• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • روایت عجیب از احسان روزبهانی که خیلی زود حذف شد

  تقدیمی هدف:

  عاقبت سر کار گذاشتن قهرمان بوکس دنیا!

  jj

  ورزش > دیگر ورزشها – احسان روزبهانی که خیلی زود از المپیک اوت شد و این شاید به دلیل سبک تمرینات او و مربی‌اش باشد.

   

  خبرگزاری خبرهدف :احسان روزبهانی ناباورانه و خیلی زودتر از آنچه انتظار می رفت از المپیک کنار رفت. این ناکامی را اما قبل از مسابقات ، قهرمان نامی ایرانی بوکس حرفه ای دنیا پیش بینی کرده بود. مهیار منشی پور قهرمان بوکس میان وزن دنیا در سال های 2001 تا 2009 که 9 عنوان قهرمانی جهان و اروپا از قدیمی ترین اتحادیه بوکس دنیا را دارد ، در  بخشی از گفت و گوی کافه خبرش که برای حفظ روحیه ورزشکاران المپیکی مان و جلوگیری از حاشیه سازی برای تیم ، تا امروز منتشر نشده بود ، گفته بود با این شکل تمریناتی که از احسان دیده ، او موفق نمی شود. شما می توانید بخش هایی از حرف های مهیار درباره احسان را بخوانید تا ببینید او چرا اعتقاد داشته روزبهانی در المپیک موفق نمی شود.مهیار می خواسته به احسان تمرین بدهد اما اکبر احدی و احسان او را پیچانده بودند!

  *برنامه های‌تان برای بوکس به کجا رسید؟

  آقای ناطق را دیدم. من هیچوقت درخواست نمی کنم برای همین این دیدار هم به جایی نرسید. ایشان به من گفت ما مربی های خیلی بهتری از تو که مهیار منشی پور هستی ، داریم. من هم گفتم اگر داشتید نتیجه بهتری می گرفتید. همان بچه ها و استعدادهایی که در تکواندو و کاراته هست، در بوکس هم هست ولی آنها نتیجه می گیرند و بوکس نمی گیرد. پس حتما یک مشکلی وجود دارد.

  *دوست داشتی اگر پیشنهادی باشد بیایی کار کنی؟

  همه کاری را باید امتحان کرد. اگر پیشنهادی بود که هم من راضی بودم و هم آنها، می آمدم.ولی پاسخ شنیدم که مربی های شان خیلی بهترند.

  *برای تیم ملی؟

  بله. برای بازی های آسیایی بعدی شش ماه بیایم کار کنم و اگر راضی بودند برای المپیک آینده آماده می شدیم.

  *با آقای احدی هم قرار بود کار کنید برای کمک به احسان. انگار رفیق هم هستید.

  راستش الان دیگر کاری به کار هم نداریم.روز اول که آمدم ، خواستم بروم تمرین احسان را ببینم. وقتی رفتم، دیدم یک مقدار با کیسه کار کرد و شادو زد و بعد با سجاد محمدپور که وزنش 52 کیلو است یک مبارزه انجام داد. پرسیدم کل کار تمرینی تان و امکانات تان همین است؟ گفتند ما را ول کردند و کمک مان نمی کنند. هیچ کس را نداریم و … 8 ماه قبل که در بلغارستان آنها را دیده بودم می گفتند سرمایه گذار پشتمان است و می خواهیم دو سه هفته به پاریس بیاییم. گفتم پاریس در روز 150 یورو خرج دارد. گفتند مشکلی نیست. اما اینجا داشتند گریه می کردند که پول نداریم و همه ما را ول کردند. گفتم اینطور که نمی شود. پول که داشتم دو روز به ده دوازده مربی در فرانسه زنگ زدم که یک نفر را پیدا کنند برای اینکه به ایران بیاید و با احسان تمرین کند. نمی شد به این سرعت حریف تمرینی خوب گیر آورد که تا تهران بیاید. در آخر دو جوان از همین ایران که اصلا در بوکس ابتدایی بودند، برای تمرین با احسان آمدند. من هم برایشان برنامه ریختم که همان روز تا روزی که اعزام می شوندبرآن اساس کار کنند. هم با خود احدی صحبت کردم، هم احسان، هم بدنسازش. هر سه قبول کردند. دو تمرین را انجام دادم. یک بخشی از تمرین را احسان گفت خسته ام، انجام نمی دهم. آخر تمرین هم یک باره گفتند ما فردا می رویم استخر ریکاوری کنیم. من گفتم تیم شماست هر جور صلاح می دانید. فردا شبش هم به من گفتند ظاهرا می خواهند به شمال بروند. چون به من خبر نداده بودند من طبق برنامه به امجدیه رفتم اما خبری نبود. چهار پنج بار هم زنگ زدم، جوابم را ندادند.

  *از تمریناتی که دادید خوششان نیامده بود؟

  نمی دانم. بالاخره باید به من می گفتند. به نظرم با آن نوع برخورداحترامم را نگه نداشتند.

  *این یعنی قهرمان بوکس دنیا که یک ایرانی است خواسته به آنها کمک کند و آنها نخواستند. پولی که قرار نبود بگیرید؟

  من حتی داشتم 1500 یورو می گذاشتم که یک نفر را از فرانسه بیاورم کمک شان کند. هم می خواستم از نظر قلبی کمکشان کنم هم گفته شود که مهیار کمک کرد که نشد.

  *احسان را چطور دیدید؟ مدال می آورد؟

  من در ورزش به معجزه ایمان ندارم. الان برای بوکسورهای تیم ملی فرانسه 4 ماه است که یک روز رهایشان نکردیم. برنامه یک ساله داشتند و این 4 ماه آخر هم که اصلا ولشان نکردیم.

  *خیلی امیدوار بودید که بیایید کمک کنید. ولی لپ کلامی که آقای ناطق گفته احتمالا براساس صحبت هایش با احسان و احدی و براساس همان دو روز تمرین بوده.

  نمی دانم. برایم زیاد مهم نیست. من نباید برای همکاری پیشنهاد بدهم. فدراسیون اگر خواست پیشنهاد می دهد. اگر می گویند مربی های سطح بالا و خوب دارند که خب حتما هم همینطور است، چرا چند ماه قبل یک مربی خارجی آوردند؟ این جریان خیلی مهم نیست. من فقط امروز که از ایران می روم، می گویم یک سهمیه المپیک داریم که اصلا برای او کاری نکردند و فقط یک ورزشکار آماتور را گذاشتند برای اینکه با او تمرین کند. از طرفی هم اول قبول کردند که من تمرین بدهم،اگر نمی خواستند باید با احترام می گفتند. من همه جای دنیا را دیده ام و همیشه گفته ام تایلندی ها و ایرانی ها مودب ترین ملیت هایی هستند که می شناسم، الان برعکسش را به من نشان دادند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.