• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • جزئیات دیدارشب گذشته دولتمردان بارهبری

  تقدیمی هدف:

  ستادفرماندهی اقتصادمقاومتی تشکیل شد

  امتیاز به مطلب 1 نفر

  جزئیات دیدارشب گذشته دولتمردان بارهبری: ستادفرماندهی اقتصادمقاومتی تشکیل شد

  سیاست > دولت – معاون پارلمانی رئیس‌جمهور جزئیاتی از دیدار دیشب رئیس‌جمهور و برخی اعضای دولت با مقام معظم رهبری، را تشریح کرد.

  مجید انصاری در حاشیه چهارمین اجلاسیه دوره ششم اتاق اصناف ایران در جمع خبرنگاران از برگزاری جلسه ویژه اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس‌جمهور و برخی اعضای دولت در محضر مقام معظم رهبری خبر داد و گفت: با تاکید مقام معظم رهبری، ستاد راهبری اقتصادمقاومتی به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تغییر نام داد و شب گذشته نیز مقام معظم رهبری تاکید مجددی بر اجرای این سیاست‌ها و مردمی کردن اقتصاد تاکید فرموده‌اند.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور افزود: از این پس بنا شده در قالب اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، دولت صرفاً سیاستگذار، حامی و ناظر در اقتصاد باشد و امور و میدان واقعی به بخش خصوصی داده شود.

  وی تصریح کرد: دولت یازدهم مصمم است تا تحریم‌های ظالمانه بر علیه ایران را بردارد و شتابان به سمت توسعه متوازن اقتصادی حرکت کند.

  به گفته انصاری، برای اجرای این هدف مهم بنا است متوسط رشد اقتصادی ۸ درصد باشد و کشور از رکود به صورت کامل خارج شود به نحوی که به رشد اقتصادی پایدار دست یابد.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اظهار داشت: هدف دولت آن است که در روان‌سازی و تسهیل امور به خصوص در مقررات بانکی گام‌های جدی بردارد، البته دولت لایحه‌ای را برای دائمی کردن احکام برنامه‌های توسعه‌ای به مجلس تقدیم کرده است.

  وی خاطرنشان کرد: چنانچه دولت بدهی معوق خود به بانک‌ها را پرداخته و تسهیلات تکلیفی و تحمیلی به بانک‌ها را قطع کند، اتفاق مهمی در اقتصاد رخ خواهد داد، چرا که در گذشته دولت هر کجا برای ارائه تسهیلاتی اعم از مسکن مهر یا یارانه به مشکل برمی‌خورد، تکالیف پرداخت تسهیلات را به بانک‌ها تحمیل می‌کرد.

  انصاری گفت: هدف دولت، خروج بانک‌ها از بنگاه‌داری و فروش مازاد اموال و دارایی‌های آنها است به نحوی که توان بانک‌ها در تسهیلات‌دهی را افزایش دهد.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: علیرغم اینکه دولت سال مالی سختی را پشت سر گذاشته و همچنان با مشکلاتی همچون مسکن مهر و یارانه‌ها درگیر است اما امیدواریم در پساتحریم بتواند اتفاقات مثبتی را مدیریت کند.

  وی در ادامه به حضور هیات‌های تجاری و امضا و عملیاتی شدن چندین تفاهمنامه در حوزه نفت و گاز با کشورهای خارجی خبر داد و خاطرنشان کرد: در حوزه پارس جنوبی اتفاقات بسیار مثبتی مبنی بر سرمایه‌گذاری خارجی‌ها در حال انجام است و امیدواریم ۲۵ فاز این میدان را تا دو سال آتی به بهره برداری برسانیم.

  انصاری ادامه داد: قرار است با بهره‌برداری‌ رسیدن کامل پارس جنوبی، یک میلیون بشکه میعانات گازی تولید شود که به هیچ عنوان دولت اجازه خام‌فروشی آنها را نخواهد داد.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اظهار داشت: نرم‌افزار اقتصاد مقاومتی، نسخه شفای اقتصاد ایران است و به خصوص با جلسه شب گذشته هیات دولت و رئیس‌جمهور با مقام معظم رهبری حول محور اقتصاد مقاومتی، این نرم‌افزار با قدرت بیشتری پیاده‌سازی خواهد شد.

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: همه هدف دولت این است که با پیاده‌سازی خصوصی‌سازی واقعی در عرصه اقتصاد بتواند بر مشکلات اقتصادی فائق آمده و کار را به فعالان اقتصادی واقعی بسپارد.

  انصاری در ادامه در خصوص اقدامات ایران در حوزه مبارزه با تروریسم گفت: عربستان همراهی لازم را برای مبارزه با تروریسم ندارد در حالی که بخش عظیمی در مقیاس ۱۰ میلیون بشکه نفت هم‌اکنون از سوی کشورهای اسلامی در حال فروش به قیمت بسیار ناچیز است به نحوی که ثروت ملی کشورهای اسلامی به صورت کاملاً ارزان در اختیار کمپانی‌های اسلحه‌سازی قرار می‌گیرد و متاسفانه کشورهای تولیدکننده مجدد این سلاح‌ها را از همین کمپانی‌هایی که نفت ارزان خریده‌اند، به نرخ گزافی خریداری می‌کنند.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در خصوص اجرایی شدن طرح اعتباری خرید کالاهای بادوام نیز اظهارداشت: دولت برای خروج از رکود و تحریک تقاضا، اقداماتی را به صورت مسکن انجام داده و در حوزه خودرو آن را عملیاتی کرده است، ضمن اینکه در عرضه ارائه کارت‌های اعتباری خرید کالا نیز مراحل اجرایی در حال سپری شدن است و به زودی پیاده‌سازی فروش اعتباری کالا با وام حداکثر ۱۰ میلیون تومانی نیز از سوی دولت کلید خواهد خورد.

  انصاری خاطرنشان کرد: در خصوص تحریک تقاضای مسکن نیز وزیر راه و شهرسازی بسته سیاستی جامعی را تدارک دیده که دولت در کنار کارهای فعلی خود برای تحریک تقاضا، آن را در آینده عملیاتی خواهد کرد.

  وی افزود: مجموعه سیاست‌های دولت برای خروج از رکود در کنار سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به طور قطع می‌تواند گام موثری برای شکوفایی اقتصاد ایران باشد.

  uu

  uu

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.