• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • صدیقی: با تخریب شورای نگهبان می‌خواهند پروبال ولایت را بچینند

  تقدیمی هدف:

  صدیقی: با تخریب شورای نگهبان می‌خواهند پروبال ولایت را بچینند/امام زمان هوای مردم را دارد

  zz

  سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – خطیب نماز جمعه تهران گفت:به کسانی که هم‌صدا با دشمنان به شورای نگهبان حمله می‌کنند می‌گویم که اعتبار شما از کجاست؟ آیا اعتبار شما از جبرئیل است و جبرئیل به شما نازل شده یا از قانون؟ این کار به ضرر قانونی بودن شماست.

  به گزارش خبرهدف: به نقل از تسنیم، آیت‌الله کاظم صدیقی خطیب نماز جمعه تهران در خطبه‌های این هفته نماز جمعه، در سخنانی با اشاره به انتخابات 7 اسفند گفت: انتخابات در سه مرحله بسیار اهمیت دارد که یکی از مراحل حساس آن حضور مردم است. مردم با حضورشان در پای صندوق‌های رای در ادامه حیات سیاسی‌شان تاکید می‌کنند و نشان می‌دهند که در تعیین سرنوشت‌شان دخالت دارند.

  اهم اظهارات خطیب نماز جمعه این هفته تهران را در ادامه می خوانید:

  ** ما با حضورمان در انتخابات می‌توانیم دینمان را حفظ کنیم. آمدن پای صندوق‌های رای اعلان این است که ما همچنان مومن به انقلاب، امام، شهدا و اجرای اسلام و عدالت و امر مساکین، فقرا و پابرهنه‌ها هستیم. ما این عدالت را باید به عدل جهانی برسانیم و در این مسیر نیز از پای ننشینیم.

  **اگر حضور مومن و وفاداران به راه امام در انتخابات قوی باشد می‌توانیم شاهد یک مجلس قوی، کارآمد و وفادار به انقلاب و دلسوز پابرهنه‌ها و توده‌های پایین جامعه از نظر اقتصادی باشیم.

  **اگر خدا خمس و زکات را واجب کرده یکی از جهاتش این است که ثروت یک‌جا جمع نشود. اینکه کسی یک قدرت را داشته باشد درست نیست و نباید اینطور باشد و جریان قدرت بگردد، البته در مورد ولایت فقیه اینطور نیست زیرا او عقل مردم است و باید برای کل جامعه تصمیم‌گیری کند.

  **من به مردم اعتماد الهی دارم و مردم را امین و امام زمانی‌،‌ انقلابی و حزب‌اللهی می‌دانم و کسانی که خلاف این مردم هستند بسیار نیستند و در روزنامه‌های خاصی گنده می‌شوند و در فضای مجازی به آنها پرداخته می‌شود و باد می‌کنند. مردم به ولایت رای داده‌اند، مردم تا آخر حیاتشان با ولایت نفس می‌کشند و آن را به ارث برده‌اند.

  **برخی ازابتدای انقلاب در موقعیت‌های مختلف بودند و گردن‌کلفت شدند. عناصر جدید که در انتخابات وارد شده‌اند ابتکارات جدید با خودشان می‌آورند که باید به این عناصر توجه شود.

  ** دشمن بعد از اینکه از حضور مردم در پای صندوق‌های رای نا امید شد برای اولین بار در رسانه‌های بیگانه می‌گویند که همه باید در پای صندوق‌های رای حضور یابند، اما آنها پایگاه شورای نگهبان را دائما تخریب می‌کنند.

  **دشمنان از ابتدای تاسیس نهاد شورای نگهبان هجمه‌هایی را وارد کرده و می‌کنند به طوریکه مطالبی که رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی فرمودند به خوبی مسیر را روشن می‌کند که اینها از روی انحراف است و آنها می‌خواهند مجلس آینده را بی‌اعتبار کنند.

  ** رای و قلب مردم همواره از نهاد شورای نگهبان حمایت می‌کند. امام از شورای نگهبان حمایت کرده است، مردم در مورد شما که به شورای نگهبان حمله می‌کنید چه قضاوتی کنند و چه بگویند؟ اینها می‌خواهند متدینین را به عنوان عناصری تندرو معرفی کنند. از یک طرف انگلیس خط می‌دهد و یک طرف نایب امام زمان راه را نشان می‌دهد.مردم بینی انگلیس را با حضور در پای صندوق‌های رای به خاک خواهند مالید.

  ** برخی با تخریب شورای نگهبان می‌خواهند پروبال ولایت را بچینند. آنها که به شورای نگهبان حمله می‌کنند اعتبار خود را از کجا گرفته‌اند؟ معلوم می‌شود اینها نظام را قبول ندارند؛ این پررویی، بی‌حیایی، جسارت و حماقتی که آمریکا و انگلیس همانند جریان فتنه علیه شورای نگهبان وارد کرد‌ه‌اند امروز هم می‌گویند که مردم به استوانه‌های نظام که با ولایت بوده و از آبرو و حیثیت‌شان گذشته‌اند رای ندهند.

  **مردم به کسانی‌ که انگلیس می‌گوید رای دهید رای نمی‌دهند و به کسانی رای می‌دهند که انگلیس می‌گوید رای ندهید.

  ** امام زمان چشم خداست و هوای مردم را دارد و می‌بیند که مردم با این خون شهدا، انقلاب و شجره طیبه چه می‌کنند.

  ** اگر به آخرت ایمان داشته باشیم تحت تاثیر هیجانات حزبی و گروهی نشده و تحت تاثیر آمریکا و ایادیش قرار نمی‌گیریم.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.