• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • دومین پاسخ فوتبالی روحانی به منتقدان مذاکرات هسته ای

  تقدیمی هدف:

  دومین پاسخ فوتبالی روحانی به منتقدان مذاکرات هسته ای

  رئیس جمهور که روز گذشته گفته بود در مذاکرات، سه گل زدیم و دو گل خوردیم، امروز هم در تحلیل فوتبالی دیگری از مذاکرات، به منتقدان گفت: در مسابقه فوتبال هم کسی برای تیم رقیب، کف نمی زند!

  رییس جمهور در همایش ملی سازمان های مردم نهاد سلامت با اشاره به توافق هسته ای گفت: ما راه تعامل را به جای تقابل در پیش گرفتیم.

  حجت الاسلام حسن روحانی ادامه داد: این توافق این پیام را برای قدرت های جهان داشت که سلاح را به زمین بگذارند و به جای تقابل، تعامل پیشه کرده و از گفت و گو برای حل مشکلات استفاده کنند. پیام کار دیپلمات ها در صحنه بین الملل آن بود که پیچیده ترین مشکل پای میزمذاکره حل خواهد شد.

  هنگامی که وی در ادامه گفت «ما راه تعامل را به جای تقابل در پیش گرفتیم و البته آن پیام زیبا را هم داشت که دیگر ایرانی را تهدید نکنید!»، حاضران در این مراسم برای رئیس جمهوری کف زدند.

  اهم سخنان وی را در ادامه بخوانید:

  * چطور گره هسته ای باز شد؟ چه کسی توانست باز کند؟ چه کسی توانست پیامی نو را طنین انداز کند؟ همه باید نگاه کنند که برجام چیست بندهایش چه می گوید؟ کار و پیام رساتر از این حرفها است.  پیام این است خشونت را کنار بگذارید. پیام این است که تهدید ارعاب و تحریم را کنار بگذارید. پیام این است دوران معامله برد و باخت تمام شد .. پیام این است پیچیده ترین مشکل پای میز مذاکره حل خواهد شد.

  * راه ما راه ادب، اخلاق،منطق و استدلال و علم توام با شهامت است.

  * دیپلمات های شما، نمایندگان شما دانش کافی داشتند که اگر نداشتند نمی توانستند ، اینقدر جملات سیاسی و حقوقی پیچیده است عالم می خواهد ، دانشمند می خواهد.اگر بگويم در مسایل سیاسی بین المللی حد الاقل یکی از دانشمند و عالم های ما دکتر ظریف بوده و است اغراق و مبالغه ای در کار نيست. البته از خود گفتن خیلی زشت است. تنها هنر من این بود که این بهترین ها را برگزیدم. این عزیزان ساعتهای سختی بر اینها و بر ما گذشت . به دکتر ظریف در لوزان پیام دادم میز مذاکره را ترک کنید و برگردید در ژنو و وین پیش امد که مشورت کردیم که اگر آنها شرايط ما را نمی پذیرند، ميز را ترک کنید و برگردید تهران .شاید اینجا الان گفتنش آسان باشد خدا گواه است که من ساعتها فکر می کردم که بگويم ميز را ترک کنید يا ادامه دهيد.

  * مردم تصمیم بسیار مهمی اتخاذ کردند. مردم این تصمیم را اتخاذ کردند که اگر سانترفیوژ بچرخد چرخ زندگی هم بايد بچرخد. ملت صبور سالها تحریم و فشار را تحمل کردند. من هم در سفر سال قبل و در سال 92 در سازمان ملل متحد به روسای کشورهای غربی به صراحت گفتم تحریم شما نسبت به ایران کار غیر اخلاقی  است. نه تنها دارو را تحریم کردند نه تنها تجهیزات را که حتي سیستم بانکی را به صورت کور قفل کردند و هیچ چیز نمی توانستیم وارد کنیم . با صرافی و دلالی عهد قجر کار می کردیم . همه جا را قفل کرده بودند . تحریم کور و غلط و ضد انسانی عليه ما روا داشتند.

  * همه فکر می کنیم در مذاکرات هسته ای توفیقی که ایران به دست اورده حقوق ما را به رسمیت شناخته بله حتما اینگونه است سازمان ملل با قطعنامه 2231 ایران را از یک تیتر خطرناک خارج کرد و ان حرکت علیه صلح و امنیت جهانی . می گفتند فعالیت هسته ای ایران علیه صلح و امنیت جهانی است، اما الان ديگر اينگونه نيست. همه می گویند شش قطعنامه قبل قطع شد ولی این هم نیست . با این توافق همه این تحریم های موجود برطرف می شود.

