• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • شهردار تهران:

  ساخت مسجد در اولویت‌کاریم قرار دارد/ در احداث مساجد نباید خلاف قانون عمل شود

  قالیباف با بیان اینکه پرداختن به موضوع احداث مساجد را در تهران در اولویت کاری خود قرار داده است، اظهار کرد: این کار را انجام می‌دهم زیرا اعتقادم بر این است که تحول زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم در مساجد است.

  تقدیمی هدف:

  به گزارش سرویس شهری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، محمد باقر قالیباف با حضور در مراسم کلنگ‌زنی مسجد و حسینیه علی اکبری‌های نوغان در مشهد، با بیان اینکه پرداختن به موضوع احداث مساجد را در تهران در اولویت کاری خود قرار داده است، اظهار کرد: این کار را انجام می‌دهم زیرا اعتقادم بر این است که تحول زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم در مساجد است؛ اگر چه صرف کالبد و بنای مساجد مطرح نیست بلکه منظور مجموعه محتوایی و ایمانی است که نقش تربیتی و اخلاقی موثری بر افراد جامعه دارد.
  وی تاکید کرد: اساس و پایه مساجد بر مبنای کانون‌های مردمی است و اگر کمکی هم از سوی دولت و نهادهای دولتی در این خصوص صورت می‌گیرد، صرفا انجام وظیفه بوده و خوب است ساکنان محل در ساخت مساجد محل خود شرکت کنند.
  قالیباف افزود: حسن ساخت و برپایی مساجد شهر در احداث آن به دست مردم محله و خود شهروندان است.
  وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و علما و روحانیون محله آیت‌الله کاشانی اظهار کرد: در مرور خاطرات همه بسیجی‌ها و رزمندگان دفاع مقدس به یک نکته می‌توان پی برد و آن هم مسجدی بودن همه این افتخارآفرینان است. بیشتر رزمندگان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران را بچه مسجدی‌ها از مکبر و قاری قرآن گرفته تا خادم مسجد و همه آن‌ها که مسجد را خانه دوم خود می‌دانستند، تشکیل داده بود.

  شهردار تهران با اشاره به فرمایش رهبر کبیر انقلاب که فرمودند “از موشک های دشمن نهراسید، از خالی شدن مساجد هراس داشته باشید” گفت: مسجد ستاره‌ای درخشان در جامعه اسلامی است که انسان را از آسیب‌ها و گزندها در امان نگاه می‌دارد.
  وی مسجد را به لحاظ مادی و معنوی، اساس زندگی و تربیت انسان عنوان کرد و افزود: امروز هم که پس از سال‌ها خدمت در نیروی انتظامی و شهرداری تهران در محضر شما هستم و مکتب آموخته حضرت امام(ره) و تربیت شده زیر پرچم جمهوری اسلامی ایرانم، به شما می‌گویم اگر در احداث مساجد سرمایه‌گذاری کنیم و زندگی‌مان را بر اساس تفکر مسجدی بنا سازیم، دنیا و آخرت خود را حفظ خواهیم کرد.
  وی ادامه داد: غفلت از مسجد به معنای از دست دادن دنیا و آخرت است و هر جا مسجدی پررونق باشد، آن محله از آسیب‌ها و لغزش‌ها در امان خواهد بود.
  شهردار تهران خاطرنشان کرد: در حالی در حوزه جامعه‌شناسی به دنبال تشکیل NGOها هستیم که هیچ سازمان و تشکلی به مانند مسجد قوی‌تر و مستحکم‌تر در مکتب اسلامی و حتی ادیان الهی وجود ندارد.
  وی ضمن ابراز علاقه و دین به شهدای گرانقدر دفاع مقدس به ویژه شهدای محله آیت‌الله کاشانی گفت: آبرویی هم اگر به برکت شهدا دارم، آن را صرف و خرج ساخت و احداث مسجد می‌کنم؛ البته در راه احداث مسجد نباید خلاف قانون عمل شود و هزینه‌ای به دور از چارچوب‌های قانونی صورت گیرد.
  گفتنی است مسجد و حسینیه علی اکبری‌های نوغان در محله آیت‌الله کاشانی در منطقه ثامن مشهد واقع شده که در مساحتی به وسعت 13 هزار و 500 متر مربع با مشارکت مردم و خیران مسجد ساز بنا خواهد شد.

  خبرگزاری ایسنا

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.