• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • برجام:جواب مخالفان برجام را به موقعش خواهم داد

  تقدیمی هدف:

  در انتخابات آتی،مردم به خدمتگذاران رای می دهند

  رئیس جمهور گفت: روستا محور فرهنگ این مرز و بوم است و همه بزرگان گذشته این دیار بوم، بسیاری از بزرگان امروز، عالمان، اندیشمندان، سیاستمداران، اصحاب فرهنگ و هنر، انقلابیون، سرداران و شهدای بزرگ از روستا هستند.

  حجت الا سلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در همایش ملی روستا با بیان اینکه خدا را شاکرم که امسال هم توفیق پیدا کردم در محضر شما روستاییان باشم اظهار کرد: روستا زیباییهای خاص خود را دارد و من خود روستا زاده ام و به روستایی بودن خود افتخار می کنم.

  رئیس جمهور تصریح کرد: روستا همان نقطه ای است که از این نام قبل از هرچیز صفا و صداقت و مهربانی و عشق به اسلام و دین و خاندان رسالت و توحید و کار و کوشش تبادر می شود.

  روحانی ادامه داد: آن چیزی که به ذهن انسان از روستا می آید سخت کوشی توام با صفا و صداقت است و ما نیاز داریم که هویت دینی و فرهنگی و ایرانی و اسلامیمان و نیاز به یک عزم راسخ برای حرکت جدید داریم.

  رئیس جمهور در ادامه بار دیگر فاجعه جانگداز منا را به محضر همه ملت ایران و ملل اسلامی و به ویژه خانواده جانباختگان تسلیت گفت و بیان داشت: فاجعه منا بسیار واقعه غم آوری بود؛ حاجیانی که روز قبل از عید قربان در سرزمین عرفات به راز و نیاز با خدا پرداخته بودند و در آن روز به مشعر و منا آمده بودند که با بی کفایتی و بی تدبیری و عدم برنامه ریزی و یا احیانا تقصیرهایی که باید بررسی شود زائران ومیهمانان خانه خدا در یک شرایط بسیار درد آور قرار گرفتند.

  وی ادامه داد: این همه دوربین در سرزمین منا است و این دوربین ها تمام خیابانها و مسیرها را نشان می دهند و لحظه به لحظه معلوم است جمعیت زائران از کجا به کجا می روند و مخصوصا مشخص شده بود که در روز عید قربان چه حاجیانی از کدام کشور برای انجام مناسک به منا می روند.

  روحانی با طرح این سوال که با این همه امکانات که در اختیار دولت عربستان سعودی است این اتفاق چگونه رخ داده است گفت: کشوری که آن همه هلیکوپتر و امکانات و پول نفت در اختیار دارد چگونه نتوانست از بروز این فاجعه جلوگیری کند؟

  حجت الاسلام روحانی اضافه کرد: در کشوری که این همه ثروت مکنت و امکانات و تجهیزات دارد چگونه ممکن است چنین فاجعه ای رخ دهد من از سال 68 تاکنون به حج در زمان ایام حج مشرف نشدم اما یادم هست همیشه بالای سر حجاج در منا و عرفات هلیکوپتر وجود داشته است بنابراین این فاجعه بسیار جای تاسف دارد.

  رئیس جمهور تصریح کرد: دولت در این مسیر به پیگیری ابعاد موضوع فاجعه منا به مسئولیت خود واقف است و خوشبختانه ندای مظلومیت مردم را در سازمان ملل در حضور سران جهان به گوش جهانیان رساند.

  روحانی درباره اقدامات وزیر امورخارجه نیز پیرامون فاجعه منا گفت: آقای ظریف یکی از قهرمانان ملی در تاریخ ملی ما است و همه تلاش و کوشش خود را برای رایزنی با مسئولین جهانی در سازمان ملل برای روشن کردن ابعاد این فاجعه انجام داد و حتی با دبیر کل نیز پیرامون این موضوع صحبتی را داشتند.

  رئیس دولت یازدهم گفت: ما شاهد بودیم وزیر بهداشت نیز با آن همه مشکلاتی که وجود داشت توانست این موضوع را در کشور عربستان پیگیری کند و وزیر کشور و دیگر مسئولان نیز همه تلاش خود را انجام دادند و معاون اول نیز خود مسئولیت هماهنگی را به عهده داشت.

  وی خاطر نشان کرد: این اقدامات همه گام اول است و دولت آنها را ادامه خواهد داد و در این فاجعه شهروندان 20 کشور آسییب دیده اند و اما ایران اولین کشوری بود که توانست اجساد مطهر جانباختگان را به کشور بازگرداند و امروز بیشترین تلاش را برای شناسایی انجام می دهد.

