• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • خیرمقدم آخوندی به بوئینگ برای حضور در خطوط هوایی ایران

  تقدیمی هدف:

  خیرمقدم آخوندی به بوئینگ برای حضور در خطوط هوایی ایران/ایجاد آسمان امن و آزاد برای همه کشورها

  nn

  اقتصاد > صنعت – وزیر راه و شهرسازی با دعوت از سرمایه گذاران خارجی و شرکت های هواپیمایی سراسر جهان اعلام کرد:به شرکت بویئنگ خیرمقدم می گوییم هرچند مدتهاست با آنها ارتباطی نداریم.

  عباس آخوندی در اجلاس هوانوردی 2016  هم اکنون در تهران در جریان است، اظهار داشت:چند نکته را درباره هوانوردی ایران و جهان می گویم که مهمترین آنها این است که تحریم ها نه تنها به رفاه و امکانات ملت ایران لطمه زد،بلکه رفاه مردم منطقه نیز لطمه دید چرا که موقعیت ایران موقعیتی بود که عبور از آسمان ایران و توقف در ایران برای مبادلات کالا و مسافر بهترین شرایط را در حوزه هوایی فراهم می کرد.

  وی افزود:امیدواریم با رفع تحریم ها به یک تعادل طبیعی در منطقه خاورمیانه برگردیم و تعادل طبیعی در تاریح منطقه نشان می دهد ایران به عنوان چهار راه شرق و غرب و شمال و جنوب یک موقعیت خاص دارد.

  وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: همواره ما به این ماموریت و وظیفه ملی و مطنقه یا خود واقف بوده ایم.من فضای بعد از تحریم ها را فضای بازگشت به تعادل پایدار می دانم و این منطقه،منظقه ای است که حوزه تمدن ایران فرهنگ بوده و هست.

  وی عنوان کرد:این نشان می دهد ایران مرکز تعادل منطقه بوده و بیرون بردن این مرکزتعادل منجر به این همه خشونت شده است.

  آنچه که می تواند تعادل را بوجود آورد،بازگشت به نقطه صفر منطقه است و ما داریم به این نقطه صفر برمی گردیم.

  آخوندی گفت:ایران می تواند در منطقه به عنوان کانون صلح و آرامش با تمام ملت های منطقه همکاری داشته باشد و ما امیدواریم از این تمدن ایران شهری ما سرمایه گذاران بازدید کرده و از مزیت های نسبی ما آشنایی پیدا کنند.

  وی تصریح کرد: من مطمئنم توسعه روابط برمبنای پایندگی تمدن ایران شهری یک توسعه پایدار  و توسعه ای خواهد بود که ارزش توجه را دارد.

  وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد:شما می دانید عبور از فراز ایران منافع تمام شرکت های هواپیمایی را فراهم می کند و ما حتما علاقه مند هستیم که به مسئولیت های منطقه ای خود در این جهت عمل کنیم.

  او ادامه داد:در همین مدت کوتاه پنج راه هوایی را تامین کردیم و به سمت آسمان امن و آزاد خواهیم رفت.

  او با بیان اینکه ما نه تنها راههای جدید را بازخواهیم کرد بلکه بیش از 250 میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید در این حوزه خواهیم داشت.

  آخوندی خاطرنشان کرد:ما می خواهیم فرودگاههای بزرگ را برای بار ومسافر با تمام خدمات ایجاد کنیم و به زودی قراردادتوسعه فرودگاه امام خمینی (ره) با ظرفیت 45 میلیون مسافر در سال را برقرار خواهیم کرد.همزمان با آن منطقه آزاد و ویژه شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) به صورت رسمی به بهره برداری خواهیم رساند.

  وی اضافه کرد:همچنین فرودگاههای بزرگ دیگر مثل تبریز،اهواز،بوشهر،اصفهان،مشهد و غیر را به زودی به کمک سرمایه های بین المللی نوسازی می کنیم بنابراین شما شاهد توسعه بزرگ در صنعت هوایی ایران خواهید بود.

  آخوندی تاکید کرد:آنچه که رفاه پایدار برای مردم منطقه را فراهم می کند توسعه رقابت است و ما می خواهیم فضایی را فراهم کنیم که تمام شرکت هایی که در ایران فعالیت می کنند قدرت رقابت را از مسیر ایران پیدا کنند.بنابراین تاسیس شرکت های هواپیمایی،خرید هواپیما و اجاره به شرط تملیک هواپیمایی فضایی است که بوجود خواهد آمد و سرمایه گذاران می توانند در آن ورود کنند.

  او با بیان اینکه ایران بیش از 67 فرودگاه عملیاتی دارد،عنوان کرد:صنعت هوایی در جهان رو به رشد است و هنوز این صنعت جای رشد و توسعه فناوری را دارد.

  وی گفت:همه شرکت ها می توانند در ایران فعالیت داشته باشند،به جز شرکت های رژی غاصب اسراییل؛ ما حتی به شرکت بوئینگ هم خیرمقدم می گوییم هرچند که مدتهاست ارتباط مستقیم نداشته ایم.

  به گزارش خبرهدف

  ، بزرگترین اجلاس صنعت هوانوردی ایران ۲۰۱۶ با میزبانی مشترک شرکت فرودگاه‌های کشور و سازمان هواپیمایی کشوری با حضور ۱۶۰ میهمان خارجی از حدود ۴۰ کشور دنیا که عمدتا از صاحبان دانش و صنعت هوانوردی در سطح جهان هستند، هم اکنون در حال برگزاری است

  این اجلاس با مشارکت موسسه مطالعاتی هوانوردی کاپا به عنوان یکی از موسسات معتبر و مطالعات هوانوردی در سطح جهان طی امروز و فردا در هتل آزادی تهران برگزار شده است .

  مرکز هوانوردی آسیا و پاسیفیک موسوم به «کاپا» موسسه بین المللی هوانوردی است که در سال ۱۹۹۰ در استرالیا تاسیس شد؛ در ابتدا فعالیت این مرکز محدود به منطقه آسیا پاسیفک بود و به همین دلیل با نام centre for Asia pacific aviation و عنوان اختصاری CAPA به مخاطبان معرفی شد، اما فعالیت این موسسه بعدها با همین عنوان به همه قاره های جهان گسترش یافت.

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.