• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • حرف های جالب رئیس سنگاپوری

  تقدیمی هدف:

  حرف های جالب رئیس سنگاپوری رشته ای که بزودی المپیکی می شود از استعداد بچه های ایرانی

  zz

  ورزش > دیگر ورزشها – حلیم قادر رئیس سنگاپوری فدراسیون آسیایی سپک تاکرا با حضور در موسسه خبر از این رشته جالب سخن گفت.

  خبرگزاری خبرهدف:حلیم قادر ؛ او بی شک یکی از مردان اثرگذار در ورزش آسیاست. یکی از اعضای مجمع شورای المپیک آسیا و رئیس کنفدراسیون آسیایی سپک تاکرا. مردی که دبیر فدراسیون جهانی است و می گوید بزودی و از 2022 ، این رشته را وارد المپیک می کند. مردی بسیار خوش رو و خوش خنده که کاملا مشخص است با این روابط عمومی قوی اش توانسته است تا این جایگاه پیش برود. او چندی قبل سفری به تهران داشت و همراه با سهراب آزاد ، رئیس کمیته سپک تاکرای ایران و علی فولادی راد ، دبیر این کمیته به موسسه خبر آمدند تا درباره ورزشی حرف بزنند که می تواند از 24 مدال آسیایی اش ، ایران را به مدال آسیایی در رشته ای جدید ، نزدیک کند

  *می خواهیم درباره سپک تاکرا صحبت کنیم و سهمی که می تواند در ورزش ایران و ورزش دنیا ایفا کند.

  من سه خبر خوب برای شما دارم؛ اول این که سپک تاکرای ایران یکی از اعضای مهم در فدراسیون جهانی است. زیرا ایران در خیلی رشته ها برتر است. ما در این جایگاه جهانی و آسیایی که هستیم رشد سپک تاکرا در ایران را از ده سال گذشته که شروع شده تا حالا می بینیم و پیشرفت آن را زیر نظر داریم و بدون تردید این قول را می توانم به شما بدهم که یک روزی برسد که ایران یک لیدر در این رشته در جهان باشد مثل فوتبال که شما الان در جهان و آسیا خیلی قوی هستید. من عبدالحلیم بن قادر از کشور سنگاپور رئیس فدراسیون آسیا و دبیر کل فدراسیون جهانی هستم این حرف ها را من با این سمت می گویم. من 40سال است که در این رشته ورزشی هستم و با آدم های زیادی نشست و برخاست کردم و چیزهای زیادی را تجربه کردم و این تجربیات است که به من کمک می کند تا پیشرفت کشورهایی مثل ایران را ببینم. من ماه گذشته در لوزان سوئیس مقر فدراسیون جهانی بودم و با توماس باخ رئیس این فدراسیون صحبت کردم، در این 15سال گذشته سپک تاکرا رشد خیلی خوبی داشته و حالا زمانش است که وارد المپیک شود. اگر از من بپرسید من می گویم بعد از المپیک ژاپن که فکر می کنم 2020 باشد، من با ژاپنی ها صحبت کردم که بازی نمایشی یک حالتی که تبلیغاتی برای این رشته شود، -بالاخره ژاپن هم یکی از تیم های قوی سپک تاکرا در آسیا را دارد- فقط سپک تاکرا نیست که با آی او سی مذاکره می کند. الان 23رشته است که در انتظار هستند در حدود سی رشته در این لیست هستند.

  خب چقدر به المپیکی شدن نزدیک هستید؟

  قدم اول این است که ما یکی از این رشته ها باشیم و قدم دوم هم ورودمان به المپیک است. در دو سال آینده می توانیم جز رشته هایی باشیم که می توانند صد در صد المپیکی باشند زیرا یک پروسه خاصی وجود دارد برای این که یک رشته المپیکی شود و باید این پروسه را اعمال کنیم و جلو برویم مرحله اول این است که قوانین دوپینگ باید کاملا در این رشته اجرا شود و هر کاری باید با وادا باشد. خیلی خوشحالم که به شما می گویم که ما یکی از رشته هایی است که با وادا کاملا هماهنگ هستیم. از اول سال 2016 سخت گیری و تست دوپینگ در تمام مسابقات بین المللی ما آغاز خواهد شد. مرحله دوم این است که می خواهیم جام جهانی خانم ها را راه بیاندازیم الان در فدراسیون جهانی کمیته بین المللی بانوان را راه انداختیم و می خواهیم کمیته ورزشکاران را آماده کنیم باید جام جهانی آقایان داشته باشیم و باید رقابت های بین المللی زیادی داشته باشیم مرد و زن. از نظر سیستم مالی، سیستم هماهنگی دولت ها، مسابقات بین المللی و… الان 24 تا از 30 ماده ای که باید اجرا شود را اجرا کردیم، 6ماده مانده نهایی شود و بتوانند مجوز حضور در المپیک را بگیرند.  الان باید 79 کشور باشند که این رشته را داشته باشند، الان 54کشور هستند. مرحله دوم کامل شدن شش حلقه المپیک است که الان فقط آفریقا این رشته را ندارد که آن را هم تا سال آینده راه می اندازیم.

