• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران:

  دولت در 100 روز اخیر به خوبی با فضای موجود آشنا شد/حالا زمان تغییر مسیر است

  در 100 روز اخیر مهم‌ترین اقدام دولت آشنایی با شرایط موجود بوده و در حال حاضر شرایط برای تغییر مسیر فراهم شده‌ است.

  تقدیمی هدف:

  سیدحمید حسینی، خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره برنامه 100 روزه دولت با بیان این‌که بعد ازانتخابات فضایی ایجاد شده که براساس آن اعتماد مردم جلب شده است، اظهار کرد: این موضوع که ناشی از فضای انتخابات است باعث شده تاثیرات متعددی در جوانب مختلف ایجاد شود.
  وی با بیان این‌که فلسفه 100 روز برای عملکرد دولت این بود که فرصتی مهیا شود که براساس آن دولت یازدهم بتواند با فضای موجود آشنا شود گفت: همچنین بررسی سیاست‌ها و براساس آن امکان تغییر مسیر از جمله فلسفه‌های اصلی مطرح شدن موضوع عملکرد 100 روزه برای دولت است.
  حسینی تصریح کرد: مدیریت وابسته به مسیر است و در برنامه‌های مدیریتی نمی‌شود مسیر را به یکباره تغییر داد. باید ابتدا ارزیابی از مسیر فعلی به دست آورده، مقداری در آن قدم برداشته و سپس در شرایط مناسب آن را تغییر داد.

  دولت با شناخت کامل از سیاست‌های قبلی آماده تغییر مسیر است
  خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر این‌که دولت این 100 روز را نیاز داشت تا سیاست‌های قبلی ادامه یافته و سپس بتواند تغییر مسیر دهد، اظهار کرد: در این 100 روز دولت رویکردهای خود را تغییر داده و نشان داد که این رویکردها متفاوت از رویکردهای قبلی است.
  به گفته وی، عملکرد دولت در این 100 روز نشان داد که دولت رویکرد عقل‌گرایی، علم‌گرایی، تعامل با دنیا، احترام متقابل و انضباط مالی را در پیش گرفته‌است. در این 100 روز عملکرد دولت به نحوی بوده است که این رویکردهای جدید به صورت محسوس به چشم می‌آید.
  حسینی افزود: دولت کاری کرده است که مدیریت‌ها تغییر و سازمان‌های قبلی بازسازی شده است. این بازسازی‌ها از طریق انتصاب بهترین مدیران بدون نگاه به جبهه‌های سیاسی آن‌ها انجام شده است.
  خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر این‌که پس از گذشت این 100 روز دولت آماده تغییر مسیر است، بیان کرد: نه تنها دولت باید گزارشی از عملکرد خود ارائه دهد بلکه باید اعلام کند که در حال حاضر برای قانون هدفمندی‌ یارانه‌ها، مسکن مهر و سایر سیاست‌ها نظیر نرخ ارز، سود بانکی، فضای کسب و کار، قانون صادرات و واردات، تعاملات بین‌المللی و پیوستن به WTO چه برنامه‌هایی دارد.
  وی با بیان این‌که در راستای شناسایی مسیر فعلی دولت باید اعلام کند که چه برنامه‌هایی برای آینده اتخاذ کرده است، خاطرنشان کرد: لذا این گزارش، گزارش بسیار مهمی خواهد بود زیرا رویکردهای دولت و تیم آن مشخص شده است.

  دولت پس از 100 روز باید بتواند سیاست‌های خود را اعلام کند
  حسینی گفت: موضوع بعدی سیاست‌های اجرایی دولت است. در بحث‌های اجرایی دولت هنوز سیاست‌های جدید را اعلام و اتخاذ نکرده است لذا اگر دولت بتواند سیاست‌های بلند مدت و کوتاه مدت خود را با توجه به وضعیت‌های موجود اعلام کند می‌تواند به پیش بینی و برنامه ریزی فعالان اقتصادی کمک کند.
  خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با اشاره به این‌که عملکرد دولت در دو حوزه داخلی و بین المللی قابل بررسی است، تصریح کرد: به نظر می‌رسد عملکرد دولت در حوزه بین الملل بیشتر جلب توجه می‌کند. دولت هم توانسته است از افزایش تحریم‌ها جلوگیری کند و هم دبیرکلی اوپک گازی که سال‌ها در آرزوی احراز آن بوده است را به ارمغان آورد.

  تندرو‌های داخلی کارشکنی نکنند
  وی ادامه داد: دولت نشان داده است که زبان دیپلماسی را خوب بلد است و می تواند با جهان وارد صحبت شود و اگر شرایط داخلی اجازه دهد و تندروهای داخلی کارشکنی نکنند دولت می تواند دیپلماسی خارجی مثبتی داشته باشد.
  حسینی با تاکید بر این‌که دولت باید روی اولویت‌های مشکلات خود تمرکز کند گفت: ریشه بسیاری از مشکلات ما به بحث تحریم‌ها و مسائل روابط خارجی ما بازمی گردد.
  خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با بیان این‌که فعالیت‌های دولت در حوزه روابط خارجی نمود بیشتری در زندگی مردم داشته تا آنچه که در داخل کشور انجام داده است، تصریح کرد: کارهای مختلفی در این زمینه انجام شده که براساس آن‌ها شاهد بهبود فضای کسب و کار و تسهیل در فعالیت‌های اقتصادی بوده‌ایم.
  وی تاکید کرد: از نظر من هر چند اصلاح برخی سیاست‌ها و بخش‌نامه‌هایی که قبلا اجرایی شده بود حائز اهمیت است اما فرع مسئله است. آنچه که مهمتر است این است که دولت رویکرد خود را در مورد بسیاری از مسائل نظیر ایران کد، طرح شبنم، لغو بخش نامه عدم معافیت مالیاتی صادرکنندگان و سایر بخش نامه‌های صادر شده که نیاز به اصلاح دارد نشان داده است.
  حسینی در پایان با بیان این‌که تا زمانی که یک تصمیم غلط را بتوان اصلاح و آن را عوض کرد زمان می‌برد، تصریح کرد: مهم این است که فعالان اقتصادی مطمئن باشند که دولت قدمی برای اصلاح اشتباه برمی دارد. این احساس در فعالان اقتصادی به وجود آمده که بخش نامه‌ها و تصمیمات اشتباه به زودی اصلاح می‌شود.

  خبرگزاری ایسنا

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.