• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • سخنگوی دولت: دغدغه دولت معیشت مردم است

  تقدیمی هدف:

  سخنگوی دولت: دغدغه دولت معیشت مردم است/سیاست یارانه نقدی حذف نخواهد شد

  uu

  اقتصاد > اقتصاد کلان – رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می گوید:دولت بنا ندارد یارانه های نقدی را قطع کند و این سیاست کماکان ادامه خواهد یافت.

  به گزارش خبرنگار خبرهدف، محمد باقر نوبخت در همایش تبیین برنامه ششم توسعه و اولین برنامه اقتصاد مقاومتی که صبح امروز درسالن اجلاس سران برگزار شد، اظهار داشت: برنامه ششم توسعه با توجه به اینکه یازدهمین برنامه در کشور است و ده برنامه پیش از آن به اجرا درآمده بنابراین از تجارب برنامه های قبل استفاده کرده است.

  وی افزود: در برنامه های قبل  قرار می شد در یک دوره پنج ساله همه مسایل کشور مورد بررسی  قرار گیرد.اما این برنامه مساله محوری را تکیه قرار داده است.برنامه ما یک برنامه جامع نگر و مساله محور است و با توجه به سیاست های کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری این برنامه ابعادی همچون رشد رقابتی مبتنی بر دانش و اقتصاد مقاومتی را پیگیری می کند.

  رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اشاره به موضوعات مهم برنامه ششم و گروههای مختلف آن تصریح کرد: موضوعاتی همچون بحران های احتمالی در حوزه آب،محیط زیست و صندوق های بازنشستگی،آمایش سرزمین و بخش هایی که پیشران توسعه هستند تمرکز شده است.

  وی با بیان اینکه دغدغه ما محیط کسب و کار است،عنوان کرد: در حال حاضر ما با صف ورود مقامات بلندپایه اقتصادی به کشور روبرو هستیم که اگر فضا و بستر مناسب کسب و کار فراهم نشود نمی توان به آینده اقتصادی خوش بین بود.

  نوبخت با تاکید بر اهمیت اشتغال در برنامه ششم توسعه خاطرنشان کرد: ما باید 900 هزار فرصت شغلی طی برنامه ششم ایجاد کنیم بنابراین همه اقدامات برای رشد اقتصادی بالا و افزایش سرمایه گذاری صورت خواهد گرفت تا اشتغال برای جوانان ایجاد شود.

  سخنگوی دولت تصریح کرد:رشد اقتصادی 8 درصدی بدون تامین مالی غیر ممکن است؛البته از این رشد 2.8 درصد هم مربوط به ارتقای بهره وری است.

  او با تاکید بر اینکه هیچ توسعه ای از نظر دولت پذیرفته نیست که در کنار آن بهبود وضعیت محرومان و اقشار آسیب پذیر باشد،گفت: دغدغه ما بهبود معیشت مردم است به همین دلیل کاهش تورم برای حفظ قدرت خرید مردم صورت گرفت و همچنین جلوگیری از نوسانات ارزی صورت گرفت.

  نوبخت اظهار داشت: براین اساس و برای بهبود وضعیت معیشتی محرومان و اقشار آسیب پذیر یارانه نقدی را حذف نمی کنیم و به همین جهت حاضریم سیاست پرداخت یارانه ها را ادامه دهیم تا این جامعه هدف مورد حمایت قرار گیرد.

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.