• روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • اولین بنیاد کارآفرینی بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در کشور چه می کند؟    :   مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء ...
 • رونمایی از شرط مهم کی‌روش برای ادامه همکاری با ایران

  رونمایی از شرط مهم کی‌روش برای ادامه همکاری با ایران

  تقدیمی هدف:

  رونمایی از شرط مهم کی‌روش برای ادامه همکاری با ایران

  تعهداتی که تاج و دوستان هنوز رسما نپذیرفتند!

  ورزش > فوتبال ملی – سرمربی تیم ملی ۴ شرط برای فدراسیون فوتبال گذاشته تا قرارداد پیشنهادی آنها که مشروط است را بپذیرد.

  فرهاد عشوندی: کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران از ۶ماه منتهی به جام جهانی، در روزهایی که بر خلاف همیشه که منتقدانش به او ایراد می گرفتند که هیچ وقت ایران نیست، هر روز ایران بود و بیش از ۱۴ ساعت در روز کار می کرد. طوری که صدای کارکنان کمپ تیم های ملی هم در آمده بود. این روزها دقیقا همان روزهای پر از دعوای آماده سازی تیم ملی بودند. روزهایی که او اصرار داشت بازیکنانش را در اختیار داشته باشد اما تقویم نامناسب ای اف سی و عدم همکاری کنفدراسیون فوتبال آسیا با تیم های ملی قاره که در این رخداد مهم حضور داشتند سبب شد، باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به خواست هواداران‌شان، زیر بار در اختیار گذاشتن بازیکنان به تیم ملی نروند.

  در نهایت هم دعواهایی رخ داد که همه در یادمان مانده است. کارلوس کی‌روش که این روزها با انتقادهای زیادی چون مادی گرایی و گران بودن قراردادش متهم شده و نقد می شود، جالب است که شش ماه تمام و درست در حساس‌ترین روزها پولی نگرفته و انتقادی هم نکرده و تا قبل از اعلام مهدی تاج، یک بار هم در این باره گلایه ای نکرده بود. او به دلیل تحریم های مالی آمریکا، نتوانسته بود پولی از ایران بگیرد اما ترجیح داده بود به کارش ادامه دهد و همراه با شاگردانش به دنبال هدفی باشند که داشته اند.

  آنها اگرچه مهمترین نتایج تاریخ ایران در جام جهانی را به دست آورده اند اما همچنان از سوی منتقدان نقد می شوند. با این وجود فدراسیون فوتبال ایران و وزارت ورزش در روزهای بعد از جام جهانی اعلام کرده اند می خواهند با این مربی ادامه بدهند. مقامات بالادستی فدراسیون فوتبال که قبل از جام جهانی حتی به حامیان سرمربی می تاختند و برای‌شان پرونده سازی می کردند و حتی شایعاتی درباره آلترناتیوسازی برای سرمربی از سوی‌شان شنیده می شد که بخشی از آنها می تواند همین شایعات مذاکره یا ارائه پیشنهاد به مربیانی چون دالیچ باشد، بعد از جام جهانی و تمجیدهای مردمی، تمجید رئیس جمهور و البته تعریف ستایش آمیز عالی‎ترین مقامات کشور از نحوه بازی تیم ملی در دفاع از نام کشور، در چرخشی ۱۸۰ درجه ای می خواهند با کی‎روش ادامه دهند.

  ولی جو موجود و منتقدان سبک بازی و انتظار برای قهرمانی تیم ملی در جام ملت‎ها سبب شده است آنها بند رسیدن به فینال را برای تمدید ۴ ساله قرارداد پیش روی کارلوس کی‎روش قرار دهند. ک‎روش برای پذیرش این بند، در تهران موافقتش را اعلام کرد و رفت. حدود ده روز بعد او امید داشت مهدی تاج با دست پر برای مسکو، خبر تمدید نهایی قرارداد را اعلام کند. تاج اما ۴ شرط سرمربی که بخشی از آنها باید از سوی وزارت ورزش و نهادهای بالادستی دیگر تضمین شود را نتوانسته بود نهایی کند و برای همین از کی‎روش فرصتی مجدد خواسته بود.

  این خواسته ها اما چه هستند؟کارلوس کی روش که با پیغامی از سوی خبرهدف  درباره اینکه آیا واقعا در این ۶ ماه حقوقش را نگرفته بود، مواجه شده بود، با تائید این مطلب، برای اولین بار ۴ شرطی که به فدراسیون فوتبال ارائه کرده را خیلی شفاف گفته است. ۴شرطی که درباره دو مورد آن در روزهای اخیر بحث هایی شده بود اما برای دو شرط دیگر تا به حال بحثی به میان نیامده بود.

  سرمربی در این متن برای خبرآنلاین نوشته است:

  «سلام فرهاد

  با آرزوی بهترین ها

  درست است اما با توجه به چیزی كه خودت می دانی من هیچوقت دوست نداشتم درباره خودم صحبت كنم. طی جلسه قبلی كه داشتم، فكر می كنم بین من و آقای تاج و فدراسیون این توافق انجام شد كه برای موفقیت تیم ملی در جام ملت های آسیا یكسری اقدام ضروری به نظر می رسد.

  ١. حمایت های مالی و تدارکاتی  از تیم ملی برای حضور در رقابت های جام ملت ها. البته كه هیچیك از این ها نباید فقط در حد قول بدون عمل باشد!

  ٢. اقدامات لازم برای هفت بازیكن سرباز تیم ملی. ما از ١٣ ژوئن ٢٠١٧ منتظر ارائه راه حل برای چنین مسئله ای هستیم.

  ٣. رسیدگی به معوقات عقب افتاده قرارداد.

  ٤. و در آخر؛ قراردادی رسمی و مكتوب از سوی فدراسیون فوتبال ایران. تا اینكه همه چیز در حد حرف نباشد و تمامی مباحث مربوط به بازیكنان و كادرفنی به امضا و توافق برسد.

  این توافقی بود كه بین من و فدراسیون فوتبال/آقای تاج انجام شد.

  با آرزوی بهترین ها

  كارلوس كی‌روش»

  او این بار به فدراسیون ایران خیلی شفاف گفته است اگر قرار به رسیدن به فینال جام ملت‎های آسیا است، این اتفاق دور از دسترس نخواهد بود اما به شرطی که این خواسته ها فراهم باشند. او البته خواسته این ها به عنوان بند های قرارداد در برگه ای که امضا می شود، وجود داشته باشند. تاج حالا می داند امضای چنین قراردادی یعنی او اگر نتواند همه این خواسته ها را فراهم کند، اتوماتیک وار قرارداد برای ۴ سال تمدید می شود اما آنها بر اساس شروطی که برای‎شان تبیین شده باید قرارداد سرمربی را تنها در صورت رسیدن به فینال، برای ۴ سال تمدید کنند.

  برای همین هم هست که مذاکرات سرمربی با فدراسیون ایران تقریبا پیش نرفته و در حالتی پر از سکوت باقی مانده است. کی‎روش این خواسته ها را این بار خیلی شفاف برای اطلاع فوتبال‎دوستان ایرانی گفته است و باید دید حالا پاسخ مهدی تاج به این اظهار نظر صریح کارلوس کی‎روش چه خواهد بود؟

  gps1

  مطالب مرتبط :

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  ۲۰ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 خبر هدف. محفوظ است.