• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • شکایت احمدی نژاد یا شکایت از احمدی نژاد

  تقدیمی هدف:

  شکایت احمدی نژاد یا شکایت از احمدی نژاد

  روز یکشنبه هفته ای که گذشت ، محمود احمدی نژاد توانست یک بار دیگر خود را تیتر اول رسانه ها کند.

  رئيس دولت هاي نهم و دهم که در زمان رياستش بارها و بارها با اظهار نظرها و حاشيه سازي ها تيتر يک رسانه ها مي شد، پس از گذشت دو سال از دولت يازدهم با شکايتي که از معاون اول دولت کرد، يک بار ديگر خود را کانون توجهات رسانه اي کرد.(ايـــنــــجـــا)

  وکيل احمدي نژاد در حالي طرح شکايت از جهانگيري را به خاطر اتهام هايي که به دولت قبل وارد مي شود عنوان کرد که اعضاي دولتش ده ها پرونده مفتوح در قوه قضائيه دارند،(ايـــنــــجـــا) که تنها يکي از آن ها پرونده شکايت از بقايي به خاطر پس ندادن خودروهاي دولتي است.(ايــــنـــجـــا)

  دفتر معاون اول رئيس جمهور بلافاصله از طرح اين شکايت استقبال کرد و گفت آماده ارائه مستندات خود است.​(ايــنـــجـــا) مستنداتي که دفتر معاون اول از آن ها حرف مي زند مربوط مي شود به تخلفات 294 ميليارد دلاري دولت احمدي نژاد. (ايــنـــجــا) با اين وجود معاون حقوقي رئيس جمهور گفت که هنوز اين شکايت به دولت نرسيده است.(ايـــنـــجـــا) از سوي ديگر اما معصومه ابتکار در اينستاگرامش به حمايت از معاون اول رئيس جمهور پرداخت .(ايـــنـــجـــا)

  پس از اين اتفاق، انواع و اقسام واکنش ها نسبت به آن منتشر شد. صادق زيباکلام دراين باره گفت که در حقیقت احمدی نژاد با شکایت از آقای جهانگیری می خواهد آن بغض و کینه ای را که نسبت به آقای هاشمی را دارد را بیان کند.(ايـــنــــجـــا) محمد رضا خباز هم گفت که تخلفات دولت قبل که مورد اشاره جهانگیری قرار گرفته را قطره ای از یک دریا خواند که شرح کاملش نیازمند نوشتن یک مثنوی 70 من است.(ايــنـــجــا) . يک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس معتقد است که محمود احمدی نژاد با اقدام به شکایت از استحاق جهانگیری دست پیش را گرفته است و در حال کلید زدن یک جنگ سیاسی با دولت یازدهم با هدف انتخابات آتی مجلس است.(ايـــنـــجـــا) سيد رضا اکرمي هم درباره شکايت احمدي نژاد گفت: او اگر حرفی داشت، ابایی برای بیانش نداشت.(ايــنـــجـــا)

  موضوع شکایت احمدی نژاد از معاون اول دولت و استقبال دفتر جهانگیری از ارائه مستندات به دادگاه در نشست هفتگی سخنگوی دولت هم خبر ساز شد.محمدباقر نوبخت در پاسخ به سوال خبرآنلاین مبنی بر اینکه ارزیابی شما از اين شکایت چیست و چرا ارائه مستنداتی از تخلفات دولت گذشته منوط به طرح شکایت از دولت شده است؟، اظهار داشت: بعد از اینکه دولت یازدهم فعالیت خود را اغاز کرد، عده ای انتظار را داشتند که ما اسناد تخلفات دولت قبل را اعلام کنیم. دراین صورت تمام روزهایی که مردم در انتظار کنترل تورم و افزایش رشد اقتصادی بودند، صرف دعوا و مشاجره می شد و وقت کشور گرفته می شد! به همین دلیل این سیاست را دنبال نکردیم.(ايــنـــجـــا)

  در همين حال مسعود پزشکيان ،نماينده مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي درواکنش به شکايت احمدي نژاد از اسحاق جهانگيري ،گفت:بنده ازاين شکايت استقبال مي کنم چراکه معتقدم با اين کار قضيه شفاف مي شود . همچنين عضو فراکسيون رهروان ولايت مجلس شوراي اسلامي نیز درواکنش به این شکايت،گفت:در دنيا يکي از راههاي پيشگيري از فساد همين است که مسوولين متخلف مورد سوال و محاکمه قرار گيرند. (ايــنـــجـــا)

  احمدي نژاد درحالي از اسحق جهانگيري طرح شکايت کرده است که نمايندگان مجلس از خود او شکايت کرده اند. (ايــنـــجـــا) همچنين سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس هم می گوید که کمیسیون متبوعش سه سال قبل پرونده تخلفات رحیمی و بقایی را به رئیس دولت دهم داده است اما او به این موضوع توجهی نکرده است.(ايـــنـــجـــا)

  حالا بايد منتظر ماند و ديد سرانجام اين همه شکايت و شکايت کشي چه خواهد شد. آيا احمدي نژاد در دادگاه حاضر خواهد شد يا خير و در جايگاه شاکي  قرار مي گيرد يا در جايگاه متهم.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.