• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • برای قهرمانی در جام ملت‌ها مصمم هستیم

  برای قهرمانی در جام ملت‌ها مصمم هستیم

  تقدیمی هدف:

  مهاجم تیم ملی فوتبال با بیان اینکه ایران برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا مصمم است، گفت: وقتی می خواهیم قهرمان آسیا شویم برایمان فرقی نمی کند با استرالیا بازی داشته باشیم یا یمن و ویتنام.

  مهدی طارمی در گفتگو با خبرنگار هدف ، درباره اردوهای آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران در راه جام ملتهای آسیا گفت: با توجه به شرایط موجود اقتصادی، شرایط اردوها  بد نیست. اردوی پایانی ما با برد ازبکستان همراه بود. امیدوارم در اردوهای بعدی شرایط بهتر  شود و بازی های بیشتری داشته باشیم.

  وی تاکید کرد: وقتی می خواهیم قهرمان آسیا شویم برایمان فرقی نمی کند با استرالیا بازی داشته باشیم یا یمن و ویتنام. باید پله پله همه بازیها را مطابق با برنامه ای که کادر فنی برایمان ترسیم کرده ببریم و بتوانیم قهرمان آسیا شویم. به نظر من همه تیم ها در این مسابقات مهم هستند.

  مهاجم تیم ملی ایران در پاسخ به این سئوال که «به نظر شما مهمترین رقیب ایران در جام ملت ها کدام کشور است؟» تصریح کرد: همانطور که گفتم برای قهرمانی باید همه تیم ها را ببریم و همه تیم ها را جزو رقبای اصلی خودمان بدانیم اما یکسری تیم ها مثل ژاپن و استرالیا می توانند رقبای اصلی ما برای قهرمانی باشند. همه ما مصمم هستیم برای کسب عنوان در این مسابقات تا پس از ۴۰ سال بتوانیم قهرمانی را بدست آوریم.

  طارمی همچنین درباره تفاوت های جام جهانی با جام ملتهای آسیا خاطرنشان کرد: جام جهانی بزرگترین رویداد فوتبالی تاریخ است و تعداد زیادی از تیم های بزرگ جهان در آن حضور دارند. بسیاری از مردم جهان برای دیدن این مسابقات به کشور میزبان می روند و بقیه مردم نیز این مسابقات را تماشا می کنند و جو خاصی دارد که نمی توان آن را با سایر تورنمنت های بین المللی مقایسه کرد.

  وی ادامه داد: جام ملتهای آسیا بیشتر برای تیم های آسیایی مهم است و پتانسیلش نسبت به جام جهانی کمتر است. تیم هایی که از هر قاره به جام جهانی می روند هدفشان در مسابقات قاره ای خودشان قهرمانی است که همین شرایط برای ما، کره جنوبی، ژاپن، استرالیا و عربستان وجود دارد. هدف این تیم ها قهرمانی در آسیا است چراکه بیشتر هدفگذاری آنها برای مسابقات جام جهانی صعود از گروه در وهله اول است ولی هدف اصلی تیم ها در آسیا قهرمانی است و به نظر من جام ملتها برای ما از جام جهانی مهمتر است.

  مهاجم تیم ملی با اشاره به میزبانی امارات در جام ملتها یادآور شد: ایرانی های زیادی در امارات حضور دارند. باید از یار دوازدهم به خوبی استفاده کنیم و به نفعمان باشد. انشاءالله که مردم همانطور که در جام جهانی حمایتمان کردند، همینطور پشت ما باشند و به تیم ملی انگیزه و روحیه بدهند، تا بتوانیم با شایستگی عنوان قهرمانی را بدست بیاوریم.

  طارمی افزود: از قبل جام جهانی هدفمان صعود از مرحله گروهی و تاریخ سازی بود و البته بدشانسی آوردیم و به این هدف نرسیدیم. احساس من این است که در جام ملتها اتفاقات خوب برای تیم ملی می تواند رخ بدهد و می توانیم عنوان شایسته ای بدست بیاوریم. این احساس خوب در من وجود دارد و قطعا در بقیه اعضای تیم هم وجود دارد.

  مهاجم تیم ملی در پایان گفت: البته این حس خوب نه تنها در میان ما بلکه باید به همه مردم ایران منتقل بشود. اگر به جام جهانی نگاه کنیم می بینیم که مردم با توجه به گروه سخت ما در جام جهانی هم این اتفاق و حس خوب را درک و از بازی اول به بعد حس خوبشان را به ما هم منتقل کردند. این احساس خوب در مردم وجود دارد و باید تا آخر مسابقات جام ملتها حفظ شود.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2023 خبر هدف. محفوظ است.