• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • سردار فدوی از تخلیه اطلاعات موبایل و لپ‌تاب سربازان آمریکایی خبر داد

  تقدیمی هدف:

  سردار فدوی از تخلیه اطلاعات موبایل و لپ‌تاب سربازان آمریکایی خبر داد

  سیاست > مجلس – فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در جریان دستگیری سربازان آمریکایی اطلاعات لب تاب‌ها و موبایل‌های آن‌ها را تخلیه کردیم که به هزار صفحه می‌رسد.

  به گزارش خبرهدف

  ss

  ، سردار علی فدوی صبح امروز با حضور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در سخنانی با تبریک دهه فجر خاطرنشان کرد: امروز پاسداران زیادی از جاهای مختلف می روند و با شهادت بر می گردند تا نشان دهند که در این انقلاب افرادی وجود دارند که تا پای جان ایستاده اند.

  سردار فدوی با اشاره به عملیات اخیر نیروی دریایی سپاه در دستگیری متجاوزان آمریکایی تاکید کرد: مسلما کاری که صورت گرفته جزء وظایف ذاتی و دائمی پاسداران است و این چهارمین مرتبه ای بود که نیروهای آمریکایی و انگلیسی در آب های سرزمینی ما دستگیر شدند. ایران تنها کشوری است که بدون هیچ واهمه ای می تواند از وزود هر متجاوزی به نرزهای خاکی و آبی خود جلوگیری کند.

  وی افزود: مسلما آمریکایی ها می خواستند با شروع برجام حقارت هایی را نصیب کشور کنند. این از سخنان مقامات آن ها مشخص بود اما  از صفر تا صد این عملیات برنامه ریزی غیر خدایی نبود و با نفع زیاد برای ما و ضرر بسیار برای آمریکایی ها به پایان رسید و نقشه آن ها را خنثی کرد.

  وی با باین اینکه جزیره فارسی به قدری کوچک است که ما به آن زمین فوتبال می گوییم، افزود: با اینکه  این جزیره 130 کیلومتر دورتر از ساحل ما قرا دارد اما به محض وارد شدن نیروهای بیگانه به قسمت فارسی این جزیره نیروهای ما سراغ آن ها رفتند. آن ها موتور قایقشان خراب شده بود و جریان آب آن ها را به سمت ما سوق داده بود اما باز هم نیروهای ما با هوشیاری عمل کردند.

  وی خاطرنشان کرد: از این ماجرا ساعت ها فیلم گرفته شده است که تنها چند دقیقه از آن نشان داده شده و همان باعث شده است که نیروهای آمریکایی بگویند از این تحقیر عصبانی هستند. هر چند که ما حاضر به تحقیر هیچ فردی نیستیم اما تحقیر های وحشتناک دیگری در فیلم های ما وجود دارد که اگر احساس کنیم خباثت های آمریکایی ادامه دارد این فیلم ها را منتشر می کنیم.

  فرمانده نیروی دریای سپاه  تصریح کرد: اطلاعات بسیاری از لب تاب ها و موبایل های نیروهای امریکایی تخلیه و دریافت کرده ایم که قریب به هزار صفحه می شود.

  وی خاطرنشان کرد: امروز ما نگران این هستیم که که دشمنی آمریکا کمرنگ جلوه داده شود و عده ای در خارج و داخل کشور بخواهند این دشمنی را با کشور کوچک و سخیفی همچون عربستان جایگزین کنند. در حالی که این کار نباید صورت بگیرد.

  پس از این جمله بود که نمایندگان شعار “مرگ بر آمریکا” سر دادند.

  وی تصریح کرد: دشمن اصلی ما شیطان بزرگ امریکاست و نباید جای آن با شیطانک های دیگر همچون عربستان عوض شود. چرا که این یک انحراف استراتژیک است و هوشیاری نمایندگان مجلس و مسئولان کشور را می طلبد.

  فدوی تصریح کرد: پشت همه دشمنی ها با ملت ما و ملت های مسلمان دیگر امریکا وجود داشته و دارد.

  در پایان، رئیس مجلس با دعوت از سردار فدوی و آقایان رزم جو، احمد حسنیی،داوری و ابرار به جایگاه هیئت رئیسه با اهدای شاخه گل و لوح از آن ها تقدیر کرد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.