• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • خسرو حیدری:در به در دنبال گل زدنم که به دخترم و همسرم هدیه کنم؛نمی شود!

  تقدیمی هدف:

  خسرو حیدری دنبال حاشیه نیست. همیشه ترجیح می دهد دور از حواشی، زندگی آرامی داشته باشد.

  شاید به همین دلیل محکم او هیچگاه وارد کری خوانی ها نمی شود. حیدری می گوید مردم از بازی زیبا بیشتر لذت می برند تا کری خوانی در خارج از زمین فوتبال. بازی راه آهن و اتفاقات آن بهانه ای شد تا سراغ خسرو حیدری که امسال جزو خوب های استقلال بوده، برویم. او در لابلای مصاحبه اش گفت، دوست دارد رکورد پاس گل را در استقلال بشکند. حیدری هنوز چند سال دیگر می تواند بازی کند و بی شک با حفظ این آمادگی می تواند به آرزویی که دارد برسد.
  خسرو نزدیک بود پاس گل پنجاه و دوم را جلوی راه آهن بدهی.
  (خنده) حیف شد. امسال نمی دانم چرا بدشانس شده ام. خیلی در زمین می دوم. همه هدفم این است کاری کنم که مربی راضی باشد و طرفداران خوشحال شوند ولی گاهی بدشانسی می آورم. جلوی راه آهن دو پاس خوب به سجاد شهباززاده و کرار دادم که فکر می کردم گل شود. هدفم این بود که گلساز باشم.
  البته برای گلزنی هم عطش داری.
  این فصل دوست دارم یک گل بزنم و آن را تقدیم به دخترم و همسرم کنم اما از شانس بد، توپ هایم گل نمی شود.(خنده) ماشالله اینقدر در استقلال گلزن خوب داریم که تا اینجا نوبت من نشده. چند شوت خوب زدم که یکی به تیر دروازه ملوان خورد. در یکی از بازی ها هم پنالتی گرفتم که بچه ها گفتند چرا خودت نزدی، گفتم پنالتی زن اول تیم امید است.
  ولی همان پنالتی گل نشد.
  قرار نیست همه پنالتی ها گل شود. اما انصافا امید پنالتی زن خوبی است و اعتماد به نفس زیادی دارد.
  پنجاه و یک پاس گل برای استقلال داده ای که رکورد بالایی است.
  فقط می توانم بگویم خوشحالم. این پاس گل ها حاصل سال ها تلاش و زحمت است. هم خودم تلاش کردم و هم بچه هایی که توپ هایشان را گل کردند. روز اولی که به استقلال آمدم همه از من توقع داشتند پاس گل بدهم. یعنی در همان بدو ورود این وظیفه را احساس کردم. الان هم یک آرزو دارم که امیدوارم برآورده شود.
  چه آرزویی؟ قهرمانی؟
  این که هدف ما در فصل جاری است ولی من یک آرزوی بزرگ دارم و آن این است رکوردار پاس گل در استقلال شوم. متاسفانه در ایران فقط به آمار گلزن ها توجه می شود ولی در بعضی از کشورهای دنیا، از کسی که پاس گل می دهد، بیشتر تقدیر و تشکر می شود. در ایران ولی اینطور نیست. نمی گویند چه کسی پاس گل داد بلکه می پرسند چه کسی گل زد؟ اگر بهترین بازی را انجام دهی اما آخرش می گویند گلزن که بود؟ او از همه بهتر بازی کرده است. گلزنی هم مهارت می خواهد و این هم طبیعی است که بازیکن گلزن بیشتر از همه در چشم باشد ولی ای کاش آمار پاس گل ها را هم داشتیم. الان 14 سال است در لیگ برتر بازی می کنم. مدت زیادی است و واقعا آمار دقیقی از پاس گل هایم ندارم ولی به آدم های مختلف به من گفته اند بالای 80 پاس گل داده ای. بعضی ها هم می گویند شاید نزدیک به 100 پاس گل. من سال های زیادی در لیگ بازی کرده ام و واقعا آمار دقیقی ندارم ولی ای کاش حداقل به آمار پاسورهای لیگ هم توجه می شد. الان هم یک هدف دارم و آن این است که رکوردار تعداد پاس گل در استقلال شوم. چیزی که خودم می دانم این است که 51 پاس گل در لیگ برتر داده ام. دوست دارم یک رکورد جاودانه در استقلال به جا بگذارم. این دیگر با حمایت دیگر بازیکنان و همینطور هواداران رقم می خورد. امیدوارم خودم هم بتوانم به استقلال کمک کنم.
  امید ابراهیمی می گفت هدف تان این است که سجاد را آقای گل لیگ برتر کنید.
  سجاد بازیکن خوبی است. در این بازی هم یک پاس دادم که فکر کردم گل می کند. قطعا دوست داریم آخر فصل آقای گل لیگ یک استقلالی باشد. هم قهرمانی را می خواهیم و هم آقای گلی را. اگر بشود خودم هم پاس گل های زیادی بدهم و رکورد بشکنم که دیگر خیلی خوش می گذرد.(خنده)

  خسرو درباره بازی راه آهن بحث زیاد است. اول درباره بازی بگو تا سراغ سوالات اصلی برویم.


