• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • حمله به لاریجانی از قم تا بهارستان

  تقدیمی هدف:

  علی لاریجانی یک بار دیگر در مجلس مورد حمله لفظی برخی نمایندگان تندرو منتسب به جبهه پایداری قرار گرفت.

  امتیاز به مطلب 20 نفر

  حمله به لاریجانی از قم تا بهارستان/ پرونده

  سیاست > مجلس – علی لاریجانی یک بار دیگر در مجلس مورد حمله لفظی برخی نمایندگان تندرو منتسب به جبهه پایداری قرار گرفت.
  zzz

  zzz

  این اولین بار نیست که رئیس اصولگرای مجلس مورد حمله طیف تندرو پارلمان قرار می گیرد و پیش از این نیز سابقه داشته است که برخی نمایندگان وی را مورد انتقاد لفظی قرار داده و به او اهانت کنند.

  علی لاریجانی که امسال وارد هشتمین سال حضور خود در مجلس به عنوان رئیس پارلمان شده است، در دولت گذشته نیز مورد حملات تند منتقدانش قرار گرفته است؛ چه در حرم کريمه اهل بيت (س) در قم که از سوی عده ای خودسر که امروز «دلواپس» شده اند به وی هتاکی شد،و البته مورد انتقاد رهبري قرار گرفت. چه در صحن علني بهارستان از سوی محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق در جریان استیضاح عبدالرضا شیخ الاسلامی، وزیر وقت کار و امور اجتماعی که به نام «یکشنبه سیاه» لقب گرفت و تبدیل به یکی از تلخ ترین روزها در ذهن رئیس مجلس و نمایندگان دوره نهم خانه ملت شده است

  در این میان، جدایی اصولگرایان در مجلس به دو فراکسیون رهروان ولایت (یاران لاریجانی) و اصولگرایان (حاميان حدادعادل) نیز شاید بر اختلافات افزوده باشد. اما بیشتر انتقادات و تندروی ها نه از سوی فراکسیون رقیب رهروان بلکه از سوی اقلیتی به نام «جبهه پایداری» در مجلس نشات می گیرد که حمله به تیم مذاکره کننده و جواد ظریف در جلسه غیر علنی نمونه دیگری از شیوه این گروه است.

  اتفاقا این بار – یعنی در جلسه علنی روز سه شنبه 6 مرداد-  و در جریان بررسی طرحی اقتصادی، نماینده ای که سابقه بداخلاقی و اهانت هایش به خبرنگاران و وزیر امور خارجه بازتاب بسیاری در سطح افکار عمومی پیدا کرد، با توهین به جایگاه هیئت رئیسه، به رئیس فراکسیون رهروان ولایت نیز اهانت کرد که با واکنش کاظم جلالی روبرو شد.جلالی که  در جمع خبرنگاران نیز حاضر شد و بار دیگر به دفاع از  لاریجانی  پرداخت او را به عنوان یک رجل ملی در کشور معرفی کرد.

  پس از آن بود که علی لاریجانی در پايان همان جلسه مجلس و پس از جلوس بر صندلی ریاست که از صبح در اختیار محمدحسن ابوترابی فر بود، در پاسخ به تذکر يکي از نمايندگان از اهانت و هتاکی برخی نمایندگان و سیاسیون افراطی عليه وي پرده برداشت  و گفت: برخي گفته بودند که لاریجانی نمی‌گذارد مسائل هسته‌ای در مجلس مطرح شود، چون روحاني و هاشمي لاريجاني را رييس مجلس کرده اند، آخر اين چه حرفي است؟ رئيس مجلس با راي نمايندگان، رئيس مي شود. آيا اين مدل حرف زدن، توهين به مجلس نيست؟

  اما حمله به رئیس مجلس از چند هفته قبل و در جریان تصویب طرح الزام دولت به حفظ حقوق و دستاوردهای هسته ای، از سوی تندروها کلید خورده بود تا جایی که لاریجانی مجبور شد برای تشریح حساسیت موضوع مذاکرات هسته ای و توافق حاصل از آن در پاسخ به مخالفان صريح تر سخن بگوید.

  اما دلیل حملات اخیر به رئیس معتدل مجلس چیست؟ ابوذر ندیمی، عضو فراکسیون رهروان ولايت دلایل سه گانه ای را علت اين امر مي داند که موجب حمله دلواپسان و افراطیون مجلس و خارج از مجلس به لاریجانی شده است.‌از نگاه وي سه گانه ای که در مخالفت با آقای لاریجانی شكل گرفته از دیدگاه وقوف، مصلحت انديشي و سابقه وي درحفظ منافع نظام است.

  همچنین رمضان شجاعی کیاسری، دیگر عضو موثر این فراکسیون و از چهره های نزدیک به رئیس مجلس، لاریجانی را حلقه وصل و محور اتحاد اصولگرایان می داند و تصریح می کند که تندروها این را نمی خواهند و به همین دلیل به وی حمله می کنند.

  علی مطهری، نماینده مردم تهران در خانه ملت نیز در واکنش به هتاکی های صورت گرفته نسبت به رئیس مجلس، با بیان یک ضرب المثل فارسی که در یک بیت شعر خلاصه شده است، نظر خود را درباره این اتفاق بیان کرد.

  حسین سبحانی نیا که تا یک ماه قبل در کنار لاریجانی در جایگاه هیئت رئیسه می نشست نيز هر گونه هتاکی و اهانت به رئیس مجلس و نمایندگان از تریبون مجلس را بد اخلاقی عنوان کرده و می گوید: متوسل شدن به شعارهای عوام فریبانه، زیر سوال بردن افراد و بیان تعابیری که در شان مجلس نیست ، نادرست است.

  کمال الدین پیرموذن، نماينده مردم اردبيل نيز توهین های صورت گرفته به رییس مجلس را بسیار نادرست و نسنجیده خواند.

  این در حالی است که علی لاریجانی هنوز محوری ترین  شخص در پارلمان است و از حمایت و محبوبیت بسیاری در میان نمایندگان برخوردار است و در جريان همين اهانت ها اكثريت آن ها خواستار برخورد با هتاكان شدند.

  نمایندگان همواره رئيس مجلس را بهترین فرد برای رياست خانه ملت و همچنين مرجع مشورت براي طرح ها و لوایح می دانند و اعتمادشان به او را طی این سال ها در انتخابات هیئت رئیسه با رای بالای خود به ابقای وی در جایگاه رئیس پارلمان نشان داده و امسال نیز آن را تکرار کردند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.