  * این کار بزرگ باتلاش مردم و هدایت های مقام معظم رهبری انجام شد. ایشان این مساله را به عنوان یک مساله اهم همیشه مدنظر داشتند و هر وقت از ایشان وقت خواستیم، محیا کردند.

  * این وحدت در جامعه به دلیل حضور رهبری در این مورد است که در روز عیدفطر هم گفتند مبادا این موضوع تبدیل به دودستگی در کشور شود.

  * در یک بازی ورزشی هم برای تیم مقابل کف نمی زنند. اگر ایرانی هستند و خون ایرانی در رگ های آنهاست، نباید برای تیم مقابل کف بزنن. چه در فوتبال چه در والیبال. همه باید برای پیروزی تیم کشورشان در مقابل رقیب کف بزنن. می شود کسی ایرانی باشد و برای این کار پر عزمت کف نزند؟

  *​در همه امور ما پیروزیم، اگر همه ملت به صحنه بیاید.

  * دولت باید قدم به قدم تصدی امور را به مردم بازگرداند . این مردم هستند که با اراده خودشان می توانند با انگشت تدبیر مسایل و مشکلات را حل کنند. بگذاریم مردم حرف بزنند تصمیم بگیرند و ما به راستی مجری خواست مردم باشیم.

  * مردم به خوبی می فهمند چه راهی را باید انتخاب کنند و می دانند مصلحت انها در چه راهی است . مردم اگر بدانند مسوولین پاسخگو اراده انها هستند، کنار نمی نشینند. اگر یک ملت به صحنه بیاید چه کسی می تواند در برابر خواست مردم صاحب فرهنگ و شجاع و دلاور و یکپارچه بايستد؟

  *در مساله سلامت که موضوعی مهم برای همه ملت است و دولت آن را در اولویت کار خود قرار داد، یک قدم دولت برداشت و یک قدم مردم برداشتند. این گام های متقابل باید ادامه یابد.

  * سلامت مردم فقط با پزشک و بیمارستان حل نمی شود. بلکه مردم هم باید به صحنه بیایند. سلامت که فقط شستن سبزی و میوه نیست. از آن بوق بی دلیل در خیابان و رانندگی بی ملاحظه در جاده ها شروع می شود. از بداخلاقی ها در سایت ها و برخی روزنامه ها که انشالله در صداوسیما نیست، آغاز می شود! چقدر باید B12 مصرف کنید که اعصابتان راحت شود!

  * انسان از ماده انس است و با همتای خودش انس می گیرد. بدون انس و تنها در غار نمی توان زندگی کرد. انس اساس نشاط و روحیه است و درمان دردها از اینجا شروع می شود. پزشک ها هم وقتی نمی توانند کاری بکنند می گویند ریشه درد از اعصاب است و خودشان را خلاص می کنند!

  * باید سازمان های مردم نهاد در این زمینه فعال شوند و جامعه و مردم را تشویق کنند که در امر سلامت وارد شوند. اصلاح رفتار، اخلاق، برخورد یک نفر هم خیلی مهم است. یک نفر یک نفر باید پیش رویم.

  * گاهی فکر می کنیم که درمان در اختیار پزشک و بیمارستان است، اما گاهی یک احوال پرسی، به بیمار روحیه می دهد. کار پزشک ها هم غیر از کار درمان، باید روحیه دهی باشد. مهم است که از لحاظ روحی و روانی، جامعه را به حالت خوبی برگردانیم. مثلا به منزل یک بیمار صعب العلاج سر بزنیم و حالش را بپرسیم.

  * سازمان های مردم نهاد برای درمان بیماری های مختلف تلاش کنید و به افراد گرفتار کمک کنید. به دانشجویان با استعداد پزشکی کمک کنید. این کمک او را به متخصص رده بالا در کشور تبدیل می کند. در همه زمینه ها باید تلاش کرد و فعال شد.

  * سخن آخر این است که در امر سلامت دولت به این نکته توجه کرد که در ادامه یارانه به جای تقسیم پول، بخشی از آن را به درمان و بهداشت اختصاص دهد. سازمان های مردم نهاد هم باید وارد عرصه شوند و به همه اقشار نیازمند کمک، کمک کنند. مشارکت دولت با سازمان های مردم نهاد و مردم ما را به نقطه مطلوب می رساند.

  * از وزارت سلامت یا همان وزارت بهداشت که آقای دکتر هاشمی در آن بار بسیار سخت و سنگینی را به دوش کشیدند، یاد کنم. ایشان یک طرف در وزارت بهداشت هستند و از طرف دیگر در سازمان برنامه هستند تا بودجه لازم را تامین کنند. انشالله تلاش دوستانمان در مذاکرات هم سبب می شود که هزینه های مالی این بخش هم تا حدودی تامین شود. البته چندماعی طول میکشد تا این پول به کشور برسد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.