• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • جزئیات مذاکرات 7 بندی کارفرمایان با ربیعی/ طراحی بسته پیشنهادی اشتغال

  نمایندگان کارفرمایان کشور برای نخستین بار از زمان فعالیت دولت تدبیر و امید دور یک میز با وزیر تعاون، کار و رفاه نشستند و در محورهای گوناگونی از مشکلات نقدینگی تا عدم همکاری بانک‌ها با تولید و از خلف وعده دولت سابق در پرداخت یارانه سهم تولید تا ارائه یک بسته ویژه در زمینه ایجاد فرصت‌های جدید شغلی با علی ربیعی سخن گفتند.

  تقدیمی هدف:

  به گزارش خبرنگار مهر، در روزهای اخیر دیداری بین نمایندگان کارفرمایان کشور و علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد که در آن نشست کارفرمایان برخی مسائل روز بنگاه ها و تولیدی را با وزیر دولت تدبیر و امید مطرح کردند.
  کارفرمایان می گویند در دو سه سالی که از اجرای فاز اول قانون هدفمندی یارانه ها گذشته، آنها متحمل هزینه های بسیار زیادی برای اداره بنگاه شده اند و دولت سابق هرگز به وعده پرداخت سهم تولید از یارانه ها عمل نکرد و این مسئله در زمان افزایش یکباره قیمت انرژی برای آنها، مخاطرات فراوانی را به همراه داشته است که دامنه آن از افت میزان تولید تا تعدیل نیرو را در بر می گیرد.
  پیش تر نیز نمایندگان کارگران کشور با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کرده بودند و مسائل گوناگونی از وضعیت معیشت و دستمزد تا اصلاح قانون کار بررسی شده بود. اساسا جنس چانه زنی و گفتگوی کارگران با کارفرمایان متفاوت است و گروه ها تلاش می کنند مواضع جامعه کارگری و یا کارفرمایی کشور را پیگیری کنند که بعضا ممکن است متضاد نظر و حتی منافع گروه مقابل نیز باشد.
  اصغر آهنی ها در گفتگو با مهر با اعلام اینکه اولین نشست رسمی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولتی تدبیر و امید و نمایندگان کارفرمایان کشور برگزار شده است، گفت: در این دیدار نمایندگان کارفرمایان و همچنین وزیر کار به نمایندگی از دولت مباحث گوناگونی را مطرح و پیرامون آنها گفتگو کردند.
  عضو هیئت مدیره کانون عالی کارفرمایان ایران اظهار داشت: یکی از مهم ترین مباحث مطرح شده در دیدار کارفرمایان با وزیر کار، افزایش مشارکت کارفرمایان در مباحث 3 جانبه بین کارگران، کارفرمایان و دولت بود که در واقع بر 3 جانبه گرایی در تصمیم گیری ها تاکید دارد.
  آهنی ها خاطر نشان کرد: همچنین مباحث مختلفی درباره حضور نمایندگان کارفرمایان در هیئت امنای تامین اجتماعی مطرح شد که وزیر کار قول داد در اینباره پیگیری های لازم را انجام دهد. از این طریق امکان حضور نمایندگان کارفرمایان در سطوم مختلف تامین اجتماعی برای تامین 3 جانبه گرایی فراهم خواهد شد.
  وی ادامه داد: همچنین مباحثی درباره مسائل و مشکلات کارفرمایان در مباحث تامین اجتماعی و اصلاح قوانین این بخش مطرح شد. قرار است کارفرمایان پیشنهادات خود را درباره اصلاح قوانین تامین اجتماعی به دولت ارائه کنند.
  این مقام مسئول کارفرمایی کشور افزود: یکی از مباحث مهم مطرح شده در این جلسه، مشکلات اشتغال و راهکارهای ایجاد فرصت های جدید شغلی در کشور با توجه به شرایط فعلی اقتصادی است که البته نمایندگان کارفرمایان در اینباره پیشنهاداتی را در قالب یک بسته برای طرح در شورای عالی اشتغال ارائه خواهند کرد.
  عضو هیئت مدیره کانون عالی کارفرمایان ایران گفت: در واقع این بسته پیشنهادی از سوی کارفرمایان تهیه شده و بزودی برای طرح در شورای عالی اشتغال ارائه می شود. پیش تر نیز در زمان فعالیت دولت دهم، بسته ای در زمینه ایجاد اشتغال از سوی کارفرمایان ارائه شده بود که بی نتیجه ماند و به جایی نرسید.
  آهنی ها تاکید کرد: مشکلات مربوط به نقدینگی و تامین مالی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور هم در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی نمایندگان کارفرمایان مطرح شد که در نهایت بر انجام کار کارشناسی در این بخش تاکید شد.
  به گفته وی، بحث عدم همکاری بانک ها در تامین مالی واحدهای تولیدی و صنعتی کشور نیز از دیگر مباحث مطرح شده در دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نمایندگان کارفرمایان کشور بوده است.
  این مقام مسئول کارفرمایی کشور با اشاره به اینکه در اولین نشست وزیر تلاش کرد تا مسائل مختلف کارفرمایان را از نزدیک بشنود. به صورت کلی تقویت 3 جانبه گرایی در تصمیم گیری ها در این جلسه مورد تاکید قرار گرفته است.
  وی با اعلام اینکه قرار است نشست های رو در روی کارفرمایان با وزیر تعاون، کار و رفاه به صورت مستمر و در فواصل زمانی یک تا 3 ماهه برگزار شود گفت: یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در دیدار اول، خدمات ضعیف تامین اجتماعی است که در حال حاضر به میزان هزینه ها انجام نمی شود.
  آهنی ها از هزینه 750 هزار تومانی تا 1 میلیون تومانی بیمه هر کارگر در ماه سخن گفت و افزود: با این حال، میزان ارائه خدمات تامین اجتماعی به مردم به اندازه افزایش هزینه ها رشد نکرده و در سطح ضعیفی باقی مانده است.

  خبرگزاری مهر

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.