• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • وزیر کشور:

  ترور دادستان زابل ارتباطی با حادثه سراوان ندارد

  وزیر کشور درباره دستگیری عاملان ترور دادستان زابل اظهار کرد: اینکه با چه اهدافی این اقدام انجام شده است، مشخص نیست اما آنچه معلوم شده این است که این افراد ارتباطی با تروریست‌های سراوان نداشتند و عنوان شده که مرتبط با گروه‌های اشرار و قاچاقچی بوده‌اند.

  تقدیمی هدف:

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در حاشیه جلسه شورای اجتماعی وزارت کشور در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران با بیان اینکه “به محض اینکه دستگاه‌های مرتبط، اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار دهند، آن را اعلام خواهیم کرد”، افزود: در موضوع سراوان نیز پیگیری‌های بسیار جدی انجام می‌دهیم و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در منطقه بصورت جدی و فعال وارد عمل شده‌اند و در تلاش هستیم تا ضمن اجرای اقدامات نیروهای انتظامی و امنیتی که در منطقه برای مسدود کردن و کنترل مرزها انجام می‌دهند، مدیریتی جدی در بحث کنترل مرزها داشته باشیم.
  وزیر کشور ادامه داد: در جلسه‌ای که در این رابطه برگزار شد، تصمیمات مهمی درباره کنترل مرزهای کشور صورت گرفت؛ هرچند که موضوع اصلی جلسه بحث توسعه پایدار سیستان و بلوچستان بود، چراکه امنیت را در این منطقه در توسعه پایدار می‌بینیم.
  رحمانی فضلی در ادامه اظهار کرد: اطلاعات و آماری که در این جلسه مطرح شد، همراهی و همدلی مردم استان با نظام و دولت را نشان می‌دهد و این گزارش‌ها حاکی از آن است که ضریب امنیت در سیستان و بلوچستان از متوسط کشوری بالاتر است، ضمن آنکه آمارها نشان می‌دهد تعداد معتادان و آسیب‌های ناشی از مواد مخدر در این منطقه از متوسط کشوری پایین‌تر است.
  وی خاطرنشان کرد: همجواری کشور افغانستان و بی‌ثباتی این کشور، یکی از موضوعات مطرح در استان سیستان و بلوچستان است که تأثیرات از مرزها به منطقه منتقل می‌شود و موضوع دیگر، توسعه‌نیافتگی این منطقه است.
  وزیر کشور از اتخاذ تصمیمات جدید دولت برای اجرای طرح جامع توسعه پایدار در استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: جلسه‌ای در این منطقه برگزار شد که دستگاه‌ها نظرات و پیشنهادات خود را بیان کنند و گروهی در وزارت کشور مأمور تهیه این طرح جامع شده‌اند که مقرر شده در این راستا با ضمانت‌هایی که وزارت کشور می‌دهد، بحث سرمایه‌گذاری در منطقه در دستور کار قرار بگیرد.

  به گفته رحانی فضلی، در این منطقه 1580 کیلومتر مرز وجود دارد که 370 کیلومتر مرز دریایی است و می‌تواند یک فرصت بسیار مناسب برای رونق اقتصادی باشد که کم کم مورد توجه قرار گرفته است.
  وی تاکید کرد: مقرر شده بر اساس برنامه زمان‌بندی چهار ساله، یک جهش اصلی در سیستان و بلوچستان ایجاد شود. بنابراین در تعیین مدیران این استان نگاه توسعه‌ای را در دستور کار قرار داده‌ایم و استانداری که برای این استان در نظر گرفته شده است، کاملاً توسعه‌ای خواهد بود.
  وزیر کشور همچنین تصریح کرد: بر اساس گزارش‌هایی که مسئولان دستگاه‌های مختلف استان ارائه داده‌اند، همگی بر این نکته تاکید داشتند که توسعه‌نیافتگی سیستان و بلوچستان، مهم‌ترین مشکل استان است و برخلاف برخی تحلیل‌ها و نگاه‌ها که تصور می‌کنند در این منطقه فضا امنیتی است، کاملا رد شده است.
  رحمانی فضلی درباره تعیین استانداران نیز گفت: به‌زودی تمامی استانداران تعیین تکلیف می‌شوند. شش نفر را به دولت معرفی کرده‌ایم که امیدواریم چهارشنبه در دستور کار قرار گیرد و چهار استاندار باقیمانده برای بوشهر، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و کردستان نیز تا هفته آینده مشخص خواهند شد.

  خبرگزاری ایسنا

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.