  *هم چین، هم ژاپن و هم کره اگر قرار به انتخاب باشد ترجیح می دهند رشته ای مثل کاراته را انتخاب کنند. با توجه به این که بعضی رشته ها حذف می شود و رشته ای اضافه نمی شود کار شما را سخت نمی کند؟

  من موافقم اما مثل قبل دیگر اروپایی ها بسته نیستند و من ماه پیش توماس مان را در لوزان دیدم. کاراته، ووشو و رشته هایی از این قبیل هستند ولی وظیفه من این است که از سپک تاکرا به قدری حمایت کنم و آن را جلو ببرم که شماره یک باشد.  ما نباید حتی یک لحظه درنگ کنیم. من در این باره با شخص ژاک روگ حرف زدم . نظر او هم خیلی مثبت بود. ما باید ویژگی هایی که خواستند را داشته باشیم تا بتوانیم به المپیک برسیم. به این مسیر گام به گام نزدیک می شویم و خواسته های شان را داریم برآورده می کنیم.

  با این شرایط شاید باور اینکه رشته تان به این سادگی المپیکی شود ، خیلی سخت است!

  من مثل شما منفی نگاه نمی کنم. کارمان دشوار است چون باید در همه قاره های دنیا ، این رشته را گسترش دهیم. باید در همه کشورها ، لیگ و تیم های ملی و آکادمی داشته باشیم. یکی از دلایلی که امروز مرا به اینجا کشانده ، همین است. اینکه مطمئن شوم ، ایران شما می تواند یکی از بهترین آکادمی های منطقه خاورمیانه را در رشته سپک تاکرا داشته باشد. بدون شک شما می توانید . کشورهایی مثل ایران می توانند. ما الان به دنبال راه اندازی و گسترش سپک تاکرای بانوان هستیم و جالب است که بدانید شیخ احمد که رئیس شورای المپیک آسیا و آنوک است ، خیلی از این عزم ما حمایت کرده.

  یعنی کشورهایی مثل ایران می توانند با لباس مصوب اسلامی در این بازی ها شرکت کنند؟

  چرا که نه . حتما می توانند . ما هیچ محدودیتی در این باره نداریم و استقبال می کنیم و امیدواریم شرایطی فراهم شود که بانوان همه کشورهای اسلامی بتوانند در این رشته مهیج شرکت کنند و مسابقه بدهند و به نظرم ایران هم می تواند تیم قدرتمندی داشته باشد اما این دیگر در اختیار مسئولان ورزش شما و کمیته سپک تاکرای تان است.

  اساسا شرایط سپک تاکرای ایران را چطور ارزیابی می کنید؟

  من از ابتدا گفتم 3 خبر خوب برای شما دارم. حالا شما درباره دومین خبر خوبم پرسیدید . ببینید شما یکی از با استعدادترین کشورها در چند سال گذشته بودید که پیشرفت چشمگیری داشتید. من تیم سپک تاکرای شما را در این چند ساله زیر نظر داشتم. سهراب آزاد و علی فولادی زحمات زیادی کشیدند و انصافا تیم خیلی خوبی هم دارید. شما همین حالا یک مدال آسیایی از بازی های ساحلی دارید و به شدت به مدال های آسیایی در مسابقات مهمتر نزدیک شده اید. اما این رشته نیاز به حمایت دارد. مسئولان عالیرتبه ورزش کشورتان باید بدانند شما می توانید سهم خوبی از 24 مدال این رشته داشته باشید ، به شرطی که خودتان بخواهید و برایش تلاش کنید. الان شما در سالن ورزشی یاس تهران ، یکی از بهترین آکادمی های تخصصی و سالن های مسابقات این رشته را در کل خاورمیانه دارید . چرا نباید از این فرصت استفاده کنید و با مربیان و بازیکنان با استعدادی که دارید ، به قطب پرورش استعداد برای کشورهای همجوارتان تبدیل نشوید؟

  این اتفاق ممکن است بیفتد؟

  من به همین دلیل به ایران آمدم تا مقدمات این رویداد بزرگ را با مسئولان ورزش تان هماهنگ کنم. چرا نباید بشود؟ اگر شما رسانه ها حمایت کنید و مسئولان ورزش تان هم کمی بلندنظرانه تر به این رشته ها که استعدادش را هم دارید ، توجه کنند ، حتما می توانید. این امکانات کمپ شما را هیچ یک از کشورهای همسایه و اطراف تان ندارد و از این نظر به واسطه ورزشگاهی که شخص رئیس کمیته تان در اختیار این رشته گذاشته است ، به مراتب از سایر کشورها جلو هستید. ما این مجوز و حمایت سخت افزاری را هم از این رشته در ایران می کنیم ، باقی اش هم نیاز به حمایت مسئولان ورزش و رسانه های تان دارد. شما این کار را استارت بزنید ، همه چیز شدنی است.

  شاید یک مدال از یک رویداد مهم ، این باور که می شود در سپک تاکرا سرمایه گذاری کرد را اینجا پررنگ تر کند.

  شما که یک مدال دارید. تازه آن شروع راه تان است. به نظرم در بازی های آسیایی بعدی در مالزی ، شما می توانید روی سکوی مسابقات باشید و اصلا تردیدی از این بابت نباید به دل تان راه بدهید. همین الان که با هم حرف می زنیم ، تیم شما به دو مرحله از مسابقات سوپر سری جهانی دعوت شده است. تمام هزینه های تیم اعزامی شما ، با ماست . شما دعوت شدید چون تیم خوبی دارید. این سومین خبر خوبم برای این رشته ورزشی بود که می خواستم برای تان بگویم.

   

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.