• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • ستاره‌ای که هنوز می‌تواند فروش یک فیلم را تضمین کند

  تقدیمی هدف:

  ستاره‌ای که هنوز می‌تواند فروش یک فیلم را تضمین کند

  در حالی که «ماموریت غیرممکن : ملت سرکش» در 27 بازار متفاوت رکورد فروش فیلمی با حضور تام کروز را شکست، «تعطیلات» چندان فروش خوبی نداشت.

  «ماموریت غیرممکن» با حضور تام کروز باز هم توانست بازخورد مناسبی از مردم دریافت کند. «ماموریت غیرممکن : ملت سرکش» در فروش آخر هفته فراتر از انتظار ظاهر شد و در بازار آمریکای شمالی 56 میلیون دلار فروش داشت. 62 درصد تماشاگران فیلم مرد بودند، و بیش از 80 درصد خریداران بلیط بالاتر از 25 سال سن داشتند. فروش خوب فیلم تام کروز در بازارهای خارج از آمریکای شمالی نشان داد که این بازیگر هنوز محبوبیت فراوانی در سطح جهان دارد. این فیلم که با هزینه‌ای بالغ بر 150 میلیون دلار ساخته شده، خارج از آمریکای شمالی در 40 بازار مختلف 65 میلیون دلار فروش داشت، تا فروش جهانی فیلم به رقم 121 میلیون دلار برسد. این فیلم در برآورده کردن انتظارات منتقدان نیز خوب عمل کرد و توانست امتیاز سینمایی A منفی را از آن خود کند. کار نویسندگی و کارگردانی پنجمین قسمت از فیلم «ماموریت غیرممکن» را کریستفر مک‌کوری برعهده داشت و به غیر از تام کروز، جرمی رنر، سایمون پگ و ربکا فرگوسن در این فیلم بازی می‌کنند.

  «تعطیلات» فیلم دیگری است که این هفته اکران خود را در آمریکای شمالی آغاز کرد، اما نتوانست انتظارات را برآورده کند. این فیلم از روز افتتاحیه یعنی چهارشنبه تا پایان تعطیلات آخر هفته در یکشنبه 21 میلیون دلار فروش داشت، سهم تعطیلات آخر هفته از این میزان فروش 14.9 بوده است. پیش از این انتظار می‌رفت که این فیلم از مرز 30 میلیون دلار عبور کند. اکنون تنها نکته دلگرم‌کننده برای تولید‌کنندگان این فیلم هزینه متوسط تولید آن است. «تعطیلات» با بازی اد هلمز، کریستینا اپل‌گیت، لزلی من و کریس همسورث با هزینه‌ای بالغ بر 30 میلیون دلار ساخته شده است. این فیلم علاوه بر فروش پائین مورد پسند منتقدان نیز واقع نشد و امتیاز سینمایی B را دریافت کرد و در رتبه دوم جدول فروش این آخر هفته قرار گرفت. 36 درصد از تماشاگران این فیلم بیش از 35 سال سن داشته و 53 درصد تماشاگران آن را زنان تشکیل داده‌اند.

  «مرد مورچه‌ای» و «مینون‌ها» این آخر هفته را دوشادوش یکدیگر به پایان رساندند. «مرد مورچه‌ای» دیزنی با فروشی بالغ بر 12.6 میلیون دلار مجموع فروش خود را در آمریکای شمالی به 132.1 میلیون دلا رساند، تا فروش کلی خود را در سطح جهان به نزدیک 300 میلیون دلار برساند. یک خبر خوب برای شرکت دیزنی و پیکسار عبور میزان فروش انیمیشن «پشت و رو» از مرز 600 میلیون دلار در سطح جهان بود.

  این آخر هفته انیمیشن «مینیون‌ها» محصول شرکت یونیورسال در بازار آمریکای شمالی 12.2 میلیون دلار فروش داشت. بدین ترتیب مجموع فروش این فیلم در آمریکای شمالی به رقم 287.3 میلیون دلار رسید. این انیمیشن تا کنون بیش از 800 میلیون دلار در سطح جهان فروش داشته است.

  «پیکسل‌ها» با بازی آدام سندلر در دومین هفته نمایش با کسب 10.4 میلیون دلار در رتبه پنجم جدول فروش قرار گرفت. این فیلم در دومین اکران خود این آخر هفته افت فروشی بالغ بر 57 درصد را تجربه کرد و بدین ترتیب تا کنون، طی 10 روز 45.6 میلیون دلار فروخته است. «مشت‌زن چپ‌دست» با بازی جیک جیلنهال نیز این هفته تنها 7.5 میلیون دلار فروش داشت تا مجموع فروش خود در بازار آمریکای شمالی را به رقم 31.6 میلیون دلار برساند.

  این هفته فیلم «پایان گشت» با بازی جیسون سیگل به صورت محدود در چهار سالن سینما اکران شد و بیش از 120 هزار دلار فروش داشت. سیگل در این فیلم در نقش دیود فاستر‌والاس نویسنده آمریکایی بازی می‌کند.

  ردیف

  نام فیلم

  تعداد سالن‌های سینما

  هفته اکران

  فروش آخر هفته

  فروش کل(در آمریکای شمالی)

  1

  ماموریت‌غیرممکن:ملت‌سرکش

  3956

  1

  56 میلیون دلار

  56 میلیون دلار

  2

  تعطیلات

  3411

  1

  14.8 میلیون دلار

  21 میلیون دلار

  3

  مرد مورچه‌ای

  3322

  3

  12.6 میلیون دلار

  132.1 میلیون دلار

  4

  مینیون‌ها

  3575

  4

  12.1 میلیون دلار

  287.3 میلیون دلار

  5

  پیکسل‌ها

  3723

  2

  10.4 میلیون دلار

  45.6 میلیون دلار

  6

  افتضاح

  2960

  3

  9.6 میلیون دلار

  79.7 میلیون دلار

  7

  مشت‌زن چپ‌دست

  2772

  2

   7.5 میلیون دلار

  31.5 میلیون دلار

  8

  شهرهای کاغذی

  3031

  2

    4.6 میلیون دلار

  23.8 میلیون دلار

  9

  پشت و رو

  1904

  7

  4.5 میلیون دلار

    329.5 میلیون دلار

  10

  دنیای ژوراسیک

  1912

  8

  3.7 میلیون دلار

  631.4 میلیون دلار

  منبع : هالیوودریپورتر / 2 اوت / ترجمه : فرزاد مظفری

  gps1

  مطالب مرتبط :

  ۱۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.