• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • حسینی‌صدر: امیدواریم شیطنت اعراب خدشه‌ای در اجرای برجام ایجاد نکند

  تقدیمی هدف:

  حسینی‌صدر: امیدواریم شیطنت اعراب خدشه‌ای در اجرای برجام ایجاد نکند/ غربی‌ها به عهدخود وفادار بمانند

  zz

  سیاست > مجلس – عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس معتقد است: ایران با پذیرش برجام حسن نیت خود را به طرف مقابل نشان داد.

  موید حسینی‌صدر در گفت و گو با خبرهدف با اشاره به اجرای برجام تصریح کرد: حال، نوبت طرف مقابل است که با رفع تحریم ها پاسخ همراهی ایران با جامعه جهانی را بدهند.

  وی افزود: دولت، دیپلمات ها، مجلس و همه کسانی که در داخل کشور تریبون دارند همکاری خوبی برای تحقق این توافق انجام دادند و امروز این معیاری بسیار قوی و مشخص است که ببینیم غربی ها پیمان شکنی می کنند یا به قول خودشان وفا می کنند.

  این نماینده مجلس نهم تصریح کرد: اينکه آن‎ها تحریم‎ها را رفع کردند و تحریم‌ها شکسته شد، نشان دهنده جایگاه تیمی است که طرفدار مذاکره و گفتگوست و اينکه چنين تفکري تقویت می شود. به اين ترتيب امکان همکاری های بیشتر ما برای ایجاد ثبات در منطقه و دنیا و توسعه روابط مان با کشورهای غربی افزایش پیدا می کند.

  وی ادامه داد: اگرخدای ناکرده در این مرحله کشورهای 1+5 علی رغم قول و قرارها و توافق صورت گرفته با بهانه تراشی، بدعهدی و پیمان شکنی پيش روند؛ دیگر مذاکره با آن ها قابل دفاع نیست.

  این نماینده مجلس نهم خاطرنشان کرد: در طول سه سال مذاکره علی رغم اینکه آن ها امروز و فردا کردند و شرط های عجیب و غریب گذاشتند ولی دولت ما خوب همکاری کرد، مجلس پشتیبانی کرد و رهبری نیز مجوز دادند که این مذاکرات ادامه پیدا کند و توافق انجام شود. اما اگر غربی ها به مفاد توافقنامه پایبند نباشند، فضای داخل کشور دچار تردید می شود و دفاع از رویکرد مذاکره سخت تر خواهد شد که آثار فوق العاده منفی دارد. از این رو امیدواریم که غربی ها در این زمینه رفتار سنجیده ای داشته باشند.

  عضو کمیته صلح و امنیت بین الملل در اتحادیه بین المجالس جهانی تصریح کرد: به نظر می رسد هر کسی که در این رابطه اظهار نظر می کند باید احتیاط کند و تا روز شنبه  صبر کند. چرا که اگر غربی ها دروغ نگویند که امیدواریم اینگونه باشد،آن گاه فضای بسیار خوبی در داخل کشور و در منطقه ایجاد خواهد شد.

  وی ادامه داد: در این صورت می توان امیدوار بود که ایران با انگیزه و توان بیشتر برای حل مناقشات خود از ظرفیت خود استفاده کند و می شود به آینده بهتر در منطقه امیدوار بود. این امر به نفع همه کشورهای منطقه است. ضمن اینکه امیدواریم شیطنت های برخی کشورهای عربی خدشه ای در اجرای برجام ایجاد نکند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.