• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • روایت محسن رضایی ازپشت پرده سیاست‌های آمریکا

  تقدیمی هدف:

  روایت محسن رضایی ازپشت پرده سیاست‌های آمریکا تانسخه اقتصادی غیرانقلابی‌ها

  vv

  سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با خبر شده ایم که آمریکا انحلال سپاه را دنبال می کنند. گفته اند اگر می خواهید به تجارت جهانی وارد شوید سپاه را منحل کنید!

  محسن رضایی در برنامه «تیتر امشب» شبکه خبر با تبریک سال نو و نوروز و آرزوی سالی پر از شکوفایی اقتصادی و پیشرفت و سربلندی برای ملت ایران گفت: ملت بزرگوار ما به خوبی می دانند که ما مدت هاست با آمریکایی ها مسئله داریم و داریم دست و پنجه نرم می کنیم. آنها حاضر نیستند که انقلاب ما را در عمل به رسمیت بشناسند. می خواهند ایران را در اختیار خودشان داشته باشند و به طور مداوم برای ما مزاحمت درست می کنند. منتهی به لطف پروردگار ما تاکنون در مبارزه ای که داشته ایم، سنگرهایی که متعلق به ملت خودمان بوده را فتح کرده ایم.

  سیاست دوگانه آمریکایی ها نشان‌دهنده بلاتکلیفی آنها است

  فعلا آمریکایی ها با یک سیاست دوگانه جدیدی با ما وارد رویارویی شده اند. از یک طرف تهدید می کنند و از طرف دیگر پیام نوروزی می فرستند و اظهار دوستی می کنند. بعضی ها معتقدند این یک سیاست است اما در واقع نشانه بلاتکلیفی است. بدون هدف مشخصی و از روی بلاتکلیفی این رفتار دوگانه را پی گرفته اند. در عین حال آمریکایی ها با برنامه ریزی تهدیداتشان را ادامه می دهند. این برای اولین بار است که آمریکایی ها وارد این گونه تعامل دوگانه شده اند.

   

  اهم اظهارات دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را به نقل از ایسنا در ادامه بخوانید؛

  * امروز بعضی ها می گویند چرا انقلابیون و رهبر بزرگوار نظام با آمریکایی ها سر جنگ دارند. به صراحت می گویم که ما دنبال جنگ نیستیم. ما با آمریکایی ها مبارزه می کنیم ولی قصد جنگ نداریم. تا زمانی که ظلم در دستگاه آمریکایی ها باشد ما با آمریکایی ها مبارزه می کنیم.

  *اگر آمریکایی ها وارد جنگ با ما بشوند چنان دفاعی می کنیم که سختی های جنگ ویتنام هم از یادشان برود و برای همیشه بفهمند که ملت ایران در دفاع از خودش از یک قدرت بزرگی برخوردار است.

  *از ابتدای انقلاب تا الان ما سه اندیشه داشته ایم. اندیشه انقلابی، اندیشه غیر انقلابی و اندیشه ضد انقلابی. ضد انقلاب این هایی بودند که اسلحه می گرفتند و به خیابان ها می ریختند. اما گروه هایی هم در درون ما بودند که غیر انقلابی بودند. خطر غیر انقلابی ها کمتر از ضد انقلاب نبود. آنان مرتب تردید درست می کردند. اولین تردید را دی ماه 57 درست کردند که به امام گفتند رژیم حاضر شده شورای سلطنت را جایگزین انقلاب کنند پس ما از این تصمیم استقبال کنیم. این افراد غیر انقلابی ها بودند. اول آقای بازرگان، سپس آقای بنی صدر هم به این اندیشه پیوست و بعد از آقای بنی صدر تا امروز افرادی را داریم که از گروه های انقلابی جدا می شوند و می روند در سنگر غیر انقلابیون و با تردید کشور را مواجه می کنند.

  * امروز حرف غیر انقلابی ها این است که شما اگر اقتصاد می خواهید باید برویم پیش آمریکایی ها. در آمریکا سرمایه و فناوری هست. ادعا می کنند اگر برویم نزد آمریکایی ها، ایران بهشت می شود. یکی باید به اینها بگوید پس چرا در دوران شاه ایران بهشت نشد. ملت ما انقلاب کرد چون بهشت نبود. ما ارتباط با آمریکا را پشت سر گذاشتیم. ملت ما می خواهد روی پای خودش بیایستد.

  *غیر انقلابیون اجازه نمی دهند انقلاب وارد اقتصاد بشود. انقلاب وارد سیاست، دفاع و امنیت شده است و این عرصه ها را فتح کرده است اما برخی نمی گذارند انقلاب اسلامی وارد اقتصاد بشود. رهبری معظم انقلاب در این بیست سال، نه سال است که اقتصاد را در شعارهای سال قرار می دهند. امسال هم با چه حرارتی و امیدی اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.

  * کسانی که تردید ایجاد می کنند من نمی گویم که خائن هستند ولی فکرشان و برداشتشان اشتباه است. رهبری انقلاب و نیروهای انقلاب برای رفع مشکلات اقتصادی برنامه دارند. در سیاست های اقتصاد مقاومتی من شاهد بودم که کلمه به کلمه آن با کارشناسان دولتی و غیردولتی مشورت شده است. اگر به این 24 بند اقتصاد مقاومتی عمل بشود، نیاز به تسلیم شدن در برابر آمریکا نداریم که بازگردیم به دوران سیاه قاجار و پهلوی.

