• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • سخنان رییس قوه قضاییه در مراسم دهه فجر در ستاد فرماندهی کل سپاه

  تقدیمی هدف:

  جامعه > قضایی – رییس قوه قضاییه گفت: بر همه ما واجب است در روشن کردن زوایای مختلف انقلاب تلاش کنیم.

  ss

  به گزارش خبرگزاری خبرهدف و به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه؛ آیت الله آملی لاریجانی در مراسم گرامیداشت دهه فجر و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران با اشاره به برخی تلاش ها برای ایجاد تحریف در تاریخ انقلاب اسلامی ایران افزود: همان گونه که مقام معظم رهبری نیز در سخنرانی سالگرد 19 دی امسال اشاره کردند انقلاب های زیادی در دنیا به وقوع پیوسته اما هیچ کدام ماندگار نشدند و حال باید چرایی ماندگاری و تاثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران را بررسی کرد.

  رئیس قوه قضاییه گفت: انقلاب اسلامی ایران آثار و مزایای فراوانی در بعد داخلی و بین المللی داشته است ارزیابی این ثمرات نیازمند برداشتن عینک بدبینی و بررسی منصفانه پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف، در کنار دیدن واقعیت های مربوط به کمبودها و مشکلات است. یکی از ابعاد مهم اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی ایران مربوط به قدرت و توانمندی نیروهای مسلح ما است و امروز بعید است که کشوری در دنیا منکر اقتدار نظامی ایران باشد که نمونه این اقتدار را در مقابله نیروی دریایی سپاه با تفنگداران آمریکایی دیدیم.

  آیت الله آملی لاریجانی با طرح این پرسش که «باید دید جمهوری اسلامی ایران چه کرده که همه قدرت های سلطه گر در مقابلش ایستاده اند» گفت: پاسخ این سوال را باید در فلسفه سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران که همان نظام مردم سالاری دینی است جستجو کرد که موجب شده قدرت های جهانی از آن احساس خطر کنند.

  رئیس قوه قضاییه نظام مردم سالاری دینی ایران را که مبتنی بر نحوه حیات توحیدی است خطری بالقوه برای دنیای لیبرال دمکراسی دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران تابوی سیطره تفکر سیاسی لیبرال دموکراسی و سکولاریسم را در دنیا شکست و ساختار بدیعی را به جهانیان معرفی کرد.

  آیت الله آملی لاریجانی انقلاب اسلامی را برآمده از نحوه حیات توحیدی اعلام کرد و با اشاره به اینکه در نگاه توحیدی همه عوالم به خدای متعال قائم است و خداوند متعال ناظر و شاهد همه عوالم است اظهار کرد: حضرت امام(ره) با الهام از همین نگاه توحیدی در مقابل تفکر لیبرالی غرب ایستاد، با این حال متاسفانه عده ای در برهه ای از تاریخ انقلاب به دفاع از سکولاریسم پرداختند.

  رئیس قوه قضاییه نگاه توحیدی با محوریت ولایت را ضامن حفظ انقلاب اسلامی دانست و افزود: از آثار برجسته و ملموس نحوه حیات توحیدی این است که انسان از هیچ چیز جز خدا نمی هراسد و بر همین اساس است که یک انسان الهی مانند حضرت امام(ره) می گوید آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

  آیت الله آملی لاریجانی لازمه برخورداری از حیات طیبه مبتنی بر نگاه توحیدی را تزکیه نفس و تلاش برای خودسازی توصیف کرد و گفت: برای رسیدن به چنین هدفی باید همواره به «بیدار باش» های قرآنی و ارزش های دینی توجه کرد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.