• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • رئیس مجلس: دولت سعودی در ماجرای منا مقصر واقعی است

  تقدیمی هدف:

  ریاض همکاری درستی برای شناسایی مفقودین کند

  سیاست > مجلس – رئیس مجلس با بیان اینکه دولت سعودی به جای ابراز پشیمانی حرف‌هایی می‌زند که مثل نمک پاشیدن روی زخم است، گفت: دولت سعودی در این ماجرا مقصر واقعی است.

  نمايندگان مجلس صبح امروز در جلسه اي غير علني با حضور وزراي کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین امیرعبداللهیان معاون وزیر امور خارجه به بررسي فاجعه منا پرداخته و اقداماتی که در حوزه‌های مختلف توسط دولت در این زمینه انجام شده را تشريح کردند.

  علي لاريجاني در پايان اين جلسه و آغاز جلسه علني مجلس از آنان تشکر کرد و خواستار پيگيري این اقدامات شد. به گفته وي، کل گزارش نشان می‌داد دولت سعودی در این ماجرا مقصر واقعی است و در کار خود برای یک عمل عبادی مهم در عالم اسلام دچار غفلت و سوء مدیریت بوده است.

  رئيس مجلس با بيان اينکه ملت بزرگ ایران عزادار است به خاطر حادثه دردناکی که در منا رخ داد و تعداد زیادی از زائرین خانه خدا به وضع اسف‌آوری به خاک و خون کشیده شدند، افزود: این ضایعه اسفناک دل همه مسلمانان را به درد آورد.

  لاریجانی تصریح کرد: متأسفانه تمام ابعاد قضیه وقتی مطالعه می‌شود نشان می‌دهد که در انجام این امر هم سهل‌انگاری داشتند، هم خدمات‌رسانی نکردند و تدبیر لازم بعد از حادثه نداشتند که جلوی تبعات گرفته شود و متأسفانه به جای اینکه اظهار پشیمانی کنند حرفل‌هایی می‌زنند که مثل نمک پاشیدن روی زخم است.

  وی خاطرنشان کرد: شما در حرم امن الهی برای یک عمل عبادی که در تمام فرق اسلامی واجب تلقی می‌شود باید زمینه لازم فراهم کنید، هدایت کار انجام شود، به موقع خدمات‌رسانی کنید و اگر هم حادثه‌ای رخ داد بتوانید تبعات آن را کم کنید.

  لاریجانی تصریح کرد: اما در سیر این حادثه که بررسی شد نشان می‌دهد در ابتدا سوء مدیریت وجود داشته، راه‌ها را بلاوجه بستند و بعد برای کنترل حادثه تدبیر لازم را نداشتند و پس از آن هم خدمات‌دهی برای اینکه تبعات آن کاهش پیدا کند کم وجود داشته و یا اصلاً وجود نداشته است.

  رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تعصب‌آورتر این است که پس از اینکه بعثه مقام معظم رهبری و مسئولین سازمان حج تماس هایی برقرار کردند که هیأت‌هایی بروند و شناسایی کنند تا بتوانند مردم را از اضطراب در آورند این همکاری‌ها وجود نداشته است. اینها یک مهمان‌نوازی به طریق اسلامی نیست، یک عناد است. لذا باید دولت سعودی توجه داشه باشد که این رفتار نادرستشان از خاطر مسلمانان و ایرانی‌ها محو نخواهد شد.

  وی در ادامه اضافه کرد: این اتفاق به خاطر سپرده می‌شود و این نگرانی‌ها وجود دارد نسبت به رفتار یک کشوری که مدعی یک دولت اسلامی است، کجای این رفتار به یک دولت اسلامی شباهت دارد آن هم نسبت به برادران اسلامی که یک فریضه الهی را می‌خواهند انجام دهند؟

  رئیس قوه مقننه خاطرنشان کرد: ضمن اینکه توصیه می‌کنیم دولت سعودی در روزهای آینده همکاری درستی برای شناسایی مفقودین داشته باشد تا تعیین تکلیف شوند و مردم از اضطراب درآیند، از وزارت امور خارجه هم می‌خواهیم که تحرکات خود را افزون کند که این مشکلات سریع‌تر حل شود و وزارت داخله (وزارت کشور) هم تمهیدات لازم در ستاد خود برای این امر که حجاج با آرامش برگردند و آسایش مردم فراهم شود، تدبیر کند.

  وی در پایان افزود: تلاش دولتمردان این است که زائرین محترم که امروز 65 هزار نفر هستند بتوانند اعمالشان را به درستی انجام دهند و با آرامش و آسایش روانی به کشور بازگردند که امیدواریم اینچنین باشد.

  v

  v

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.