  رئیس جمهور تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب نیز رساترین کلام را در این ماجرا و حادثه بیان کردند و ملت ما هم نشان داد که چگونه همدل و همنوا هستند و شاهد هستیم چگونه هر کدام از اجساد که به شهرها برمی گردند مردم برای استقبال و تسلیت گویی به خانواده ها در مراسم تشییع شرکت می کنند که این نشان از وحدت وانسجام در کشور ایران است.

  روحانی بیان کرد: این وحدت ملی که در کشور وجود دارد ما باید به آن افتخار کنیم که به نحو اولی باید به اسلامی بودن خود افتخار کنیم به عشق به خاندان عترت افتخار کنیم به انقلاب خود افتخار کنیم.

  رئیس جمهور تاکید کرد: امروز ما باید به این مردم افتخار کنیم، در این دولت طی دوسال گذشته هر چی که داریم و هر چیزی که بدست آوردیم در سایه امید مردم حضور و فعالیت آنها بوده است، اگر ما توانستیم در میز مذاکرات به یک افتخار بزرگ تاریخی برسیم در سایه حضور مردم بوده است.

  روحانی درباره برخی از انتقادها به روند مذاکرات هسته ای و نتایج آن نیز گفت: بگذاریم برخی هر حرفی که می خواهند بزنند. من به موقع پاسخ آنها را خواهم داد.

  وی اضافه کرد: من در سازمان ملل با بزرگترین سران کشورها ملاقات کردم و برخی نیز تقاضای ملاقات داشتند که یا وقت نبود یا مصلحت نبود که با آن ملاقات کنم، در این ملاقاتها همه آنها بدون استثنا مذاکرات هسته ای ایران را یک دستاورد بزرگ می دانستند و اعتقاد داشتند که کار عظیمی اتفاق افتاده است که نه در تاریخ 10 ساله اخیر و صد ساله گذشته بی سابقه بوده است که یک کشور در حال توسعه در مقابل 6 کشور بزرگ جهانی که 5 کشور آن عضودائم شورای امنیت است بنشیند مذاکره کند و به چنین دستاوردی برسد.

  رئیس دولت یازدهم تاکید کرد: در این ملاقاتها هیچ کدام از سران کشورها نگفتند ایران ناموفق بوده است همه اعتراف کردند که ایران به توفیق بزرگی دست یافته است و تنها فقط یک رژیم  صهیونیستی از این دستاورد بزرگ ایران نگران است.

  روحانی تصریح کرد: امروز آنهایی که می خواهند اقتدار ملت را که در مذاکرات هسته ای ایجاد شده است را زیر سوال ببرند به نفع چه کسی حرکت می کنند این افتخار متعلق به همه ملت است که ما باید به آن افتخار کنیم.

  وی اضافه کرد: اگر امروز ما درکشور توانسته ایم به 8 میلیون تن تولید گندم دست یابیم این افتخار بزرگی است که متعلق به همه ملت ایران است و مربوط به یک جناح و یک گروه خاص نیست اگر ورزشکاران دانشمندان پیروز و موفق می شوند این افتخار بزرگی برای همه ملت ایران است.

  رئیس جمهور تصریح کرد: امروز ما باید به همه پیروزیهای ملت خود افتخار کنیم که این پیروزیها متعلق به همه ملت و کشور ایران است.

  روحانی با بیان اینکه ما امروز شرایط بعد از برجام و تحریم را می بینیم، اظهار کرد: در هفته ها و ماه های پیش رو ما همه دیوارهای غلط تحریم را فرو می ریزیم.

  رئیس جمهور با بیان اینکه خدمت دولت به روستا ناشی از وظیفه قانونی وانقلابی دولت است، بیان داشت: نباید کسی فکر کند که در تحلیل و فکر سیاسی یک فرد شهری با یک فرد روستایی تفاوت دارد بلکه روستایی ها هم وزن شهری ها هستند.

  وی ادامه داد: در انتخابات 92 روستاییان ما نشان دادند که همه مسائل را به دقت تحلیل می کنند و انشاء الله در انتخابات پیش روز نیز چنین خواهد بود.

  رئیس جمهور افزود: روستاییان ما به کسانی رأی می دهند که لایق ترین افراد برای خدمت به کشور هستند و ما می خواهیم که بار دیگر یک حماسه دیگر و افتخار در انتخابات اسفند ماه رقم بخورد.

  روحانی با اشاره به نقش ویژه روستاییان در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و نقشی که آنها امروز در تولید دارند، بیان داشت: انتخابات نیز یکی دیگر از عرصه های مهم و افتخار آمیز کشور است که روستاییان قطعاَ در آن نقش مهمی خواهند داشت.

  رئیس دولت یازدهم تصریح کرد: از نظر دولت این جناح و آن حزب هیچ فرقی با هم ندارند آنچه برای دولت مهم است این است صالح ترین و قوی ترین افراد و همچنین آنها که دارای نگاه ملی هستند وارد صحنه شوند.

