• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • روحانی: عده ای از مذاکره می​ترسیدند و از گوشه و کنار شعار می​دادند

  تقدیمی هدف:

  حجت الاسلام حسن روحانی بار دیگر با تاکید بر اینکه مذاکره، یک «فن» فراتر از بیانیه خواندن است، از زبردستی تیم مذاکره کننده ایران یاد کرد و از دستاوردهایی خبر داد که بیش از لغو تحریم سالهای اخیر بوده است.

  رئيس جمهور در مراسم ضیافت افطار با ورزشکاران که در سالن اجلاس سران برگزار شد اظهار کرد: ورزشکاران با تلاش خود و کسب جام‌های افتخار در میدان‌های مسابقه نام ایران را پرافتخارتر در سطح جهان مطرح می‌کنند و پرچم ایران را به اهتزاز درمی‌آورند و دید جدیدی را به دنیا نسبت به ایران ایجاد می کنند و تیم هسته‌ای ما در این مذاکرات نیز با افتخار نام ایران و پرچم ایران را بالا بردند. ورزشکاران! در میدان‌های مسابقه تلاش می‌کنید و افتخارات‌تان این است که با جام برمی‌گردید و تیم مذاکره کننده ما هم در مسابقه سیاسی “برجام” را برای ما آورد.

  وی با اشاره به استقامت و ایستادگی، تشویق و حضور همیشگی مردم ایران اظهار کرد: مقام معظم رهبری نیز با هدایت‌ها و ارشادهای‌شان تیم هسته‌ای را حمایت کردند، قوای دیگر نیز حمایت‌های خود را در این راستا انجام دادند و کار عظیم و بزرگی انجام شد و همه دست به دست هم دادیم تا به این پیروزی رسیدیم.

  رییس دولت تدبیر و امید با اشاره به اینکه قرار بود تیم مذاکره کننده تحریم‌ها را بردارد اما قدمی جلوتر رفت و تحریم فروش هواپیما را که جزو مباحث هسته‌ای نبود و برای حدود 30 سال پیش بود را برطرف کرد، افزود: همچنین تحریم فروش مواد غذایی، پسته و فرش به آمریکا که سال‌ها تحریم شده بود برداشته و از طرف دیگر تحریم شرکت‌های مرتبط با شرکت‌های آمریکا نیز که از موضوعات گذشته بود و مربوط به مباحث هسته‌ای نمی‌شد برطرف شد.

  اهم سخنان رئيس جمهور را به نقل از ايسنا بخوانيد:

  • در دنیای امروز باید با کشورهای دیگر ارتباط داشت. همان‌طور که در اقتصاد مقاومتی رهبر معظم انقلاب فرمودند تولیدات‌مان باید درون‌زا و برون‌نگر باشد باید صادرات را اضافه کرده و دروازه‌ها را باز کنیم.
  • ما ملت بزرگی هستیم اما عده‌ای می‌گفتند نباید با خارجی‌ها مذاکره کنیم چون ممکن است سرمان‌ کلاه بگذارند و عده‌ای دیگر از حضور پای میز مذاکره می‌ترسیدند و طرف مقابل را خیلی بزرگ می‌دانستند و می گفتند ما کنار و گوشه‌ای می ایستیم و شعار می‌دهیم، در حالی که ما معتقدیم ملتی توانمند و قدرتمند هستیم و می‌توانیم پای میز مذاکره با دنیا حرف بزنیم، چون ما منطق داریم و کشوری بزرگ هستیم.
  • در چند روز اخیر از سران کشورهای شش کشور مذاکره کننده با ایران می‌شنویم که از منطق خردمندانه دیپلمات‌های ایرانی می‌گویند و یکی از آن‌ها گفته است ظریف برای به دست آوردن اهدافش سانتی متر، سانتی متر می‌جنگیده است.
  • دولت اینکه دولت یازدهم از آغاز فعالیتش یکی از وعده‌هایش نشستن پای میز مذاکره با شش قدرت دنیا بوده است تا تحریم‌های غلط و ظالمانه را بشکند. برخی ادعا می‌کردند که این کار امکان‌پذیر نیست اما ما کسانی را به میدان بازی فرستادیم که آن‌ها را از دیرباز می‌شناختیم. با دکتر ظریف در بحث سیاسی مذاکرات از پایان جنگ ایران و عراق یعنی بیش از 25 سال است که کار کرده‌ام و از طرف دیگر با دکتر صالحی از تیم فنی مذاکرات از سال 81 همکاری داشته‌ایم و از آن‌ها شناخت کافی دارم. ما تیم قوی حرفه‌ای نیاز داشتیم که مذاکره بلد باشد چون مذاکره غیر از سخنرانی، خواندن بیانیه و شعار دادن بلکه مذاکره یک فن و کار پیچیده است.
  • در مذاکرات باید به خوبی می‌دانستیم از کجا شروع کنیم و باید به کجا برویم و هدف نهایی‌مان چه باشد و همین‌طور چگونه قدم به قدم به هدف نزدیک شویم. تیم مذاکره کننده ما از چند بخش سیاسی، فنی، اقتصادی و حقوقی برخوردار بود که همه حرفه‌ای و کاربلد بودند و کار خود را به خوبی انجام دادند.
  • باید در ورزش به رقابت تکیه کرد و به مسابقات تن داد و وقتی در مسابقات جهانی شرکت می‌کنیم باید به قواعد بازی نیز تن بدهیم یعنی نمی‌توانیم در رقابت‌های جهانی شرکت کنیم اما قواعد آن را نپذیریم و بگوییم که ما سبک بازی‌مان با شما فرق می‌کند و داور بین‌المللی را قبول نداریم. در دنیای سیاست هم مثل دنیای بازی است و ما یا می‌خواهیم با دنیا کار کنیم یا نمی‌خواهیم.
  • ورزش از دیدگاه این دولت یک کار تشریفاتی و حاشیه‌ای برای این جامعه نیست. ورزش برای سلامت جامعه و سلامت جسم و روح جامعه ضروری است و دولت در این زمینه هر مقدار توان داشته باشد کمک خواهد کرد، به خصوص در زمینه ورزش بانوان.
  • حضور بانوان در سکوهای افتخار با فرهنگ اسلامی و حجاب و عفاف‌شان افتخار مضاعفی را برای ما دارد و این اتهام را که اسلام ضد زن است و بین زن و مرد تبعیض قایل می‌شود را زیر سوال می‌برد چرا که هیچ دین و آیین و مکتبی جملاتی که اسلام راجع به زنان آورده است را ندارد. در حالی که اسلام گفته است مرد بودن یا زن بودن از دیدگاه قرآن و خداوند معیار فضیلت نیست بلکه در نگاه اسلام، کسی دارای تقوا است که دست و زبان و حرکت و تلاشش به ضرر و علیه کسی نباشد.

   cc

   cc

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.