  اول از همه دوست داشتیم هواداران بیشتری به استادیوم بیایند ولی این اتفاق نیفتاد. فکر کنم خیلی ها در جاده بودند. چون دو روز تعطیلی بود، خیلی از مردم به سفر رفته بودند یا گرفتاری های دیگری داشتند. امیدوارم بعد از تعطیلات دوباره هواداران زیادی را به استادیوم بکشیم. شک نکنید اگر حمایت بیشتری داشتیم، می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم. در بازی هم موقعیت زیاد داشتیم. حالا شما سوال اصلی را بپرسید.
  درباره داوری بازی بحث و جنجال زیاد است. در جریان هستی که.
  چیزهایی خواندم ولی همانطور که می دانید من زیاد درباره مسایل داوری حرف نمی زنم. صحنه های بازی را هم هنوز ندیده ام ولی طرفدار این هستم که داوری کشورمان پیشرفت کند. بی شک این هدف خود داوران هم هست. امیدوارم هر سال پیشرفت بیشتری نسبت به قبل داشته باشیم ولی دیدم که گفته بودند استقلال خیلی سود کرده ولی مگر گل چهارم ما آفساید بود؟ داور اشتباه کرد. یعنی می توانستیم بازی را ببریم.
  اما درباره دو پنالتی راه آهن هم بحث زیاد است.
  باید کارشناس ها در این باره نظر بدهند. اگر واقعا خطا نبوده باید بگویند. من در زمین بازی چیزی متوجه نشدم و داور نزدیکتر از همه به صحنه ها بود. امیدوارم اشتباهات در داوری به حداقل برسد. خود ما در یکسری بازی ها سود کرده ایم در یکسری دیگر ضرر دیدیم. من فکر کنم داور بازی راه آهن هم به ضرر ما اشتباه کرد هم به ضرر آنها. امیدوارم اشتباهات کم شود. خود من به شخصه اعتقاد دارم که نباید داورها را تحت فشار قرار داد. قبول دارم که بازیکنان و مربیان به خاطر اشتباهات داور ناراحت می شوند. این هم طبیعی است. ولی به نظرم هر چه داوران تحت فشار باشند، پر اشتباه تر خواهند بود.
  استقلال چرا اینقدر بد بازی را شروع کرد؟ تا طرفداران پلک زدند، دو گل خوردید.
  خود من در رختکن به بچه ها گفتم امروز بازی راحتی جلوی راه آهن نداریم. گفتم اگر انگیزه بیشتری نداشته باشیم، نمی توانیم برنده شویم. در زمین دیدید که راه آهن انگیزه بیشتری داشت و توانست خیلی زود به ما گل بزند. یکسری از بازیکنان که تازه به استقلال آمده اند، هنوز با تجربه نشده اند و این شرایط را ندیده اند ولی من و دیگر بازیکنان قدیمی تیم قبلا در چنین وضعیتی بازی کرده ایم. قبلا هم اتفاق افتاده که با غرور بازی کرده ایم و 2 گل خورده ایم. خوب است که جوان های ما این چیزها را بدانند. وقتی استقلال در صدر جدول است باید حتما راه آهن را ببرد. اواخر فصل شاید همین امتیازها باعث شود ما قهرمانی را از دست بدهیم. خدا را شکر که تا الان امتیاز خوب جمع کرده ایم ولی هدف ما بزرگتر است. باید به فکر جبران این دو امتیاز باشیم. قطعا در بازی های بعدی این اتفاق می افتد. چنین بازی هایی برای ما تجربه می شود و می توانیم در بازی های آینده از همین تجربه استفاده کنیم.
  گفتی هواداران زیادی به ورزشگاه نیامده اند ولی امسال باز نسبت به سال های قبل شرایط بهتر شده است. اتفاق افتاده که در یک مسابقه 40 هزار نفر به ورزشگاه آمده اند ولی سال گذشته شاید در مجموع چند بازی تعداد تماشاگر شما به 40 هزار تا نمی رسید.
  ما باید در هر بازی به شرایط ایده آل تری برسیم. یعنی اینطور نباشد که اگر یک بازی را ببریم و بگوئیم خوبیم و تمام است. در هر مسابقه باید پیشرفت کنیم تا هواداران رفته رفته بیشتر شوند. من فکر می کنم اگر بتوانیم یک مقدار کار دفاعی تیمی را بهتر کنیم، شرایط استقلال بهتر می شود. ما باید در فاز دفاعی تیم که از همان جلو شروع می شود، پیشرفت کنیم و موقعیت های کمتری به رقبا بدهیم. در بازی راه آهن ما فهمیدیم که هر تیمی می تواند خطرناک باشیم. اگر بتوانیم این مشکل را رفع کنیم، شک نکنید امسال می توانیم برای استقلال جام بیاوریم.
