• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • جوان‌ترین بانوی کاندیدای اصلاح طلب:

  تقدیمی هدف:

  جوان‌ترین بانوی کاندیدای اصلاح طلب: پیگیر مطالبات نسل سوم انقلاب در خانه ملت خواهم بود

  ll

  سیاست > انتخابات – نامزد دهمین دوره از انتخابات مجلس دهم گفت: لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان را از نظر قرار گرفتن افراد متخصص و مجرب با وجود رد صلاحیت چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب لیست کار آمد و قدرتمندی می‌دانم.

  سیده فاطمه حسینی جوان ترین بانوي کانديداي اصلاح طلب در گفت وگو با خبرهدف در مورد انگیزه های حضورش در انتخابات مجلس دهم گفت: با توجه به اینکه من خودم هم جوان هستم دغدغه اصلی ام رساندن صدای نسل سوم انقلاب به گوش مسئولان و پيگيري مطالبات آن ها در خانه ملت است. باید کاری کنیم که جوانان با خودباوری محورهای اصلی توسعه در کشور را به دست گیرند.

  وی در خصوص برنامه هایش برای حضور در مجلس گفت: یکی از مهمترین برنامه های من، فراهم آوري فضای امن برای سرمایه گذاری های خارجی از طريق تدوين قوانين کارآمد است تا از این طریق بتوان اشتغال زایی نمود و نیروی جوان کشور را به سمت خودباوری و کارآفرینی سوق داد.

  حسيني که از فارغ التحصيلات برتر دو دانشگاه تهران و اميرکبير است، ادامه داد: مشارکت اجتماعی در چارچوب سازمان های مردم نهاد در جوامع پیشرفته مقوله بسیار مهمی است، اما این مهم در کشور ما نسبت به کشورهای توسعه یافته کمتر مورد توجه افکار عمومي قرار گرفته است. ما باید بتوانیم با تقويت حس خود اتکایی در جوانان و تشويق به حضورشان در سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی میزان مشارکت آنان را در مقوله های گوناگون اجتماعی افزایش دهیم و به پیشرفت کشورمان کمک کنیم.

  حسینی حساسیت اصلی خود در حوزه زنان را اشتغال زایی برای آنان برشمرد و گفت: نرخ 45 درصدی بیکاری در میان زنان جوان که فارغ التحصیل دانشگاه و در رده سنی 20 تا 24 سال هستند، نشان دهنده نابرابری فرصت های شغلی میان زنان و مردان است. باید بتوان بسترهای شغلی مناسب برای زنان جوان و سرپرست خانوار ایجاد کرد. چرا که مقوله اشتغال یک موضوع فراجنسیتی است و نباید تبعیض میان زنان و مردان در این خصوص وجود داشته باشد.

  وی همچنین ایجاد بسترهای مناسب برای ایفای نقش زنان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … را از برنامه هایش برای حضور در مجلس نام برد.

  عضوسازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در مورد شانس پذیرفته شدن و رای آوردنش در مجلس گفت: خوشبختانه با لطف خدا و عنایت مردم همانطور که جوان ترین نامزد زن اصلاح طلب در تهران و در عین حال دارای تحصیلات آکادميک و مادر دو فرزند نیز هستم، با توجه به شور و نشاط و بازخوردهای مثبتی که تا به الان از جوانان مردم عزیز گرفتم شانس رای آوری ام را بسیار امیدوار کننده می دانم.

  اين نامزد انتخابات مجلس دهم در خصوص ترکیب لیست اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس دهم گفت: با توجه به محدودیت های موجود که بر همگان عیان هست و امکان حضور نیافتن تمام افراد شایسته در انتخابات و با توجه به جلسات و مباحثات زیاد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در خصوص گرد آوری این لیست، من شخصا این لیست را کارآمد می دانم. چرا که شاید لیست ائتلاف اصلاح طلبان از نظر وزنه سیاسی و عدم حضور چهره های شاخص اصلاح طلب به دلیل رد صلاحیت ها دچار کمبود باشد، اما از نظر قرار گرفتن افراد متخصص و مجرب لیست قدرتمندی است. انشاالله با حضور چنين افرادي در عرصه رقابت هاي انتخاباتي مجلس کار آمدی خواهیم داشت.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.