  * الان وضع خیلی بهتر از دوران جنگ است. منبع و امکاناتی که در کشور در بعد اقتصادی هست بهتر است. ما در زمان دفاع مقدس توانستیم در برابر دشمن مقاومت کنیم و سرزمین ها را آزاد کنیم و دشمن را تنبیه کنیم که تا سی چهل سال امنیت را تامین کنیم. الان 27 سال از جنگ گذشته حتی داعش نمی تواند به ما نزدیک شود. آن طوری که در بروکسل و پاریس دست به عملیات می زنند در ایران نمی توانند. این امنیت با دست خالی درست شده است. ما که می توانیم اتم را بشکافیم آیا نمی توانیم مشکلات اقتصادی مان را حل کنیم؟ نمی توانیم صنعت کشاورزی مان بسازیم؟

  * می گویند صبر کنید تا مساله ما با آمریکا حل بشود، حالا بیش از سی سال گذشته است و ما را بر سر دوراهی کاذب قرار داده اند. البته دوراهی واقعی این است که یا در مبارزه با آمریکا ریاضت به مردم بدهیم در حدی که غذا را جیره بندی بکنیم یا اینکه تهدید را تبدیل به فرصت کنیم، در همین حالی که در شرایط مبارزه با آمریکا هستیم باید اقتصادمان را شکوفا کنیم.

  * چطور می شود پهباد آر کیو آمریکایی را با مدرن ترین فناوری را در بیابان های طبس بگیریم و نمونه مشابهش را با مهندسی معکوس بسازیم و در نیروهای مسلح برای دفاع از آن استفاده کنیم اما دانشمندان ما نمی توانند علمشان را به ثروت تبدیل کنند. این همه مقاله و دستاورد علمی را چرا تجاری نمی کنیم. چرا نمی توانیم مسائل فناوری کشاورزی را تبدیل به وسیله و ابزارکنیم. باید این اشکال را بر طرف کنیم.

  *آمریکایی ها که در بن بست قرار گرفته اند به ما می گویند قبول کنید که آقای اسد باید برود. اگر آقای اسد برود و ناامنی گسترش پیدا کند کل منطقه دچار بحران خواهد شد. ما می گوییم تروریست ها در مذاکرات نباشند. اما آنها می خواهند تروریست ها در مذاکره باشند، یعنی اگر چه داعش نیست اما النصره باشد.

  * آنها می خواهند یک برجام دومی را در منطقه اجرا کنند. مذاکراتی که انتها ندارد و به تجزیه عراق و سوریه می انجامد. ملت ما نمی پذیرد. در گام بعدی می خواهند وارد مسائل موشکی بشوند. طوری که رژیم صهیونیستی بتواند تهران را بزند اما ما موشکی برای جواب موشک آنها نداشته باشیم؟! کدام منطق این را می پذیرد؟ ما باید قدرت مقابله با تهدیدها را داشته باشیم.

  *گام سوم شان که علایمشان را دیدیم این است که الگوی انقلاب را کنار بگذاریم. اسم اسلام را بردارید. این شکل اداره کشور را بردارید. حتی با خبر شده ایم که انحلال سپاه را دنبال می کنند. گفته اند اگر می خواهید به تجارت جهانی وارد شوید سپاه را منحل کنید!

  * ما باید در اقتصاد به پیش برویم و به عنوان یک الگوی موفق باید پیشرفت کنیم. باید باور کنیم ما می توانیم اقتصاد را حل کنیم.

  *وقتی آمریکایی ها با ما رفتار خصمانه را کنار نگذاشته اند نمی شود اعتماد کرد. در مذاکرات دوازده سال پیش، آمریکا وارد مذاکره نمی شدند . وقتی غنی سازی را گسترش دادیم، آنها مجبور به مذاکره شدند. هسته ای البته استثنا بود. آنها اگر می توانستند بجنگند وارد جنگ می شدند.

  *آقای ظریف و روحانی زحماتی کشیدند اما آمریکایی ها در شرایطی بودند که ناچار به مذاکره بودند. در مساله سوریه بعضی می گویند این شرایط خاص وجود دارد. ما با آمریکایی ها مستقیم در موضوع سوریه مذاکره نمی کنیم چون شرایط برد -برد وجود ندارد.

  *{ در خصوص پیام نوروزی رئیس جمهور آمریکا}: البته آقای اوباما روی دور مذاکرات سیاسی افتاده است. امروز در خیابان کوبا با عکس چگوارا عکس سلفی می اندازد و مذاکره را پیگیری می کند! ما کم مذاکره ندیده ایم. یاسر عرفات را بردند واشنگتن و او مبارزه مسلحانه را کنار گذاشت. ولی امریکایی ها حتی انتخابات فلسطین را که خودشان نظارت می کردند چون حماس برنده شد آن را باطل کردند؛ تاریخ نشان داد که غرب قابل اطمینان نیست.

  * آقای ترامپ در رقابت های انتخاباتی دارد ته دل سیاست مداران آمریکا را می گوید. اینکه باید مسلمانان را محدود کرد. خانم کلینتون دارد با سیاست مداری حرف هایی می زند. از منظری دیگر پیام نوروزی اوباما اعتراف دیگران به بزرگی ملت ایران و موفقیت هایش است. اما پشت این پیام صداقت نیست. آنها در کنگره می خواهند سر فرصت با برنامه موشکی ما مقابله کنند. این رفتار بلاتکلیفی آمریکا است. ماه ها و سالهای دیگر این را مشخص خواهد کرد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.