• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • دفاع حبیبی از نزدیکی موتلفه به پایداری

  تقدیمی هدف:

  اصولگرا، اصولگراست، تندرو و افراطی، معتدل و سنتی نداریم

  احزاب و شخصیت‌ها – پس از نشستی که عنوان «وحدت اصولگرایان» داشت و تنها سه حزب مؤتلفه اسلامی، جبهه پایداری انقلاب اسلامی و جمعیت ایثارگران در آن حضور داشتند، انتقاداتی به موتلفه و نزدیکی اش به دو گروه دیگر مطرح شد که با پاسخ دبیرکل این تشکل روبرو شد.

  محمدنبي حبيبي با اشاره به نشست دبیران استان های سه تشکل حزب مؤتلفه اسلامی، جبهه پایداری انقلاب اسلامی و جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: اجلاس وحدت یک گام بزرگ برای همگرایی اصولگرایان است.

  به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حزب موتلفه، وي در پایان نشست دبیران حزب موتلفه افزود: راهبرد «یکصدا یک فهرست» بدون سهم‌خواهی شخصی و گروهی هیچ یک از تشکل‌های اصولگرا، اکنون به صورت یک گفتمان درآمده‌ است. اصولگرایان با این راهبرد درصدد تشکیل یک مجلس ولایی هستند که بتواند راهبردهای رهبری را در حوزه سیاست، اقتصاد، فرهنگ ومسایل اجتماعی عملیاتی کند.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه روزنامه‌های دوم خردادی برخی اخبار و تحلیل‌های وارونه مطرح می‌کنند و با تقسیم اصولگرایان به تندرو و میانه‌رو، افراطی و معتدل درصدد اخلال در همگرایی اصولگرایان هستند بیان داشت: همانطور که می‌دانید روزنامه‌های دوم خردادی از قرار گرفتن تشکل‌های اصولگرا در کنار هم ناراحت هستند پس با انتشار برخی اخبار دروغ و تحلیل‌های بی‌مبنا و وارونه می‌خواهند در میان اصولگرایان واگرایی ایجاد کنند تا مدل انتخابات ۹۲ را باز تولید کنند.

  حبیبی تصریح کرد: اصولگرا، اصولگراست. تندرو و افراطی، معتدل و سنتی نداریم. بالاخره یا کسی اصولگرا اهست یا نیست. ملاک‌های اصولگرایی مشخص است که خوشبختانه ما در نشست پنجشنبه گذشته آن را باز تعریف کردیم. متأسفم که دوم خردادی‌ها در قالب همین تحلیل‌های فریب‌آمیز به ساحت برخی از شخصیت‌های بزرگ اهانت می‌کنند. ما این اهانت را برنمی‌تابیم.

  دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: آیت الله مصباح یزدی در کنار آیت الله یزدی دبیر کل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و آیت الله موحدی کرمانی دبیر کل روحانیت مبارز دغدغه همگرایی اصولگرایان را دارند به همین دلیل آیت الله مصباح در اجلاس مشترک دبیران استان‌های سه تشکل شرکت کردند. آیت‌الله موحدی کرمانی هم یک پیام ویدئویی مرحمت فرمودند و چون در سفر بودند نتوانستند در این اجلاس شرکت کنند و از طرف آیت‌الله یزدی نیز یکی از شخصیت‌های روحانی به ایراد سخن پرداختند.

  وی همچنین با اشاره به جمع‌بندی این نشست اظهار داشت: دستاوردهای این نشست به زودی آثار خود را در سراسر کشور نشان می‌ده.د قرار است ما دست دوستی و مودت به سوی همه اصولگرایان دراز کنیم ضمن اینکه گفته‌ایم ما قطب اصلی یا مرکز اصلی همگرایی اصولگرایان نیستیم. اکنون گفتمان همگرایی در سراسر کشور در میان اضلاع و افراد و شخصیت‌های اصولگرا به شکل منطقی پیش می‌رود بطور طبیعی ما می‌توانیم با راهبرد یک‌صدا یک فهرست در کنار هم قرار بگیریم و پیش‌بینی ما این است که ان‌شاءالله همه اصولگرایان با دغدغه همگرایی یکی خواهند شد.

  حبیبی در واکنش به اينکه ظریف اعلام کرده است اجرای تعهدات ایران از اول مهر آغاز می‌شود، گفت: شتابزدگی در اجرای تعهدات درحالی که تصویب برجام در واشنگتن همچنان در هاله‌ ابهام است، چه معنا می‌دهد. همچنین شتابزدگی در اجرا تا وقتی که هنوز طرف مقابل به هیچ تعهدی تا کنون عمل نکرده باز بی‌معناست.

  وی با اشاره به گزارش جدید آژانس اظهار داشت: در حالی که سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گویدکه سایت پارچین هسته‌ای نیست، آژانس با موضع‌گیری دوپهلو باز علامت سوال روی فعالیت‌های هسته‌ای ایران می‌گذارد. با این بی‌اعتمادی به آژانس آیا شتابزدگی در اجرای تعهدات معنا دارد؟

  vvv


  vvv

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.