• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • روسای بانک مرکزی یک کشور خارجی در بانک مرکزی ما چه می خواستند؟

  تقدیمی هدف:

  روسای بانک مرکزی یک کشور آفریقایی امروز با سیف و معاونانش در بانک مرکزی مذاکره کردند.

  در این دیدار دکترسیف ضمن ابراز خرسندی از حضور لاکساسی رییس کل بانک مرکزی الجزایر و هیات همراه در ایران و با تاکید بر روابط حسنه سیاسی دو کشور  گفت: امیدوارم روابط بانکی ایران و الجزایر همواره در سطح قابل قبول، گرم و صمیمی باشد البته برای تحکیم روابط نیازمند تبادل تجربیات هیات های دو طرف در این زمینه هستیم.

  رییس کل بانک مرکزی روابط مناسب بانکی دو کشور ایران و الجزایر را پیش نیاز و مقدمه روابط تجاری و اقتصادی دو کشور خواند و با اشاره به مشکلات پیمانکاران ایرانی در الجزایر علی الخصوص در زمینه ضمانت نامه های بانکی افزود: خوشحالیم که پیمانکاران ایرانی حضور فعالی در الجزایر دارند لیکن با مشکلاتی از جمله ضمانت نامه های بانکی روبرو هستند که امیدواریم این مشکلات  از طریق ارتباط مناسب بانک های دوطرف حل شود.

  وی افزود: اولین گام در جهت روابط مناسب بانکی دو کشور ایجاد مکانیزم تسویه مستقل از طریق ایجاد حساب مشترک است تا بر این مبنا تسویه ها انجام گیرد و این امر  قطعاً به سرعت و سهولت تسویه و مبادلات بانکی دو کشور کمک خواهد کرد  و ایران علاقمند است طرح اولیه خود را در این زمینه ارایه و بعد از توجه به نظرات اصلاحی به اجرا  درآید.

  ایجاد شعبه بانک های تجاری در سرزمین های طرفین

  سیف دومین پیشنهاد بانک مرکزی ایران برای گسترش روابط بانکی ایران و الجزایر را تشویق بانک های دو کشور برای ایجاد شعبه در سرزمین های طرفین عنوان کرد و گفت: مایل هستیم تعدادی از بانک های دو کشور با ایجاد شعبه در خاک ایران و الجزایر زمینه روابط کارگزاری را فراهم کنند و این امر به واردکنندگان و صادرکنندگان در زمینه مکانیزم های بانکی از جمله گشایش اعتبارات اسنادی و تسویه بانکی کمک شایانی خواهد کرد.

  رییس شورای پول و اعتبار مبادله کارشناسان هیات های دو طرفه را برای آشنایی و تبادل تجربیات مفید ارزیابی کرد و گفت: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بانک های تجاری خود را به منظور روابط کارگزاری حمایت و تشویق می کند و با توجه به علاقمندی بانک های ایرانی جهت تاسیس شعبه در الجزایر خواهان فراهم شدن زمینه این همکاری هستم و متقابلاً از حضور بانک های الجزایری در ایران استقبال می کنیم.

  سیف با اشاره به گسترش روابط بانکی از طریق همکاری های منطقه ای پیشنهاد تاسیس بانک مشترک ایران و الجزایر را مطرح و تاکید کرد: علاوه بر تاسیس بانک مشترک ، لازم است بانک منطقه ای با حضور ایران ، الجزایر و سایرکشورهای منطقه که بازار هدف آن کشورهای همسایه باشد مورد نظر قرار گیرد.

   

  حل مشکلات فعالین اقتصادی ایرانیان در اولویت کار الجزایر

   

  در این دیدار لاکساسی رییس کل بانک مرکزی الجزایر ضمن تشکر از دعوت ایران از هیات الجزایری گفت: روابط بانکی دو کشور ایران و الجزایر خوب و مناسب است و امیدواریم در آینده شاهد گسترش هرچه بیشتر این روابط باشیم  ضمن آنکه  الجزایر آماده هرگونه همکاری با ایران بویژه در زمینه حل مشکلات فعالین و پیمانکاران ایرانی در الجزایر است.

  رییس کل بانک مرکزی الجزایر با اشاره به شروع همکاری بانک های مرکزی طرفین از مسائل فنی و عملیاتی گفت:  در گام اول با درک مشترک روابط کاری بانک مرکزی ایران و الجزایر مباحث فنی در اولویت قرار گیرد و در گام دوم تیمی از  کارشناسان بانکی  دو طرف  به منظور تبادل تجربیات و تشکیل مقدمات روابط تعیین شود.
  لاکساسی در پاسخ به درخواست رییس کل بانک مرکزی ایران در خصوص ایجاد شعب بانک های تجاری در سرزمین طرفین تصریح کرد:  بانک مرکزی الجزایر از این پیشنهاد در چارچوب مقررات کشور الجزایر استقبال
  می کند و با توجه به تحت نظر بودن بانک های تجاری با وزارت دارایی الجزایر ؛ پیام ایران را به مقامات وزارت دارایی الجزایر منتقل می کنم.

  رییس کل بانک مرکزی الجزایر با استقبال از پیشنهاد طرح اولیه ایران برای گسترش روابط بانکی با الجزایر تاکید کرد: با سفرهیات های  کارشناسی دوطرف ایران و الجزایر مفاد این طرح مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

  TTT

  TTT

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.