  معمولا رابطه خوبی با هوادارن داری. طبیعی است که گاهی به خاطر یکسری تصمیمات بازیکنان تحت فشار قرار بگیرند ولی در کل تو رابطه ات با هواداران تیم های مختلف خوب بوده. دلیلش چیست؟
  خدا را شکر می کنم. این شاید به خاطر آن باشد که دوست ندارم خودم را درگیری یکسری مسایل کنم. مثلا از کری خوانی های مرسومی که وجود دارد، دورم. اتفاقا بدم نمی آید فوتبال جذاب باشد و هواداران لذت ببرند ولی تصور می کنم مردم بیشتر از بازی خوب لذت می برند تا کری خوانی در مطبوعات. در این سال ها همیشه سعی کردم در هر تیمی که بازی می کنم، به هواداران احترام بگذارم.
  شاید به همین دلیل پرسپولیسی ها هم با تو رابطه بدی ندارند.
  هواداران این تیم که همیشه در خارج از زمین احترام می گذارند. خیلی جاها من را می بینند و می گویند جزو با اخلاق ها هستی. دوست دارم این اسم روی من بماند و تا آخر فوتبال جوری رفتار کنم که کسی از دستم ناراحت نشود. من و هوادارن پرسپولیس همیشه رابطه محترمانه ای داریم و این یک چیز دوطرفه است. ما رقیب هستیم ولی دلیلی ندارد به هم توهین کنیم. هواداران استقلال هم که همیشه به من لطف دارند. یک جاهایی من حق می دهم که ناراحت باشند. به هر حال دوست دارند تیم نتیجه بگیرند و گاهی واقعا خسته می شوند. از مسافت های دور می آیند و ساعت ها در سرما و گرما در ورزشگاه هستند. وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، حق دارند ناراحت باشند. من و دیگر بازیکنان همیشه تلاشمان این است مردم را راضی کنیم. هواداران بدانند خود من همیشه با تمام وجود بازی کرده ام ولی گاهی ممکن است اتفاقات دیگری بیفتد. خوشحالم که امسال تا اینجا هواداران را شاد کرده ایم. فقط ای کاش راه آهن را هم می بردیم چون فرصت خوبی دست داده بود تا کمی از تیم های دیگر فاصله بگیریم.
  آنها هم که از تو توقع دارند این فصل هم گل بزنی و هم پاس گل بدهی.
  این حرف را از ته دلم می گویم. من هر چه دارم از استقلال و هوادارانش دارم. در این تیم توانستم پیشرفت کنم، به تیم ملی برسم و موفق باشم. الان هم هدفم این است که بتوانم دینم را به استقلال ادا کنم. امسال با توجه به انگیزه ای که داشتم، فصا را خوب شروع کردم و امیدوارم بتوانم تا پایان برای این تیم مثمر ثمر باشم. اگر توجه کرده باشند تحرکم در زمین بیشتر شده. حتی به سمت چپ هم می روم.
  سوال آخر هم درباره تیم ملی است. دعوت دوباره است و همینطور دو بازی مهم عمان و ژاپن.
  خوشحالم که دوباره دعوت شده ام. دو بازی خیلی سخت مقابل عمان و ژاپن داریم. عمان جدی ترین رقیب ما در گروه است. اگر می خواهیم بالا برویم، باید این تیم را در مسقط شکست دهیم. دوست دارم در صدر بمانیم و هدفی جز برد در عمان نداریم. بازی ژاپن هم که دوستانه است ولی برد در این بازی می تواند به تیم ما شخصیت بدهد. ژاپنی ها قطعا هدف خاصی برای این بازی دارند. هدف شان این است به تهران بیایند و ما را ببرند تا نشان دهند بهترین تیم آسیا آنها هستند نه ما. به خاطر همین نیاز به تلاش زیاد و همینطور حمایت هواداران داریم. قبل از جام ملت ها کره ای ها دقیقا با همین هدف به ایران آمدند ولی با حمایت هواداران توانستیم این تیم را شکست دهیم. در بازی ژاپن هم اگر مردم ورزشگاه را پر کنند و پشت تیم ملی باشند، می توانیم ژاپن را شکست دهیم.

  c

  c

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.