• روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • اولین بنیاد کارآفرینی بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در کشور چه می کند؟    :   مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء ...
 • جمهوری اسلامی ازجنایت اهوازنمی‌گذرد

  جمهوری اسلامی ازجنایت اهوازنمی‌گذرد

  تقدیمی هدف:

  جمهوری اسلامی ازجنایت اهوازنمی‌گذرد/ پاسخ جنایتکاران راخواهیم داد.رئیس‌جمهور گفت: جمهوری اسلامی از جنایت اهواز نخواهد گذشت و پاسخ آن را در چارچوب قانونی و مصالح کشور خواهد داد.

  به گزارش خبرنگار هدف ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور پیش از ترک تهران به مقصد نیویورک برای شرکت در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در فرودگاه مهرآباد، اظهار داشت: یاد و نام سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یارانش را گرامی می‌داریم که مردم بزرگوار کشورمان همه ساله و بویژه امسال با حضورشان در مجامع و مراسمات دینی و مذهبی و سوگواری حماسه خوبی را آفریدند. امیدواریم خداوند ما را جزو یاران حضرت اباعبدالله(ع) قرار دهد و بتوانیم راه و مسیر و فرهنگ بلند او را دنبال کنیم.

  وی با بیان اینکه حادثه دیروز اهواز بسیار تاثر انگیز بود، افزود: اولا مراسم به مناسبت دفاع مقدس و ایستادگی مردم در برابر تجاوز بود و اینهایی که این فاجعه را آفریدند در مسیر همان متجاوزین هستند. در دورانی که جنگ تحمیلی بود، همین جمع با همین اسم‌ها از متجاوزین حمایت می کردند و جنایاتی را آفریدند.

  روحانی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس این گروه‌ها مدت‌ها در خاک عراق ماندند و بعد از پایان جنگ لطف نظام جمهوری اسلامی شامل حال آنها شد. تا زمانی که صدام جنایتکار زنده بودند مزدور او بودند؛ بعد از آن ارباب خود را عوض کردند و یکی از کشورهای جنوبی خلیج فارس آنها را از نظر مالی، تسلیحاتی و سیاسی تحت حمایت خود قرار داده است.

  رئیس جمهور با بیان اینکه این عده جنایت بزرگی را نسبت به شهر اهواز که در طول هشت سال دفاع مقدس ایستاد انجام دادند، تصریح کرد: در روزهای اول جنگ گلوله توپ در خیابان‌های اهواز می‌خورد، اما مردم این شهر اعم از فارس، عرب و یا بختیاری اهواز را ترک نکردند و ایستادگی و دلاوری کردند. بعد از جنگ هم مردم این شهر برای پیشرفت کشور تلاش کردند؛ بسیار متاسفیم که دیروز این مردم دلاور عزادار شدند.

  وی گفت: بچه هایی که امروز باید به مدرسه می رفتند شهید شدند؛ پدرها و مادرهایی که امروز باید فرزندان خود را برای رفتن به مدرسه بدرقه می کردند به شهادت رسیدند.

  روحانی با تاکید بر اینکه بی‌تردید جمهوری اسلامی از این جنایت نخواهد گذشت، خاطرنشان کرد: کاملا برایمان روشن است چه کسانی این کار را کرده اند، به کجا وابسته هستند. آنهایی که ادعای حقوق بشر را مرتب تکرار می کنند باید پاسخگو باشند. همه کشورهای کوچک مزدوری که در منطقه می‌بینید پشتوانه‌شان آمریکا است و اوست که آنها را تحریک می‌کند.

  رئیس جمهور عنوان کرد: اینها هیچ تاثیری در راه و اراده ما ندارد و ملت ما در برابر جنایت‌های بسیار بزرگ مقاومت و ایستادگی کرده است. جمهوری اسلامی از این جنایت نخواهد گذاشت و پاسخ این جنایات در چارچوب قانونی و مصالح کشور داده خواهد شد و همه عواملی که دستگیر خواهند شد به مجازات می‌رسند.

  روحانی با اشاره به سفر خود به نیویورک که به قصد شرکت در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل خواهد بود، گفت: این سفر به عنوان یک فرصت برای هر کشوری به حساب می آید چراکه تریبونی عمومی در اختیار شما قرار می‌گیرد و جمهوری اسلامی ایران هم می‌تواند نظرات خودش را در خصوص موضوعات مختلف منطقه‌ای و بین‌المللی بیان کند و همچنین فرصت دیدار مقامات بسیاری از کشورها در آنجا نیز فراهم است.

  وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها بیش از همیشه حالت قلدرمآبی خود را به رخ جهان می‌کشند و سیاست یکجانبه گرایانه خود را همچنان ادامه می دهند، فکر می کنند هر که زور دارد می تواند نسبت به دنیا تصمیم بگیرد، هر که حق وتو دارد می تواند در شورای امنیت هرکاری را انجام دهد، هرکه میزبان یک سازمانی است، می تواند نسبت به آن سازمان از اختیارات ویژه ای برخوردار باشد، اختیارات آمریکا در سازمان ملل باید مشابه هر کشور دیگری باشد و نه بیشتر اما متأسفانه آمریکا از سازمان ملل سوء استفاده می‌کند.

  روحانی افزود: شرایط امروز و حکومت کاخ سفید با شرایط همیشه آمریکا متفاوت است. امروز افرادی در آنجا سر کار هستند که به هیچ مقررات بین المللی و معاهده ای پایبند نیستند، نه به حقوق بشر و نه به معاهده پاریس احترام می گذارند و متأسفانه کارهایی انجام داده اند که کمتر قابل تصور بود. به طور مثال مقابله آنها با ملت فلسطین و مسلمانان در انتقال سفارت خود به اورشلیم و قدس شریف و یا اینکه برای مسلمانان آن همه مضیقه در اخذ ویزا ایجاد کنند.

  رئیس‌جمهور تصریح کرد: دولت آمریکا کاملا حکومتی است که تفکری یک جانبه‌گرا به همراه تفکری آغشته به ناسیونالیسم افراطی دارد. در این زمینه فکر می‌کنم بسیاری از کشورها در سازمان ملل حرف های بسیاری دارند که مطرح خواهند کرد و از جمله جمهوری اسلامی ایران.

  وی با بیان اینکه آمریکا به یکی از معاهدات بین المللی خود که همان برجام باشد هم پشت پا زد در حالی که سازمان ملل و شورای امنیت آن را به عنوان سندی بین المللی تلقی می‌کرد، اظهار داشت: آنها به بهانه‌های واهی از برجام خارج شدند و کاری را خلاف حقوق بشر مبنی بر اینکه ملتی را تحت فشار قرار دهند، آغاز کردند و ملت های دیگر را با قانون داخلی خودش مجبور به کاری کرد که در ارتباط و همکاری با ایران دچار مشکل شوند.

  وی افزود: وزیر امور خارجه ما با دیگر وزرای خارجه ۱+۴ در نیویورک جلسه ای را خواهد داشت و من هم با رهبران برخی از کشورهای اروپایی و آسیایی دیدار دارم که موضوع مهم برجام را ان‌شاءالله دنبال خواهیم کرد تا بتوانیم با کمترین هزینه از این تحریم ها عبور کنیم و آمریکا را برای تجاوزگری و دخالت نسبت به کشورها و به ویژه ایران پشیمان کنیم.

  روحانی در پایان خاطرنشان کرد: مسائل مختلفی که مرتبط با منطقه ماست از جمله یمن، سوریه، عراق. اینها نیز مورد بحث و بررسی با کشورهای دوست قرار خواهد گرفت.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  ۲۰ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 خبر هدف. محفوظ است.