• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • روش های راحت برای صرفه جویی پول

  تقدیمی هدف:

  اکثر مردم توجه نمی کنند که خرج های روزمره ساده می تواند پس از مدتی ضرر های مالی بسیاری به آنها وارد کند.

  تا به حال به حساب بانکی خود توجه کرده اید بعد با خود فکر کنید که تمام پول هایتان کجا خرج شده است؟شما بودجه ای برای خود تایین کرده بودید و تصور می کردید طبق آن بودجه و برنامه دارید خرج می کنید ولی در آخر باز هم پولتان کم است.

  بیشتر اوقات، ما پول هایمان را بیشتر از نیاز در مخارج های بیهوده یا وسایل لوکس خرج می کنیم. یا جایی خرج می کنیم که به حساب مان بیشتر صدمه می زند.خرج های پشت سر هم و خریدهای روزمره خریداری گاهی موجب می شود که متوجه نشویم جمع این خرج ها زیاد می شود.

  نکاتی که ذکر شد، در زندگی روزمره پنهان است و شاید افراد متوجه پول های زیادی که بابت ان ها خرج می کنند،نمی شوند.

  قهوه

  اگر شما خرید قهوه هرروزتان را از بین ببرید، مقداری از پول هایتان پس انداز می شود. بنابراین باید از ایستادن در کافی شاپ ها و خریدن قهوه خودداری کنید.

  قهوه خود را در خانه درست کنید و یا با فلاسک آن را به محل کار ببرید.

  آب یا نوشابه

  خرید آب یا نوشابه، بسیار رایج است و اکثر مردم هنگام کار حتما نیاز پیدا می کنند. طبیعی است که خرید هر روز آب معدنی بودجه می خواهد و با صرفه جویی کردن این موضوع می توان مقداری پول برای خود نگه دارید.

  تنقلات

  خوراکی ها و تنقلاتی که هنگام کار می خورید، را می توانید از خانه تهیه کنید. بیشتر این خرید به خاطر خستگی و بی حوصلگی در محل کار  و یا برای سرگرمی است. پس از خانه تهیه کنید یا اگر به خودتان اعتماد ندارید پول همراه خود نبرید.

  غذا

  برنامه ای داشته باشید که هرروز برای خود ناهار درست کنید اگر نیاز می بینید برنامه ناهار هفتگی برای خود تهیه کنید. به غذا های خود تنوع بدهید که باعث نشود از غذا درست کردن دل سرد شوید. تهیه نکردن غذا از بیرون صرفه جویی بسیار خوبی است. به رستوران رفتن هم پول رفت و آمد نیاز دارد و هم پول برای غذا.

  روزنامه

  چند روز به طور دقیق می توانید صفحه به صفحه روزنامه را بخوانید؟ اگر بخواهیم این موضوع را بهتر مطرح کنیم، آیا به کل صفحه های روزنامه علاقه مند هستید؟ اکثر روزنامه ها و مجلات را می توانید به طور آنلاین ببینید. این روش هم صرفه جویی در کاغذ است هم صرفه جویی در پول.

  هنگام ناهار از محل کار خارج نشوید

   هنگام ناهار وقتی برای پیاده روی به بیرون می روید، شاید خرید کنید یا به مغازه ای سر بزنید. پس بهتر است که هنگام ناهار و وقت استراحت به بیرون نروید.

  پیاده یا با خودرو به محل کار بروید

  رفت و آمد با آژانس پول بسیار زیادی می خواهد و بیشتر افراد از این طریق پول زیادی را خرج می کنند.

  منبع: ام اس ان

  6

  6

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.