• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • شقایق فراهانی: کوتاه یا بلند بودن نقش برایم مهم نیست

  تقدیمی هدف:

  فرهنگ > سینما – شقایق فراهانی، جزو بازیگران پرکار جشنواره سی و چهارم بود. او با چهار فیلم در جشنواره حضور داشت، هرچند نقش‌هایی که او با آن‌ها در فیلم‌ها ظاهر شده بود، نقش‌های کوتاهی بود.

  dd

  خانم فراهانی امسال فقط در نقش‌های کوتاه بازی کرده‌ بودید. انتخاب خودتان بود؟

  بله، چون کوتاهی یا بلند بودن نقش برایم خیلی اهمیت ندارد بیشتر مهم است که نقش چه تاثیری بر روند قصه و دیگر شخصیت‌های داستان می‌گذارد.

  یعنی نقشی باشد که قابل حذف شدن از فیلمنامه نباشد؟

  دقیقا. و اگر نگاهی به نقش‌هایی که تا به حال بازی کرده‌ام بیندازید می‌بینید که واقعا بلند و کوتاهی نقش برایم مهم نبوده است.

  در فیلم «نیمه شب اتفاق می‌افتد» نقش خواهری را بازی می‌کنید که اهل مدارا و گفت‌وگوست. خواهری که از تصمیم برادرش مبنی بر ازدواج با یک زن بزرگتر از خودش حمایت می‌کند. این چالشی است که ممکن است خیلی از زنان در رابطه با نزدیکان‌شان آن را از سر بگذرانند. خودتان چقدر با نقش ارتباط برقرار کردید؟ 

  این اتفاقی است که در همه جای جهان می‌افتد. به خصوص در جهان سوم. خیلی از مردان هستند که با سن بالا عاشق دختران کم سن و سال می‌شوند و حتی با آن‌ها ازدواج هم می‌کنند، مردان جوان بسیاری هم هستند که به دلایل بسیار از جمله دلایل روانی عاشق زنانی می‌شوند که به مراتب از خود آنها بزرگتر هستند. این عدم تعادل چیزی نیست که بشود درباره آن قضاوت کرد. به نظرم بیشتر انتخابی است که آدم‌ها می‌کنند و باید واقعا به آن احترام گذاشت.

  شما پیش از این هم در فیلم «خانوم» با تینا پاکروان همکاری داشتید. چه خصوصیتی در این کارگردان باعث شد دوباره در فیلم بعدی‌اش هم حضور داشته باشید؟

  تینا پاکروان از دوستان قدیمی من است و ما نقاط اشتراک زیادی با هم داریم. ما به عنوان دوست و همکار همیشه همدیگر را حمایت می‌کنیم. البته به لحاظ نگاه و بینش هر کسی دیدگاه‌های خودش را دارد ولی مدام درباره این موضوعات با هم صحبت می‌کنیم و گاهم هم البته همدیگر را مورد نقد قرار می‌دهیم.

  از اول قرار بود شما در این نقش بازی کنید؟

  نه، قرار بود نقش مرا خانم پانته‌آ پناهی‌ها بازی کند اما او سر فیلم دیگری بود و نتوانست بیاید. به همین خاطر خانم پاکروان از من دعوت کرد و من هم البته با کمال میل پذیرفتم.

  مهدی گلستانه قبل از ساختن «نقطه کور» فیلم «نازنین» را در کارنامه خود داشت که با استقبال خوبی روبرو نشد. این موضوع شما را برای پذیرفتن همکاری با این کارگردان نگران نمی‌کرد؟ 

  نه چون وقتی فیلمنامه را خواندم دیدم می‌تواند کار خوبی باشد به همین خاطر به سراغ کارنامه کارگردان نرفتم. برای هر فیلمسازی ممکن است چنین اتفاقی بیفتد. این، دلیل نمی‌شود که کارهای بعدی‌اش هم بد باشد به همین خاطر نگران نبودم.  البته من برای نقش دیگری انتخاب شده بود اما سر کار بودم و نمی‌توانستم آن زمان لازم را در اختیار این پروژه باشم. به همین خاطر خواهش کردم نقش کوتاه‌تری به من بدهند.

   با محمدرضا فروتن قبلا در «سایه روشن» فرزاد موتمن همبازی بودید. درست است؟

  بله، و در این فیلم هم با هم همکار بودیم و تجربه خوبی داشتیم. کلا گروه بازیگران گروه بسیار خوبی بود و تجربه همکاری با هانیه توسلی، نیکی مظفری، خاطره حاتمی و محسن کیایی تجربه دلچسبی بود.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.