• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • سرپرست پرسپولیس:

  تقدیمی هدف:

  سرپرست پرسپولیس: هنوز وقت نکرده ایم با برانکو مذاکره کنیم!

  hh

  ورزش > مدیریت ورزش – ایسنا نوشت: سرپرست باشگاه پر‌سپولیس می‌گوید فرصتی پیش نیامده تا درباره تمدید قرارداد برانکو با او صحبت کنم.

  علی اکبر طاهری درباره پیروزی پر‌سپولیس مقابل صبای قم، اظها‌ر کرد: با توجه به شرایط تیم پیش‌بینی می‌شد که بازی خوبی را ارائه دهیم. در بازی‌های قبل کمی تیم ما بدشانسی مواجه شده بود، اما با پیروزی که امروز به دست آوردیم به تیم‌های صدرنشین جدول پیوستیم و امیدواریم نتایج گذشته را جبران کنیم تا دل هو‌اد‌ا‌ران شاد شود.

  وی ا‌ضافه‌ کرد‌: ما بازی حساسی را پیش‌رو داشتیم و با توجه به نتایجی که روز قبل از بازی به دست آمده بود حساسیت این بازی را دو چندان کرده بود، اما با این بردی که به دست آمد پر‌سپولیس به کورس قهرمانی بازگشت.

  سرپرست باشگاه پر‌سپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش در باره حواشی که پیش از آغاز مسابقه به وجود آمده بود و شایعه شده بود طارمی به خاطر مسائل انضباطی از ترکیب تیم کنار گذاشته شده است، گفت: من واقعا هیچ حاشیه‌ای را احساس نکردم. طارمی از چند روز قبل حالش بد بود و حتی من شنیدم که به او سرم وصل کرده‌اند. یعنی حالش بد شده بود که به او سرم زده بودند و فکر نمی‌کنم که حواشی خاصی به وجود آمده باشد. البته طارمی با این وضعیتش تنها توانست یک نیمه بازی کند.

  طاهری در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد برانکو قبل از آغاز سال نو تمدید می‌شود، گفت: اگر رسانه‌ای چنین خبری را منتشر کرده باید از خودشان سوال کنید. مراحل قرارداد باید سپری شود و بعد در باره تمدید قرارداد برانکو تصمیم گیری کنیم. یعنی باید بنشینیم و با او صحبت کنیم تا ببینیم شرایط چگونه است. من قبلا هم گفته‌ام که دو طرف تمایل به همکاری دارند، اما متاسفانه تا به امروز فرصت صحبت کردن پیش نیامده تا بنشینیم و صحبت کنیم. ان‌شا‌ء‌الله این موضوع را نهایی می‌کنیم.

  سرپرست باشگاه پر‌سپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره حضور هو‌اد‌ا‌ران در ورزشگاه هم گفت: با توجه به این که توانسته‌ایم باشگاه را روی ریل درست باشگاهداری بیندازیم هو‌اد‌ا‌ران هم از این موضوع استقبال می‌کنند بنا‌بر‌این آنها هم با رغبت خاصی به ورزشگاه می آیند و حتی از تهران به قم می‌آیند تا از نزدیک بازی را تماشا کنند. من از آنها تشکر می‌کنم ، زیرا هو‌اد‌ا‌ران یار اصلی ما هستند. امیدوارم که ما را تنها نگذارند و این یار اصلی تا انتهای فصل در کنار ما باشد تا با هم قهرمانی را به دست بیاوریم.

  وی افزود: این که هو‌اد‌ا‌ران به بنده لطف دارند به خودشان بر می‌گردد. هو‌اد‌ا‌ر دارایی و سرمایه اصلی باشگاه است. اگر من کاری می‌کنم جز خدمت کردن به هو‌اد‌ا‌ر چیز دیگری نیست. من آمده‌ام به هو‌اد‌ا‌ران خدمت کنم. اگر بتوانم خدمت کنم پس کارم را انجام داده‌ام. تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند و تا به امروز همراهی کردند.

  طاهری در ادامه درباره بدهی پانزده میلیاردی باشگاه پر‌سپولیس هم گفت: این موضوع به دوره مدیریت آقای عباس انصاری‌فرد بر می‌گردد که خودشان به همراه قائم مقام وقت‌شان به باشگاه آمدند و درباره این مسائل صحبت کردیم. البته آن زمان قائم مقام باشگاه این کارها را انجام داده بود. آنها آمدند و با هم نشستی را برگزار کردیم و مواردی را مطرح کردیم. طبیعتا مشکلات و خطاهایی که انجام شده بود اعلام شد و خود آقای انصاری فرد هم نظرات ما را تایید می‌کرد. در نهایت ما کار را هدایت کردیم تا مراجع ذیربط تصمیم گیری کنند و منتظر نتایج آن هم هستیم.

  سرپرست باشگاه پر‌سپولیس در پایان درباره این که آیا مشکلات مالیاتی بازیکنان پر‌سپولیس حل شده است یا خیر، گفت: این مشکل مالیاتی و ممنوع الخروجی بازیکنان همیشه وجود داشته است، اما تکالیف مالیاتی بر عهده خود عزیزانمان است، اما تا به امروز چیزی درباره مشکلات مالیاتی به من منعکس نشده است و امیدواریم که به مشکلی هم بر نخوریم.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.