  روحانی با بیان اینکه دو مسئله مهم پیرامون نگاه دولت به روستا وجود دارد، اظهار کرد: مسئله نخست بحث ارتقاء ارائه خدمات عمومی در روستاها است؛ نباید علم کالای شهر باشد، نباید درمان کالای شهر باشد و همچنین نباید اشتغال کالای شهر باشد.

  رئیس جمهور تصریح کرد: در دول سال اخیر در بخش بهداشت و درمان قدم های مهمی برداشته شد و پزشکان متخصص به مناطق دور افتاده رفتند و در این مناطق مراکز بهداشتی و درمانی زیادی تأسیس شد.

  وی افزود: باید اقداماتی انجام دهیم که روستایی ها برای استفاده از خدمات درمانی مجبور به مهاجرت به شهرها نشوند چرا که در این صورت شاهد حرکت روستاها به مراکز شهرها و استانها و تبدیل شدن آن به یک پدیده قابل توجه خواهیم بود.

  روحانی اظهار کرد: تمرکز زدایی درهمه زمینها هدف ما است و همانطور که می دانید افزایش جمعیت وادامه خشکسالی دوچالش روبروی ما است.

  رئیس جمهور تاکید کرد: منابع زیرزمینی آب مرتب کاهش پیدا می کند و البته خشکسالی پدیده ای دیرینه در کشور ما به شمار می رود به طوریکه از زمان کوروش در کشور ما وجود داشته و حتی در کتیبه های آن زمان نوشته شده خدایا ما را از دروغ و خشکسالی نجات ده.

  وی تصریح کرد: دروغ را که تجربه کردید و دیدید چه بلایی به سر کشور آورد اکنون نیز متاسفانه در حال تجربه خشکسالی هستیم.

  روحانی افزود: البته خدمات خوبی در این زمینه از سوی دولت انجام شده و می شود اما به هر حال این پدیده وجود دارد و می توان از آن با عنوان آزمون الهی یا هر چیز دیگری تعبیر کرد.

  رئیس دولت یازدهم اظهار کرد: البته خشکسالی در سطح جهان به رفتار نادرست بشر با طبیعت برمی گردد چرا که اقدام نادرست پیامد نادرست نیز در جامعه در بر خواهد داشت.

  وی تاکید کرد: ما باید بهره وری آب را زیاد کرده و از آن درست تر استفاده کنیم و با کشاورزی سنتی نمی توانیم در روستاها مردم را ثروتمند کنیم بنابراین ناچاریم تحول ایجاد کرده و شکل زمینهای زراعی را در مبنای بهره وری تغییر دهیم.

  روحانی تصریح کرد: باید با کمترین آب بیشترین محصول را تولید کنیم البته وزیر کشاورزی ما کاملا با این زمینه آشنایی دارد و برنامه ریزی های خوبی دارد و ما باید در شیلات، دامداری، باغداری و غیره ضمن ایجاد تحول در منطقه صادر کننده باشیم نه وارد کننده و این علی رغم خشکسالی است.

  رئیس جمهور عنوان کرد: اقدامات و برنامه ریزی درست رساندن امکانات از جمله حرکتهایی است که باید بیشتر از سوی دولت انجام شود و ما در کنار کشاورزها هستیم تا بتوانیم تحول ایجاد کرده و فناوریهای نو را وارد کنیم.

  روحانی اظهار کرد: دولت در این زمینه اقدامات و خدمات بسیار خوبی انجام داده که از جمله می توان به 6هزار کیلومتر جاده آسفالت برای روستاییان ظرف دو سال گذشته اشاره کرد که اقدام بسیار قابل ملاحظه ای است و تلاش ما در سال جاری بر این است که 4هزار کیلومتر دیگر جاده آسفالت انشالله احداث شود.

  رئیس جمهور با اشاره به معضل آب روستائیان گفت: طی سال گذشته و امسال برنامه ریزی های بسیار خوبی انجام شده و من اینجا به شما قول می دهم که 5میلیون دلار از صندوق توسعه برای آب روستایی برداشت خواهیم کرد که نتایج بسیار خوبی در برخواهد داشت.

  وی افزود: تمامی این اقدامات برای آن است که جلوی مهاجرت روستایی ها گرفته شود.

  روحانی اظهار کرد: مسئله گاز رسانی نیز مورد توجه ما است و با سرعت در حال انجام است خدمات بهداشتی، راه ، آب، خدمات ارتباطی، مانند تلفن و اینترنت و اشتغال از جمله برنامه های دولت برای رسیدن به این هدف است.

  رئیس جمهور تاکید کرد: اگر این خدمات را به روستا برسانیم معضل اشتغال را نیز در آنجا حل کرده ایم.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: انشالله روستای ما به عنوان مرکز امید تولید و توسعه پایدار شناخته شود.

  1

  1

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.