• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • روحانی:عبور از چالش هسته‌ای بدون سرخم کردن در برابر قدرتها، امتحان الهی بود

  تقدیمی هدف:

  رییس جمهور گفت:با انسجام و درس آموزی از عاشورا از مشکلات عبور خواهیم کرد.

  رییس جمهوری در مراسم عزاداری مديران و كاركنان نهاد رياست جمهوري در مسجد سلمان فارسي، با برشمردن درس های بزرگ عاشورا و حضرت امام حسین(ع) تصریح کرد: امروز اگر بخواهيم از مشكلات پيش روي كشور با موفقيت عبور كنيم، بايد احساس كنيم كه در مسير امتحان الهي هستيم و مسائل پيش رو امتحانات الهي است.

  حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی ظهر چهارشنبه و در جمع عزاداران حسینی اظهارداشت: يكي از امتحانات بزرگ پيش روي ملت ايران در سال‌هاي اخير همين معضل هسته ای بود.

  رييس جمهوري ادامه داد: اينكه چگونه اين چالش را حل كنيم بدون اينكه در برابر قدرت‌ها سر خم كنيم، امتحان بزرگ الهي بود. اين مساله شبيه جنگ تحميلي بود كه در آن يك ملت در يك سو قرار داشت و همه دنيا مقابل آنها بود، ملتي تنها اما با رهبري شجاع، جواناني غيور، متكي به حق و با درس‌آموزي از مكتب عاشورا كه از آن امتحان الهي با سرافرازي بيرون آمدند.

  دكتر روحاني با بيان اينكه امروز نيز در يك مقطع تاريخي ديگر در برابر امتحان بزرگ الهي قرار داريم، تصريح كرد: ملت ايران در برابر اين امتحان الهي نيز از سختي مسير نهراسيد و در مقابل همه سختي‌ها و مشكلات، ايستادگي كرد و تواناترین مذاکره کنندگان خود را براي حل و فصل مساله به صحنه فرستاد.

  رييس جمهوري گفت: اين يك آزمون بزرگ بود كه روي پاي خود ایستادیم. ملت به خوبي ايستادگي كرد و نمايندگان شما در اين مصاف به گونه‌اي عمل كردند كه در تاريخ سرافراز هستیم. ما هيچ امتياز مهمی نداديم و از سوي ديگر به هر آنچه كه حق ما بود و مي‌خواستيم، دست یافتیم.

  رييس جمهوري اضافه كرد: هيچكس فکر نمی کرد كه بتوانيم همه قطعنامه‌هاي تصويبي شوراي امنيت عليه ايران را لغو كنيم. اينكه همه تحريم‌هاي اقتصادي، مالي و بانكي رفع شوند، حتي در باور بسیاری از کشورها و حتی قدرت‌هاي بزرگ نمي‌گنجيد.

  رييس جمهوري در بخش ديگري از سخنانش با تاكيد بر امتحان دیگری که پیش روی ما است ، تصریح کرد: مبادا برخی از ما به خاطر منافع جناحي و حزبی، منافع ملي را قرباني كنيم.

  دكتر روحاني با بيان اينكه بگذاريد سايه تحريم از سر مردم رفع شود، در عین حال نظراتتان را هم بگویید ، خاطرنشان ساخت: دولت خود را خادم مردم مي‌داند و هر كاري كه از عهده‌اش برآيد براي مردم انجام مي‌دهد.

  دكتر روحاني گفت: ما بايد از امام حسين (ع) الگو بگيريم كه همه زندگي و حتي خانواده را فدا كردند. عاشورا مي‌خواهد به ما بگويد كه بايد براي خدا و برای منافع مردم بايد متحد باشيم ، فداکاری کنیم و از منافع جناحی بگذريم. روزهاي مهم و سرنوشت‌سازي پيش رو داريم كه اگر دست در دست هم بگذاريم و با درس‌آموزي از مكتب عاشورا ايثار و فداكاري را جايگزين حفظ منافع شخصي و گروهي كنيم، از مشکلات عبور خواهیم کرد و خداوند هم از ما پشتيباني خواهد كرد.

  در این مراسم اعضای هیات دولت ، معاونان و مشاوران رییس جمهوری و جمع زیادی از مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری حضور داشتند

  2

  2

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.