• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • بخش ویدئوآرت جشنواره هنر جوان داوران خود را شناخت

  تقدیمی هدف:

  بخش ویدئوآرت هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان كه با موضوع خانواده از منظر اسلام برگزار می شود، داوران خود را شناخت. به گزارش هدف:داوری این بخش كه با موضوع خانواده از منظر اسلام (فرصت‌ها، تهدیدها، چشم‌انداز) برگزار می شود را اصغر كفشچیان مقدم، احمد نادعلیان و بهنام كامرانی بر عهده دارند.
  بیوگرافی داوران این جشنواره بدین شرح است:
  * اصغر كفشچیان مقدم متولد 1342 مشهد است.  او دكترای هنرهای تجسمی دارد و به عنوان طراح، نقاش، هنرمند حوزه هنر جدید، پژوهشگر و عضو هیئت علمی و استادیار پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران فعالیت می كند.
  از سوابق وی می توان به انتشار كتاب های مجموعه كاریكاتور، چاپ آثار كاریكاتور در نشریات داخلی، مدیر گروه نقاشی و مجسمه سازی دانشكده هنرهای تجسمی دانشگاه تهران، مؤلف مقالات متعدد در زمینه هنرهای تجسمی و هنر جدید در نشریات فرهنگی و هنری، دبیر سومین و چهارمین نمایشگاه هنر جدید تهران، داور و عضو شورای سیاست‌گذاری و انتخاب آثار چند نمایشگاه جشنواره هنری و شركت در نمایشگاه های متعدد داخلی و خارجی هنری اشاره كرد.
  *احمد نادعلیان متولد 1342 در سنگسر، فعالیت‌های هنری‌اش را از سال 1356 شروع كرد. وی دكترای خود را در زمینه تخصصی نقاشی و تزئینات دیواری از دانشگاه مركزی انگلستان(UCE) اخذ كرد. در گذشته بیشتر طراحی می‌كرد، نقاشی و كاریكاتور می‌كشید و عكس می‌گرفت.
  اما در سال‌های اخیر بیشتر در زمینه نقاشی با خاك، حجاری، چیدمان، هنر محیطی، كارهای چندرسانه‌ای و اینترنت فعالیت دارد.
  كسب نشان نت‌آرت در سال 2002 میلادی، جایزه بزرگ و سیمرغ طلایی دوسالانه تاشكند در سال 2005 میلادی، عنوان یكی از بهترین هنرمندان محیطی سال در امریكا  سال 2006، ثبت شدن اثر مهر استوانه‌ای و چاپ آن در خلیج فارس در تقویم دیواری هنر محیطی امریكا در سال 2009، اعزام برای معرفی هنر معاصر ایران در دوسالانه ونیز در سال 2003 نیز از دیگر افتخارت هنری وی به شمار می رود.
  نادعلیان یكی از هنرمندان برجسته كشور در حوزه هنر محیطی است و منتقدان بسیاری از جمله ادوارد لوسی اسمیت، رابرت سی مورگان، جان كی گرانده و سام باور آثار او را در مجلات شان در حوزه بین‌المللی معرفی كرده‌اند.
  *بهنام كامرانی متولد 1347 در شهر شیراز است. وی در ابتدا وارد دانشكده پزشكی دانشگاه شیراز شد اما به دلیل علاقه فراوان به نقاشی، از رشته پزشكی انصراف داد و در رشته پژوهش در هنر دكترای خود را با پایان نامه ای درباره نقاشی های مینیاتور در كتاب های طب سنتی به پایان رساند. وی در حال حاضر عضو پیوسته انجمن نقاشان، عضوهیات علمی دانشگاه هنر و عضو شورای نویسندگان فصلنامه هنر فردا است. او بیش از 11 نمایشگاه انفرادی و بیش از70 نمایشگاه گروهی در ایران، فرانسه، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، ژاپن، چین، ارمنستان، تركیه، سوریه، اردن، آمریكا، سوئیس، آلمان و یونان برگزار نموده است.  نویسنده كتاب كارگاه نقاشی، كتاب های درسی آموزش و پرورش و مقالات و نقدهای متعدد در كتاب ها و نشریات ازجمله سوابق هنری وی به شمار می آید. اولین ویدئوآرت بهنام كامرانی با نام  «گالری» یا نگارخانه است، و «پیراهن جبرئیل» اولین اثری است كه از او به نمایش درآمده است. آثار دیگر او چشمه، لبه، برج آزادی، تاب، دور، سقف، سایه، صخره، ستاره ها هستند. بهنام كامرانی هنر جدید را با چیدمان‌هایش شروع می كند.
  یادآور می شود، مهلت ثبت نام اولیه در سایت تا 20 شهریور و مهلت ارسال آثار در جشنواره تا 31 شهریور1394 است و هنرمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان سمیه، نرسیده به حافظ، حوزه هنری، طبقه همكف، دبیرخانه مركزی جشنواره های حوزه هنری ارسال كنند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۱۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.