• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • معاون وزیر راه در گفت‌‌وگو با فارس خبر د‌اد

  راه‌اندازی خط دریایی خرمشهر-بصره برای سفر به عتبات

  مدیرعامل سازمان بنادر گفت: زائرانی ‌که علاقمند هستند از طریق دریا و بندر خرمشهر به عتبات عالیات سفر کنند می‌توانند به خرمشهر آمده و سپس از این بندر به بصره بروند، البته باید با سازمان حج و زیارت هماهنگی لازم انجام شود.

  تقدیمی هدف:

  سید‌عطاءالله صدر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی در مطالعات و هدف‌گذاری‌های خود خطوط کلی توسعه بنادر کشور را مشخص کرده است، اظهار داشت: در حال حاضر طرح‌های توسعه‌ای بنادر اجرا کرده‌ایم که بخشی از آنها به پایان رسیده و بخشی از آن تا پایان سال 94 که پایان برنامه پنج ساله پنجم است، باید به نتیجه برسد.
  وی ادامه داد: در حال حاضر ظرفیت تخلیه و بارگیری بنادر عمده تجاری کشور 186 میلیون تن در سال است که این رقم باید تا پایان برنامه پنجم به 210 میلیون تن در سال برسد.
  ظرفیت بندر خرمشهر پنج میلیون تن/ اتصال بندر به خط‌ آهن
  مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به توسعه و بازسازی بندر خرمشهر، اضافه کرد: بندر خرمشهر که دوران دفاع مقدس کاملاً تخریب شده بود را کاملاً بازسازی کرده‌ایم و هم‌اکنون موقعیت مناسبی دارد.
  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ظرفیت بندر خرمشهر هم‌اکنون پنج میلیون تن کالا در سال است، بیان کرد: برای عملیات کانتینری تجهیزات این بندر تأمین شده  و اسکله‌های بندر کاملاً بازسازی شده است.
  مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: بندر خرمشهر به خطوط ریلی راه‌آهن وصل شده است و حمل و نقل ترکیبی به خوبی از آنجا انجام می‌شود.
  خارج‌سازی مغروقه‌‌های اروند برای ایمن‌سازی مسیر تردد
  صدر یادآور شد: در حال حاضر شناورهای مختلف می‌توانند از اروندرود وارد شده و به بندر خرمشهر برسند، البته تنگنایی به نام شناورهای مغروقه وجود دارد که در حال رفع شدن است.
  مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس، برخی از شناورهای ما و دشمن در آبراهه اروند غرق شد، اظهار داشت: هم‌اکنون عملیات سالویج (خارج‌سازی مغروقه‌ها) برای ایمن‌سازی این آبراهه در حال انجام است، برخی شناورها خارج‌سازی شده‌‌ و عمده شناورهای مسیر تردد خارج شده‌اند.
  معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در بندر خرمشهر، بازسازی بندر از نظر جابه‌جایی کالا و مسافر توسعه یافته است.
   انجام سفرهای عتبات از بندر خرمشهر
  صدر با بیان اینکه در حال حاضر بزرگ‌ترین ترمینال مسافری در بندر خرمشهر وجود دارد، ادامه داد: این ترمینال به تجهیزات استقرار مناسب و جابه‌جایی مجهز بوده و تسهیلات رفاهی و دستگاه‌های ایکس‌ری در این ترمینال مسافری وجود دارد.
  مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه شناورهای مسافری مجهزی از بندر خرمشهر حرکت می‌کنند، اضافه کرد: این شناورها در مسیرهای بین‌المللی تردد دارند، در حال حاضر مسیر خرمشهر ـ کویت فعال است و ظرفیت راه‌اندازی مسیر خرمشهر به عراق هم وجود دار‌د.
  معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: زائرانی ‌که علاقمند هستند از طریق دریا و بندر خرمشهر به عتبات عالیات سفر کنند می‌توانند به خرمشهر آمده و سپس از بندر خرمشهر به بصره بروند.
  مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: البته در این راستا باید با سازمان حج و زیارت هماهنگی لازم انجام شود؛ زیرساخت‌های این سفر دریایی را ما فراهم کرده‌ایم و فقط باید این مسیر از سوی سازمان حج و زیارت برای زائران عتبات به رسمیت شناخته شود.
  معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: همچنین اگر خطوط کشتیرانی از این مسیر استقبال کرده و شناورهای مجهزی در این مسیر قرار دهند استقبال از این مسیر دریایی برای انجام سفر‌های زیارتی عتبات بسیار افزایش می‌یابد.

  خبرگزاری فارس

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.