ارسطو شناخته می‌شود، با دو فیلم سینمایی «زاپاس» و «هفت ماهگی» در جشنواره‌ی امسال حضور دارد.

  احمد مهرانفر در هر سه حوزه‌ی سینما، تئاتر و تلویزیون فعالیت می‌کند. او در جشنواره‌ی امسال دو فیلم دارد.

  نقشش در «هفت ماهگی» کوتاه بود و به نشستش نیامد ولی در نشست «زاپاس» حاضر شد و در پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران سنگ تمام گذاشت. ما هم در حاشیه‌ی این نشست با او درباره‌ی حضورش در سینما و نقش‌هایی که می‌پذیرد، گفت‌و‌گویی داشتیم که در ادامه می‌خوانید:

  آقای مهرانفر شما در هر سه حوزه‌ی سینما، تئاتر و تلویزیون مشغول به فعالیت هستید. کدام یک از این حوزه‌ها برای شما جدی‌تر و مهم‌تر است؟

  هر سه حوزه برای من مهم است و دوست دارم در آن‌ها کار کنم. برای همه‌ی بازیگران این‌طور است و دوست دارند در همه‌ی این حوزه‌ها فعالیت کنند. حالا برای بعضی‌ها دلبستگی‌ به یکی از این حوزه‌ها کمی بیشتر یا کمتر است. هر کدام از این حوزه‌ها به دیگری مربوط است و فعالیت در هرکدام برای یک بازیگر چالش برانگیز. فکر می‌کنم هر 3 حوزه مشخصات و جذابیت‌های خاص خودش را دارد و ورود به هر یک باعث می‌شود انگیزه به سمت فعالیت در دو حوزه‌ی دیگر بیشتر شود.

  برای فعالیت در سینما به طور خاص چه برنامه‌ای دارید؟

  دوست دارم در همه‌ی شکل‌های سینمایی کار کنم. دوست دارم هم در کارهای جدی و هم در کارهای طنز بازی کنم، ولی بیشتر دغدغه‌ام این است که درهر کاری که بازی می‌کنم، دقیقا همان شخصیت‌هایی را یازی کنم که در فیلمنامه هست. باورپذیری مخاطب از هر چیز دیگری برایم مهم‌تر است.

  فعالیت شما به عنوان یک بازیگر موفق در عرصه‌ی تئاتر، انتخاب نقش‌ها را برای شما در سینما سخت نمی‌کند؟

  سعی می‌کنم نقش‌هایی را بازی کنم که دیگران قادر به ایفای آن‌ها نباشند. نقش‌هایی که چالش‌برانگیز است و نیاز به پیش‌تولید دارند. یعنی نقشی که من را عنوان بازیگر موظف کند، به دنبال نقش بروم و درباره‌ی آن تحقیق کنم. دوست دارم نقش‌هایی که بازی می‌کنم برایم متفاوت باشند.

  شما بعد از ورودتان به سینما در هیچ فیلمی به عنوان بازیگر نقش اول ایفای نقش نکرده‌اید. این مساله انتخاب خودتان بوده است؟

  روند کاری من در تئاتر به این شکل بوده که نقش‌های خیلی کوچک بازی کردم تا به بازی در نقش‌های اصلی رسیدم. در سینما هم همین‌طور است. در ابتدا نقش‌های دو و سه سکانسی بازی کردم. حالا نقش‌های دیگر بازی می‌کنم. برایم خیلی مهم است که نقش‌های خوب بازی کنم و اول یا دوم بودن نقش برایم اهمیت خاصی ندارد. ولی چیزی که در برنامه‌ی کاری‌ام به آن خیلی فکر می‌کنم این است که نقش‌های اول و اصلی را هم در سینما بازی کنم.

  شما در دهن عموم مردم با شخصیت ارسطو در سریال «پایتخت» ماندگار شده‌اید، ولی نقش‌هایی که در جشنواره‌ی امسال، چه در «زاپاس» چه در «هفت ماهگی» بازی کرده‌اید با ارسطو تفاوت زیادی دارد. انتخاب این میزان تفاوت عمدی است؟

  یکی از دلایلی که این نقش را قبول کردم، همین مساله بود. هرچند در «زاپاس» قصه در فضای مشابهی نسبت به «پایتخت» می‌گذرد، اما می‌خواستم یک آدم متفاوت خلق کنم. نمی‌دانم چقدر موفق بوده‌ام، ولی یکی از دغدغه‌هایم همین بود. نمی‌خواستم مردم من را فقط با آن کاراکتر بشناسند. به همین دلیل هم بازی در نقش‌هایی مانند «هفت ماهگی» و «زاپاس» را قبول کردم.

  احمد مهرانفر  

  احمد مهرانفر در نمایی از فیلم سینمایی «زاپاس»

  فیلم‌های امسال جشنواره را چطور دیدید؟

  من هنوز فیلمی ندیده‌ام و تنها موفق به دیدن دو فیلمی شده‌ام که خودم در آن‌ها بازی کرده‌ام. به همین دلیل نمی‌توانم جواب این سوال را بدهم.

  بین این دوره از جشنواره و دوره‌های قبلی چه تفاوت‌هایی می‌بینید؟

  من فکر می‌کنم اگر مدیریت‌ها دائم عوض نشود، هرسال نسبت به سال قبل بهتر می‌شود. جشنواره باید یک مدیر دائمی داشته باشد که اشکالات را آسیب‌شناسی کند و به کمک تجربه‌اش مسائلی را که باعث شده‌اند جشنواره‌های قبلی با اشکال اجرا شود، پیدا کند و آن‌ها را رفع کند تا این اتفاقات را مجددا نداشته باشیم. اینکه هرسال یک مدیر جدید داشته باشیم که اشتباهات مدیر قبلی را تکرار کند، اشتباه است و این مساله در دنیا هم خیلی مرسوم نیست.

  شما به صدای سالن کاخ جشنواره هنگام اکران فیلم «زاپاس» هم اعتراض داشتید.

  بله. صدا خوب نبود. ما سینما کار می‌کنیم و سینما مثل تلویزیون نیست که یک دیالوگ چندبار تکرار شود یا مخاطب در حالی که کاری را انجام می‌دهد، سریال یا فیلم را هم تماشا کند. این‌جا سینماست. هر دیالوگی ارزش خودش را دارد و وقتی شنیده نشود، مطمئنا تماشاگر از فیلم، آدم‌ها و شخصیت‌های آن جدا می‌شود و قصه را از دست می‌دهد که این موضوع خیلی آزار دهنده است.

  به نظرتان اکران عمومی فیلم سینمایی «زاپاس» چطور خواهد بود؟

  فکر می‌کنم صدا باید مقداری اصلاح شود، موسیقی خیلی جاها باید حذف و تصحیح شود. صداگذاری کار هم کمی مشکل دارد. زمان فیلم هم کمی طولانی و ریتم آن کند است. اگر این موارد اصلاح شود، قطعا در اکران عمومی، فیلم درخشانی خواهد بود.

  و طبق معمول در پایان …

  از برزو نیک‌نژاد عزیز برای نوشتن فیلنامه‌ای به این خوبی و پیشنهاد این نقش ممنونم و  از همه‌ی دوستان و همکارانم در فیلم سینمایی «زاپاس» تشکر می‌کنم. گروه خیلی خوبی داشتیم و در پشت صحنه به ما خیلی لطف داشتند. اگر ما جلوی دوربین حضور خوبی داشته‌ایم، مدیون حضور خوب عوامل پشت صحنه هستیم.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.