• روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • اولین بنیاد کارآفرینی بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در کشور چه می کند؟    :   مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء ...
 • با حضور سرجیو شرایط فرق کرده است

  با حضور سرجیو شرایط فرق کرده است

  تقدیمی هدف:

  با حضور سرجیو شرایط فرق کرده است/ هدف کسب سهمیه المپیک است.تنها نماینده سه گانه ایران در بازی‌های آسیایی گفت: نمی‌توانیم کسب مدال را پیش بینی کنیم چراکه همه چیز را شرایط روز مسابقه تعیین می‌کند.

  به گزارش خبرگزاری هدف ، با اعلام رسمی سرجیو سانتوز سرمربی پرتغالی تیم های ملی ورزش سه گانه، بهزاد نوبری پور سه گانه کار، از استان آذربایجان شرقی در دو مرحله ارزیابی و رکوردگیری بهترین عملکرد را در بین ورزشکاران بزرگسال و امید که رقابت بسیار نزدیکی با یکدیگر داشتند به خود اختصاص داد و مسافر بازی های آسیایی شد. این نخستین حضور ورزش سه گانه کشورمان در بازی های آسیایی است.

  بهزاد نوبری پور در گفتگو با خبرنگار هدف درباره وضعیت و شرایط آمادگی‌اش برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا گفت: تقریبا حدود یک ماه است که مربی پرتغالی قرارداد خود را با تیم ایران بسته است. اگر این اتفاق زودتر رخ می داد و ۸-۷ ماه پیش سرجیو در ایران حاضر می شد، بسیار می توانست موثرتر باشد.

  وی افزود: اما خدا را شکر  با همین حضور یک ماههِ او نیز، شرایط فرق کرده است. در حال حاضر تمرینات خود را طبق برنامه ای که سرجیو داده است انجام می دهیم و به روزهای آمادگی می رسیم، با اینکه خود من آمادگی نسبی داشتم اما با تمرینات مربی پرتغالی تا بازی های آسیایی به آمادگی لازم دست خواهم یافت.

  ملی پوش سه گانه ایران در پاسخ به این سوال که آیا حضور یک هفته ای سرجیو در ایران کافی است یا خیر؟ گفت: قرار است هر سه ماه یک بار سرجیو یک هفته در ایران حضور داشته باشد و مطمئن باشید در همان مدت زمانِ هفت روزه که در ایران حضور دارد ارزیابی‌های خوبی را انجام می دهد و این مدت زمان برای برنامه ریزی کافی است.

  نوبری پور تصریح کرد: هدف سرجیو کسب سهمیه المپیک و همچنین حضور در بازی های آسیایی جاکارتا برای نخستین بار است که حضور در جاکارتا محقق شد. یکی دیگر از اهداف سرجیو کسب مدال در رقابت های قهرمانی آسیاست که او در یک پروسه زمانی ۱۰ ماهه قرار است دو یا سه بازیکن را برای رقابت های قهرمانی آسیا سال ۲۰۱۹ آماده کند و این بازیکنان را در کمپ پرتغال به سطح آمادگی برساند.

  او در پاسخ به این سوال که آیا شانس مدال در بازی های آسیایی جاکارتا دارد یا خیر؟ گفت: نمی توانیم درباره کسب مدال پیش بینی داشته باشیم همانطور که نمی توان درباره نگرفتن مدال پیش بینی کرد. سه گانه ورزش رکوردی نیست و شرایط مسابقه تعیین کننده است. امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنم و با بهترین عملکرد دل مردم و تمام کسانی که برای من زحمت کشیده اند را شاد کنم.

  تنها نماینده سه گانه کار ایران در بازی های آسیایی جاکارتا در پایان گفت: در پایان از مدیرکل آذربایجان شرقی، شهردار، مدیرعامل باشگاه شهرداری و همچنین فدراسیون سه گانه به دلیل حمایت هایشان تشکر می کنم.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  ۲۰ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2022 خبر هدف. محفوظ است.