• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • جوایز بهترین بازیگری برای علی نصیریان و گلاب آدینه

  تقدیمی هدف:

  جوایز بهترین بازیگری برای علی نصیریان و گلاب آدینه/ معرفی برترین‌های سینمای ملی در جشنواره فیلم وحدت

  فرهنگ > تئاتر – بخش ملی اولین دوره جشنواره فیلم وحدت اسلامی در سه شاخه فیلم‌های کوتاه، مستند و سینمایی برترین‌های خود را شناخت.

  به گزارش خبرگزاری خبرهدف ، هنرمندان و آثار برتر بخش ملی اولین جشنواره فیلم وحدت اسلامی معرفی و با اهداء جوایز تقدیر شدند.

  شامگاه شنبه 27 آذر، در ابتدای مراسم اختتامیه سی‌امین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی که در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، هنرمندان برتر بخش ملی جشنواره فیلم وحدت جوایز خود را دریافت کردند.

  در ابتدای این مراسم، هاشم میرزاخانی، دبیر جشنواره فیلم وحدت اسلامی، گزارشی از روند برگزاری این رویداد سینمایی و فعالیت‌های آن ارائه کرد و پس از آن برترین‌های بخش ملی جشنواره وحدت معرفی شدند.

  هاشم میرزاخانی، دبیر جشنواره فیلم وحدت اسلامی با اشاره به این‌که در سال نخست برگزاری، این جشنواره میزبان آثاری از ایران و 37 کشور جهان بوده است، افزود: «این جشنواره با هدف حمایت از هنرمندانی برگزار شد که دغدغه آنها تولید فیلم با محتوای ارزشی است و نویدبخش حرکتی تاثیرگذار در عرصه سینما هستند.»

  در این مراسم، علی نصیریان جایزه بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم «شکارچی شنبه» و گلاب آدینه جایزه بهترین بازیگر زن‌ را برای نقش آفرینی در فیلم «وقتی همه خواب بودند» دریافت کردند.

  فهرست فیلم‌ها و هنرمندان برتر به شرح زیر است:

  فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند سینمای ملی

  در این بخش نسیم مرعشی جایزه بهترین فیلمنامه را برای نگارش فیلمنامه «نخجیر» گرفت.

  جایزه بهترین پویانمایی به فیلم «و آخرین پیامبر» ساخته سید مصطفی حسینی رسید.

  بهترین فیلم داستانی کوتاه و نیمه بلند

  جایزه بهترین فیلم داستانی کوتاه و نیمه بلند سهم فیلم «ولد» از امیرعباس رفیعی شد.

  همچنین فیلم کوتاه «قضاوت» ساخته محمد اسفندیاری جایزه بهترین دستاورد فنی و بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی سینمای ملی را کسب کرد.

  فیلم مستند سینمای ملی

  در این بخش بهترین تحقیق و پژوهش فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند به علی کمیلی و علی اکبر براتی برای فیلم «اهل سنت در ایران» رسید.

  بهترین دستاورد فنی را روح الله رفیعی برای تصویربرداری فیلم «خالد و مجتبی» دریافت کرد. همین فیلم جایزه بهترین فیلم مستند بخش کوتاه و نیمه بلند را به دست آورد.

  فیلم «ابرها در راه‌اند» نیز جایزه بهترین فیلم مستند بلند را نصیب محمدعلی فارسی کارگردان این فیلم کرد. همچنین تندیس و هدیه نقدی ویژه هیات داوران در بخش آثار مستند به فیلم «‌تفتان» ساخته هوشنگ میرزایی رسید.

  مسابقه فیلم‌های داستانی سینمای ملی

  در این بخش حجت‌الاسلام محمدسعید بهمن جایزه بهترین فیلمنامه را برای فیلم‌ «مریم مقدس» دریافت کرد. جایزه بهترین کارگردانی هم به شهریار بحرانی برای همین فیلم رسید.

  گلاب آدینه جایزه بهترین بازیگر زن را برای فیلم‌ «وقتی همه خواب بودند» دریافت کرد که به جای او فرشته طائرپور تهیه کننده این فیلم حاضر بود و جایزه را گرفت.

  علی نصیریان نیز جایزه بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم «شکارچی شنبه» کسب کرد.

  علی نصیریان در سخنانی کوتاه با اشاره به تلاش پرویز شیخ طادی برای ساخت فیلم «شکارچی شنبه» گفت: «برگزاری این جشنواره بسیار مهم‌ است، زیرا با توجه به اهمیت سخنرانی، گفت‌و‌گو، مقاله و … جذابیت و تاثیرگذاری فیلم و نمایش فراوان و استفاده درست از آن بسیار مهم‌است.»

  در ادامه، حمید خضوعی ابیانه نیز جایزه بهترین دستاورد فنی را برای تصویربرداری فیلم «‌ملک سلیمان» گرفت. بهترین فیلم بلند در اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی نیز به‌ محسن علی‌اکبری برای تهیه کنندگی فیلم «مریم ‌مقدس» رسید.

  علی‌اکبری در سخنان کوتاهی با اشاره به اینکه این جایزه ارزشمندترین جایزه او در 34 سال کار در حوزه سینما و تلویزیون است، گفت:«اسلام در بیش از 50 کشور دین رسمی است اگر همه این کشورها تصمیم بگیرند در مورد پیامبر اسلام، قصص قرآنی یا صحابه‌ پیامبر فیلم بسازند، سال آینده در جشنواره 50 فیلم خواهیم داشت.»

  آیت‌الله محسن‌ اراکی، دبیرکل مجمع تقریب مذاهب نیز بعد از پایان مراسم اهدای جوایز از دبیرخانه جشنواره، هیات داوران و هنرمندان حاضر برای حضور و کمک به برگزاری جشنواره تجلیل کرد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2023 خبر هدف. محفوظ است.