• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • سخنگوی سابق وزارتخارجه:

  تقدیمی هدف:

  سخنگوی سابق وزارتخارجه: دیپلماسی دولت روحانی درهای جهان را به روی ایران باز کرد

  xx

  سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – سخنگوی وزارتخارجه دولت سازندگی معتقد است دیپلماسی دولت روحانی با فرصت شناسی از شرایط جهانی توانست درهای جهان را به روی ایران باز کرده و وجهه بین‌المللی ایران را بهبود ببخشد.

  محمود محمدی، سفیر سابق ایران در تونس در گفت و گو با خبرهدف با اشاره به ورود ایران و 5+1 به مرحله اجرای برجام و لغو تحریم‌ها، گفت: طبق آخرین توافقی که در وین انجام شد قرار بود که تا نیمه ژانویه و پس از تایید اقدامات ایران توسط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و راستی آزمایی آژانس، برجام به مرحله اجرا برسد و اولین اقدام هم لغو تحریم‌ها باشد.

  وی تصریح کرد: شواهد و قرائن نشان می دهد که ایران به همه تعهداتی که داده بود عمل کرده است من جمله توافقی که درباره خارج کردن اورانیوم‌های غنی‌شده از ایران در قالب برجام شده بود. با این حساب اکنون نوبت کشورهای اروپایی و آمریکاست که به توافق انجام شده پایبند باشند. البته برخی شبهات و ابهامات بر روی این موضوع سایه انداخته است از جمله بی اعتمادی ایران به طرف مقابل خصوصا آمریکا که در طول مذاکرات هم شاهد بودیم، یا تلاش های کنگره آمریکا و برخی هم پیمانانش که تلاش زیادی کردند که این توافق به سرانجام نرسد و تحریم‌ها همچنان باقی بماند اما به هرحال این توافق حاصل شد و طرف مقابل در قبال تعهداتی که ایران پذیرفته است باید تحریم ها را لغو کند.

  این نماینده سابق مجلس با تاکید براینکه روز شمار معکوس لغو تحریم‌ها شروع شده است، افزود: آن چه درباره لغو تحریم ها در چارچوب توافق برجام صورت گرفته است با آن چیزی که بعدها کنگره مطرح کرد مثل مساله صدور ویزا یا فشارهایی که درباره ربط دادن آزمایش موشک‌های دوربرد با تحریم ها صورت دادند، فرق دارد. براساس توافق برجام باید تحریم‌هایی مثل تحریم نفتی و بانکی از سوی اتحادیه اروپا، سازمان ملل و آمریکا لغو شود. معتقدم مباحثی که درباره تحریم جدید ایران مطرح می شود را باید در ادامه همان مخالفت های کنگره و برخی سیاستمداران آمریکایی با لغو تحریم‌ها قلمداد کرد که ممکن است به تحریم های فرابرجامی بینجامد هرچند اوباما مخالفت خودش را با هرگونه تحریم علیه ایران در این مقطع زمانی اعلام کرده است.

  محمدی گفت: معتقدم توافقات انجام شده درباره تحریم ها در قالب توافق برجام با مسائل بعد از برجام متفاوت است ولی با توجه به خصومت و دشمنی جریانی از مقامات و سیاستمداران آمریکایی علیه ایران در سه دهه گذشته ممکن است هرچیزی در آینده اتفاق بیفتد.

  سخنگوی وزارتخارجه دولت سازندگی در ادامه گفتگوی خود با خبرآنلاین دیپلماسی دولت روحانی را موفق ارزیابی کرد و گفت: دیپلماسی دولت یازدهم با فرصت شناسی از شرایط جهانی اتفاق افتاد. آقای روحانی توانست در رویکرد کلان سیاست خارجی کشور تحول چشمگیری را بوجود آورد که یکی از اثرات مثبت آن همین توافق برجام بود که می‌توانست اصلا مذاکراتش شروع نشود یا به سرانجامی نرسد.

  سفیر سابق ایران در الجزایر اظهار داشت: وزارتخارجه، آقای ظریف و تیم مذاکره کننده اهتمام جدی داشتند و همه مهارت‌های حرفه‌ای خودشان را بکار گرفتند و قدرتهای جهانی را متقاعد کردند که با ایران با زبان زور و تهدید نمی‌شود صحبت کرد، باید مذاکره کرد. طرف مقابل هم از اینکه ایران آمادگی مذاکره برای رسیدن به یک راه حل را اعلام کرده بود استفاده کرد. این موضوع به بهبود وجهه ایران کمک شایانی کرد و درهای بسته کشورهای جهان را به روی ایران باز کرد.

  وی ادامه داد: همانطور که شاهدیم ظرف چند ماه گذشته بیش از صد هیات اقتصادی و هیات‌های بلند پایه سیاسی بعد از سالها به ایران سفر کردند و ایران به مرکز دیپلماسی جهانی و رفت و آمدهای سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بین المللی تبدیل شده است. بنابراین اثر این مذکرات تا همین جا چه برجام اجرا شود چه نشود برای ایران یک نقطه قوت بوده و برای دیپلماسی ایرانی در جهان یک نقطه قوت و پیروزی است.

  سخنگوی سابق وزارتخارجه در بخش دیگری از گفتگوی خود به تنش‌های ایجاد شده از سوی برخی کشورها علیه ایران در آستانه اجرای برجام نیز اشاره کرد و گفت: در روابط خارجی وقتی رویکرد تعاملی و همکاری اعلام می شود خوب است که نقض آن صورت نگیرد و اختلافات در بخشی از روابط خارجی دوباره ایجاد شود. اما آنچه طی روزهای اخیر شاهد بودیم بیشتر رفتار و واکنش اغراق  آمیز عربستان سعودی با ایران بود. متعاقب آن رفتار برخی کشورهای کوچک که فکر می کنم اهمیت چندانی در روابط خارجی ایران نداشتند و ندارند، آنها بیشتر محتاج ایران هستند تا اینکه ایران به آنها نیاز داشته باشد.

  وی تصریح کرد: از آنجایی که عربستان و برخی کشورهای حوزه های خلیج فارس مخالف توافق برجام بودند و همه تلاش های خودشان را کردند که این تواقق صورت نگیرد طبعا الان هم تلاش‌های گسترده‌تری خواهند کرد که تحریم لغو نشود اما برجام و لغو تحریم قوی‌تر از اراده چند کشور کوچک و عربستان سعودی است چون توافقی است که در چارچوب قوانین بین‌المللی و قطعنامه سازمان ملل  در شورای امنیت و توافق با کشورهای 5+1 صورت گرفته و به اعتبار و حیثیت سیاسی آنها بستکی دارد. اگر امروز در قبال ایران به توافق و تعهدی که کردند عمل نکنند هیچ کشور دیگری هم نمی‌تواند به آنها اعتماد کنند. بنابراین معتقدم در این مقطع این قطع روابط تاثیر چندانی بر لغو تحریم نداشته باشد.

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.