• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد

  در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد

  تقدیمی هدف:

  رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.

  به گزارش خبر هدف : محمدمهدی زاهدی در نشست علنی دیروز ( یکشنبه‌، ۳ آذرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج شجره طیبه‌ای است که امام خمینی ( ره ) دستور ایجاد آن را صادر کردند و امروزه شاهد اثرگذاری بسیج و تفکر و مدیریت بسیجی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و امنیتی هستیم.

   

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با یادآوری سهمیه‌بندی و افزایش نرخ بنزین خطاب به رئیس‌جمهور، افزود: بر همگان روشن شد که در اجرایی شدن یک طرح بی‌تدبیری از سوی دولتمردان به اوج رسید و ناامیدی مردم از مدیران ارشد اجرایی به شدت کاهش یافت؛ چرا از سال اول ریاست جمهوری بر اساس قانون نسبت به عملیاتی کردن این کار اقدام نکردید تا اینکه به صورت جهشی و ناگهانی انجام شود.

  وی ادامه داد: شبیه این طرح در دولت‌های نهم و دولت اجرا شد همان دولتی که بارها از بی‌تجربگی و ناکارآمدی آن سخن گفتید اما آن دولت صد اقدام عملی پیش از اجرایی کردن طرح انجام داد تا اقناع خبرگان، نخبگان و اجماع طبقه محروم و مستضعف فراهم و آن طرح با کمترین تبعات به خوبی اجرا شود.

  نماینده مردم کرمان و روار در مجلس دهم با مورد خطاب قرار دادن رئیس جمهور، تصریح کرد: آیا مردمی که می‌خواهید درآمد حاصل از افزایش نرخ سوخت را به آنها برگردانید نامحرم بودند؟ آیا مجلس شورای اسلامی نامحرم است؟ آیا مراجع عظام تقلید، ائمه جماعات و روحانیت نامحرم هستند؟ آیا نخبگان، دانشگاهیان و فرهنگیان نامحرم هستند؟ آیا طبقه مستضعف کشور که انقلاب مدیون آنها است نامحرم بودند؟ شما که امنیتی‌ترین دولت پس از انقلاب را تشکیل دادید چگونه متوجه مسائل امنیتی ناشی از تبعات اجرای این طرح آن هم به این شیوه نبودید؛ جای تاسف و تعجب است.

  زاهدی یادآور شد: دیگران در خارج از کشور و از جمله اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه پیش از هفته بروز حادثه آن را حتی به صورت علنی اعلام کرده بودند اما شما و تیم شما آن را جدی نگرفت و تعجب برانگیزتر این است که در آن روز مجمع تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت هفته وحدت از کشورهای مختلف اسلامی مهمان داشت و آن مهمانان به حضور مقام معظم رهبری رسیدند تا پیام وحدت را به دنیا صادر کنند اما در آن روز شاهد اغتشاشات بودیم تا به دنیا موضوع دیگری و آن اغتشاش و عدم وحدت در کشور را صادر کنند؛ آیا فکر نمی‌کنید که نفوذی هایی باعث شدند چنین اقدامی در آن روز صورت گیرد.

  عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خطاب به رئیس جمهور، ادامه داد: امیدوارم بتوانید جواب دهید و از قوه قضاییه انتظار می‌رود به این موضوع رسیدگی کند؛ جناب روحانی! چرا دولت شما کارت سوخت را حذف کرد که ضمن ایجاد خسارت زیاد از جمله قاچاق سوخت به منافع ملی ضرر بزند؟ بارها از فساد در دو نرخی بودن قیمت‌ها سخن راندید؛ چرا خود دچار آن شدید؟ چرا وزارت نفت به تولید محصولات از نفت خام روی نیاورد تا از قبل تحریم نفت دچار مشکل نشویم؛ اگر تنوع فرآورده‌های نفتی داشتیم هیچگاه از تحریم نفت نگران نبودیم.

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: چرا از آغاز در دست گرفتن دولت از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها طفره رفتید؟ چگونه می‌شود در شرایطی که منطقه از لبنان و عراق توطئه هایی دیده و خبر انتقال این توطئه به کشور در کوی و برزن پیچیده بود ناگهان تصمیم به اجرای طرح مذکور گرفتید؟

  وی از موضع حکمت آمیز، جوانمردانه، مدبرانه و مدیرانه اخیر مقام معظم رهبری تشکر کرد و گفت: از معظم له تشکر می‌کنیم که به صحنه آمدند و غائله ایجاد شده را خاتمه دادند.

  نماینده مردم کرمان و روار در مجلس دهم خطاب به رئیس‌جمهوری یادآور شد: انتظار می‌رود بحث تثبیت قیمت‌ها را با جدیت دنبال کنید تا نگرانی از مردم دور شود؛ نظارت و هماهنگی و ساماندهی برای وفور کالاهای اساسی صورت گیرد، در جلسه شورای هماهنگی سران قوا بررسی کنید که اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.