• روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • اولین بنیاد کارآفرینی بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در کشور چه می کند؟    :   مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء ...
 • تغذیه سالم با گیاهان زنده

  تغذیه سالم با گیاهان زنده

  تقدیمی هدف:

  تغذیه سالم با گیاهان زنده/ امکان پرورش گیاهان دارویی در آپارتمان.برگزیده سومین جشنواره ملی گیاهان، دارویی با بیان اینکه می توان با گیاهان زنده تغذیه سالم داشت، گفت: گیاهان مختلفی را میتوان اکنون در آپارتمان به عنوان باغ آشپزخانه ای نگهداری کرد.

  به گزارش خبرنگارهدف ، محمدصادق پیش‌بین بیان کرد: امروزه مردم به استفاده از گیاهان زنده علاقه‌مند شده‌اند به این صورت که گیاهانی مانند ریحان، آویشن، اوریگانو وغیره را در داخل خانه و در گلدان‌های آپارتمانی رشد می‌دهند و به صورت تازه مصرف می‌کنند.

  برگزیده سومین جشنواره ملی گیاهان، دارویی با بیان اینکه باغ‌های آشپزخانه‌ای، سبک زندگی طبیعی را در خانه‌های مدرن به همراه دارد، بیان کرد: در شهرداری‌ها به علت مقاوم بودن گیاهان دارویی و کم آب بودن این گیاهان امروزه در فضای سبز از گیاهان دارویی استفاده بیشتری دارد.

  این کشاورز پیشرو ادامه داد: گیاهانی همچون نعنا فلفلی، آویشن، بادرنجبویه، سالیکورنیا، اوریگانو، ریحان ایتالیایی، به‌لیمو، استویا، مرزه و غیره را می‌توان در آپارتمان به‌عنوان باغ آشپزخانه‌ای نگهداری کرده و در پختن غذا از برگ‌های تازه آن استفاده کرد.

  پیش‌بین این روش بهره‌برداری از گیاهان را با عنوان لذت آشپزی نام برد و افزود: شاید افرادی باشند که به‌عنوان وظیفه آشپزی کنند، اما پرورش گیاه به‌دست خود افراد و نگهداری از آن و درنهایت استفاده از گیاهی که به‌دست خودشان رشد پیداکرده در آشپزی می‌تواند علاوه بر سلامت محصول و استفاده از گیاه تازه، لذت باغبانی را به آنها هدیه کند.

  به گفته وی این روش بهره‌برداری از گیاهان می‌تواند به تغذیه سالم‌تر مردم کمک کند، چراکه هم سلامت روان و هم مستقیماً سلامت جسم را به همراه خواهد داشت.

  این عضو کارگروه بذر و اندام تکثیری ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی معاونت علمی، فرصت تازه‌ای که در چهارمین نمایشگاه و جشنواره ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) در اختیار علاقه‌مندان خود می‌گذارد را ارائه همین گیاهان زنده عنوان کرد.

  وی گفت: در دوره چهارم این رویداد بخش ارائه «گیاهان زنده» نیز در نظر گرفته‌شده است که به ویژگی‌های قابل توجه این رویداد می‌افزاید. در این بخش مردم می‌توانند با گیاهان زنده، کارایی‌های آنها در آشپزی آشنا شده و در صورت علاقه آنها را خریداری کنند.

  این کشاورز پیشرو و تولیدکننده برگزیده سومین جشنواره ملی گیاهان دارویی نمایشگاه و جشنواره ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) را فرصتی برای اتفاق‌های تازه برای ارائه دستاوردهای این عرصه و آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر دانست.

  وی بیان کرد: با توجه به این‌که چنین رویدادی به‌صورت دوسالانه برگزار می‌شود فعالان این عرصه فرصت خواهند داشت تا خود را برای حضور موثرتر و پررنگ‌تر در جشنواره و نمایشگاه آماده کرده و در هر دوره حضور موثرتری از دوره پیشین خود داشته باشند.

  چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) توسط ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، ۲۱ تا ۲۴ آبان ماه ۹۷ در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

  استفاده از گیاهان تازه (fresh herb ) در آشپزی می‌تواند به تغذیه سالم خانواده‌ها کمک کند. چراکه غذایی که با استفاده از گیاهان تازه و سالم تولیدشده و مصرف می‌شود علاوه بر طعم و مزه بسیار دلچسب لذت یک آشپزی مدرن را به همراه دارد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  ۲۰ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2022 خبر هدف. محفوظ است.