• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • ستایش ادگار داویدز از کریمی، مجیدی،باقری،

  تقدیمی هدف:

  همدان و زبان فارسی درگفت وگوی اختصاصی

   فوتبال جهان – ادگار داویدز ستاره سرشناس هلندی فوتبال دنیا در گفت و گویی اختصاصی با خبرآنلاین از بازی برابر تیم ستارگان ایران ، علاقه به ایران و زبان فارسی سخن گفت.

  ادگار داویدز ؛ همه آنهایی که فوتبال دنیا را پیگیری می کردند بیش از دو دهه با بازی های بی نظیرش شوکه می شدند. ادگار یکی از ستاره هایی بود که همراه با تیم ستارگان به تهران آمد. بازیکن قدرتی تیم یوونتوس و البته بارسا. کسی که به پیت بول معروف بود یا به ماهی گوشتخوار. کسی که هیچ حریفی را در زمین ، یارای رقابتش نبود. خیلی خونگرم نیست و برای گفت و گو با خبرآنلاین هم حسابی شاکی بود. می گفت اصلا مصاحبه نمی کند اما نشست و چند دقیقه ای همکلام شدیم. از ایران گفت. از زبان فارسی که دوستش دارد و باقی چیزها. از اینکه شیفته ایران شده و دوست دارد با خانواده اش به ایران برگردد تا بتواند به همدان برود. این گفت و گوی کوتاه با کمک دوست خوب مان ناتان قبادی و همراهی شرکت چای گوزل انجام شده است. اصرار داویدز برای اینکه سئوالی درباره سالهای فوتبالش پرسیده نشود و تنها درباره بازی ستاره ها باشد ، در آن زمان کوتاه گفت و گو چاره ای نمی گذاشت غیر از پرسیدن انچه او تمایل داشت پاسخ بدهد.

  * از لحاظ آمادگي بدني، شرايط خيلي خوبي داري. آيا تمرينات مستمر و سنگيني را هر روز ا نجام مي‌دهي؟

  (خيلي خونسرد) نه! اينكه هر روز بخواهم تمرين كنم، اين‌طور نيست اما هر از گاهي تمرين مي‌كنم و وزنه مي‌زنم. در واقع به صورت نرمال ورزش مي‌كنم و نه براي قهرماني و به صورت حرفه‌اي. البته موافقم كه من خيلي خوبم!

  * تعدادی از بازيكنان تیم ستارگان ايران مي‌گفتند با ديدن بدن‌هاي آماده و عضلاني بازيكنان بازنشسته ستارگان جهان،‌ خجالت كشيديم!

  اتفاقاً وقتي بازي شروع شد، خيلي سورپرايز شدم. شماره 8 و شماره 6 تيم ايران مرا سورپرايز كردند و خيلي خوب توپ مي‌زدند. شماره 7 هم سريع و تند و تيز بود. در مجموع بر و بچه‌هاي تيم ايران خوب بودند.

  * برسیم به بازی از اینکه چطور به ایران آمدید؟

  زماني كه از من پرسيده شد كه مي‌خواهم در ايران بازي كنم يا نه؟ بلافاصله OK دادم و خوشحال شدم.

  * چرا؟

  اولين بار بود كه به ايران مي‌آمدم. تصويري از قديم درباره ايران در ذهن داشتم و به نظرم زبان فارسي هم زبان زيبايي است. البته عكس‌هايي هم از شهرهاي ايران ديده بودم و همين باعث شد به كشورتان بيايم. الان هم احساس خيلي خوبي دارم و بسيار خوشحالم. (به‌ يك‌باره چيزي يادش مي‌آيد) حتماً بنويسيد ايران تاريخي غني دارد و علاقه داشتم شهرهاي شما را از نزديك ببينم.

  * بخشيد سؤالات ما كمي پراكنده است اما مي‌خواهيم بپرسيم كدام‌يك از بازيكنان ايراني را از قبل مي‌شناختي؟

  هيچ كدام را نمي‌شناختم!

  * حتي عليرضا جهانبخش بازيكن ايراني شاغل در ليگ هلند را؟!

  (با تعجب) در كدام تيم توپ مي‌زند؟!

  * آلكمار، ‌البته قبل از آن در اف‌سي نايمخن بازي مي‌كرد و بهترين بازيكن ليگ دسته دوم هلند شد. سپس به آلكمار رفت و…

  AZ آلكمار. خيلي خوب است كه بازيكنان ايراني اول به هلند بروند و سپس به ساير ليگ‌هاي اروپايي بپيوندند. راستي اين فوتباليست ايراني شما چند ساله است؟

  * 22 ساله است و بسيار جوان!

  چه جالب! بايد بازيكن خوبي باشد كه AZ آلكمار خواهان او شده است. به نظرم ليگ هلند براي جوانان مستعد بسيار مناسب است و آنها مي‌توانند چيزهاي زيادي ياد بگيرند. فوتبال هلند الفباي اين رشته را خوب ياد مي‌دهد و به نوعي مدرسه فوتبال اروپاست.

  * حاضري پيشكسوتان تيم ملي هلند،‌ آژاكس آمستردام يا يوونتوس ايتاليا را به خود به ايران بياوري؟

  اين كار در توان من نيست. نياز به برنامه‌ريزي و حمايت اسپانسرها دارد و افرادي هستند كه مي‌توانند در اين زمينه كمك كنند. من نمي‌توانم اين كار را انجام بدهم.

  * در يوونتوس بسيار جنگنده بودي و ببخشيد در تورين به گاو ميدان معروف شدي. اين جنگندگي و ميل به مبارزه را از كجا آموختي؟

  جنگندگي كه آموختني نيست. ضمن آن كه در فوتبال ايران بايد جنگيد، البته من اين جنگندگي را در تمام بازيكنان شما ديدم.

  * جداً؟

  بله،‌ بازيكنان تيم ستارگان ايران خيلي خوب مي‌دويدند و مي‌جنگيدند البته به نظرم از لحاظ تكنيكي فوتبال شما ضعف دارد.

  * ولي ايران به برزيل آسيا معروف است.

  بحث من چيز ديگري است. شما اگر مي‌خواهيد موفق‌تر شويد، بايد قدم‌هاي تكنيكي به فوتبال ايران افزوده شود. بايد از رده‌هاي پايه‌اي و نوجوانان و جوانان شروع كنيد.

  * قهرمان كودكي ادگار داويدز چه كسي بوده است؟

  (با بي‌ميلي به ساعت خود اشاره مي‌كند) ديگر دارد وقت ما به اتمام مي‌رسد.

  قهرمان كودكي من الان نيست و اين يك راز است! راضي شديد؟!

  * یکی از اتفاقاتی که چهره داویدز را در یادها ماندگارتر کرد ، عینک طبی ویژه ای بود که در سال های پایانی فوتبال تان به چشم زدید. چیزی که قبل از این رواج نداشت

  نه این عینک کمکی به ماندگارتر شدن چهره ام نداشت. من به ناچار از این عینک استفاده کردم.

  * ولي اولين بازيكني در زمين فوتبال بوديد كه با عينك بازي ‌كرديد.

  من مشكلي با عينك براي بازي نداشتم. يك مشكل چشمي باعث شد از عينك استفاده كنم و باز هم تأكيد مي‌كنم ربطي به معروف شدن من نداشت.بیایید درباره ایران حرف بزنیم .بنويسيد از حضور در ايران لذت بردم و قصد دارم به شهر زيباي همدان سفر كنم.

  lll

  lll

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.